Skocz do zawartości

Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No i widać opłaca sie robic dosył światłowodem z Niemiec do sieci kablowej omijając drogę satelitarną.

Teraz tylko od sieci kablowej zalezy w jakiej jakosci udostepni przekaz dla abonentów (światłowód nie ma ograniczen w jakosci obrazu i dzwieku).

 

 

A tak z ciekawosci, jest wybór wersji językowej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ten kanał jest ulubionym kanałem mojej kochanej mamusi :curious: Często sobie wieczorem zasiada przed telewizorem i po raz setny ogląda swoje dojczlandzkie telenowele. :D Ciekawe czy tylko moja mama to ogląda czy są jakieś inne osoby. Na pewno oglądalność jest bardzo niska ponieważ nigdy nie widzę tego kanału w listach z podanymi wynikami oglądalności TOP 100 kanałów. No ale cóż, ważne że moja mama może się przy czymś zrelaksować. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe wyniki oglądalności nie mają z tym nic wspólnego, ponieważ oglądalność niektórych kanałów w ogóle nie jest mierzona. Do tych kanałów należy Romance TV. Co prawda nie mam dostępu do tego kanału, ale mimo to spodziewałem się po nim czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał jest ulubionym kanałem mojej kochanej mamusi :curious: Często sobie wieczorem zasiada przed telewizorem i po raz setny ogląda swoje dojczlandzkie telenowele. :D Ciekawe czy tylko moja mama to ogląda czy są jakieś inne osoby. Na pewno oglądalność jest bardzo niska ponieważ nigdy nie widzę tego kanału w listach z podanymi wynikami oglądalności TOP 100 kanałów. No ale cóż, ważne że moja mama może się przy czymś zrelaksować. :curious:

 

To pociesz Mamę, że nie jest jedyna. Sam czasem coś tam zobaczę, najczęściej z Niemiecką fonią, bo do niej jestem przyzwyczajony. Ale zdarza się oglądać też z Lektorem ale to dlatego, że druga część rodziny też chce wiedzieć o czym tam mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Skoro to decyzja nadawcy, to znaczy że nie jest zadowolony z warunków dalszej współpracy lub rzeczywiście planuje wycofać ten kanał z Polski. Jeżeli ta druga opcja jest prawdziwa, to znaczy, że nadawca wycofuje Romance TV powoli, ponieważ nie chce płacić operatorom kar za niedotrzymanie warunków umowy. Dlatego Romance TV może być wycofywany z ofert kolejnych operatorów, a ostatecznie całkowicie z Polski. Takie sytuacje już mieliśmy na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest bo w komunikacie wyraźnie jest napisane decyzja nadawcy, a jako pierwsza może informowac taka mala kablowka, a w nastepnej kolejnosci Nc+, CP czy UPC, ten kanał jest gwarantowany u tych operatorów, zawsze to droga ucieczki dla tych co chcą zmienic operatora.

Nie siej niepotrzebnego zamętu - kanał nie znika z Polski.

Przypomnę też sytuację sprzed roku lub dwóch - jedna lokalna kablówka też podała informacje, że decyzją nadawcy wycofany zostanie kanał Mango24. I co? Kanał nadaje dalej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komunikacie na stronie TK Chopin jest napisane:

04.01.16

Informujemy, że z dniem 29.02.2016 roku z powodu zmian po stronie nadawcy z naszej oferty telewizyjnej znika program Romance TV.

 

Zmian po stronie nadawcy...kanał nie wycofuje się z Polski.

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem.

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...