Skocz do zawartości

Odbior TNT SAT w Polsce


wsw70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak, mam kartę ICE, więc chyba wszystko będzie ok i nie wymienią jej w najbliższym czasie ani nie wrzucą innego NANO.

 

TNTSat niestety z tego co czytałem na tym forum co ktoś podał to planuje kolejne zmiany w kanałach i może być więcej kanałów niedostępnych i to mnie martwi. Niby kartę mam w Viacess5, czyli najnowszą, ale zmiany właśnie tych dwóch kanałów także tyczą się tych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz musiał obadać  Fransat   +  przywitać się z obrotnica.  Najprawdopodobniej także  korzystają z keya AES jako parowanie.Kanały SD są fta chyba że cam nie przeszkadza.

 

Albo to   http://www.ebay.pl/itm/KARTE-BIS-TV-PANORAMA-12-MONATE-PREPAID-CARD-VIACCESS-TNT-SAT-FRANZOSISCHE-/291597799275?hash=item43e4954f6b:g:mSQAAOSwuTxWAHGk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podali  też że do wiosny 2016 Canalsat będzie dzialać  wiadoma jest wymiana kart we Francji i tylko z ichnymi dekoderami.

To jakaś wymiana kart ma być? Wydaje mi się, że po prostu włączyli Nano E0. Obecne karty już to obsługują. Potrzebny jest tylko certyfikowany dekoder.

 

Ten screen dotyczy wielkiego narodowego przejścia na MPEG4. Z pojawieniem się nano E0 nie ma to żadnego związku. W każdej chwili mogą włączyć to na reszcie kanałów i nie muszą czekać do wiosny. Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś wymiana kart ma być? Wydaje mi się, że po prostu włączyli Nano E0. Obecne karty już to obsługują. Potrzebny jest tylko certyfikowany dekoder.

 

Ten screen dotyczy wielkiego narodowego przejścia na MPEG4. Z pojawieniem się nano E0 nie ma to żadnego związku. W każdej chwili mogą włączyć to na reszcie kanałów i nie muszą czekać do wiosny. Mylę się?

Będę musiał się ponownie zapytać bo mam kontakt z 1 który ma kartke i Canalsat w 3311   i Via   to mówił o wielkim końcu w kwietniu.  

 

http://zonehightech.com/2015/06/canalcanalsat-des-nouveautes-annoncees-par-chat-video/

 

być może to dekodery będą wymieniać a nie karty.  Jednak skoro u nas wprodzwili Caymany  tylko tak je wprowadzili że jest cisza  to we Francji mają zostać  z tym co jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówiłem kartę 23 września bezpośrednio z ich strony. Niestety coś mi się pomieszało

i w niewłaściwy sposób skorzystałem z udostępnionych tutaj na forum porad. 

Otóż była tam możliwość wpisania oddzielnie adresu posiadacza karty płatniczej

i oddzielnie adresu do wysyłki karty. W moim przypadku są to różne adresy. 

Tam w adresie dla posiadacza karty nie zrobiłem dopisku "Pologne", a w adresie korespondencji tak. 

Trochę się zdziwiłem, gdy na e-maila dostałem informację, że wysyłka nastąpi na ten pierwszy adres(bez dopisku). 

W zasadzie już się oswoiłem z tym, że nigdy tej karty nie dostanę, aż tu wczoraj zadzwoniła moja mama, 

że do niej na wieś przyszła dla mnie jakaś karta z Francji - po 2 miesiącach!!!:D 

Ciekawe w jaki sposób odnaleźli, z jakiego kraju jest ten adres:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z przykrością muszę stwierdzić, że po ostatnich porządkach w TNT SAT sporo kanałów pogasło przy odbiorze z "gołej" karty (w oscamie w moim przypadku): 6ter, HD1, NT1, Numéro 23, TMC. D17 i France 4 nie działały już wcześniej i nadal nie działają, różnica jest taka, że nie ma już dostępnej wersji SD :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam doszły nowe niedziałające kanały z oferty TNT SAT.

 

France 4 HD i D17 HD nie były dekodowane już od grudnia 2015 roku w dekoderze niededykowanym.

 

Pewnie chcą zmusic do odbioru TNT SAT na dedykowanych dekoderach.

 

Nano E0 się kłania.

 

Jest to irytujące - budowanie piramidy dekoderow żeby cos legalnie pooglądac :(

Dla przkładu NC+, HD+, TNT SAT można miec legalnie w jednym dekoderze. Przyjdzie znow wachlowac modułami CI ale ile tak wytrzyma dekoder własnosciowy.

 

Jak tak dalej pojdzie to się nie ma co dziwic że ludzie pojdą w s...ng.

Nie ma się co dziwic fabryki s...ng znow dostaną nową ofertę dla chętnych cos więcej pooglądac na własnosciowych dekoderach.

 

Zwykły Kowalski coż znaczy dla jednej czy drugiej platformy sat.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC i France 4 są dostępne chyba jeszcze FTA na 5W, a 6ter i NT1 zdaje się na 9E w wersji szwajcarskiej. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie nie będą już nic grzebać, bo TF1 i M6 pokazuje sporo meczów Euro 2016. Niby te stacje również są na 9E, ale pewnie w wersji szwajcarskiej nie będą mogli pokazywać tego, bo tam prawa ma chyba ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak wygląda sprawa z tą ofertą na dzisiaj ? Jakie kanały działają ? Opłaca się kupować ? Zastanawiam się nad kupnem tej oferty. Ewentualnie wybiorę Bis TV (więcej kanałów). TNT Sat jest tańsze od Bis TV i dostępna jest z Astry 19 E. Natomiast Bis TV z Hot Birda 13 i Eutelsata 5 W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na karcie w wersji 5 nie działają:

TMC
NT1
France 4 HD
D17 HD
HD1
6TER
Numéro 23

 

Na karcie TNTSAT w wersji 6 :
Działają tylko te kanały : 13-LCP, 15-BFM TV, 16-ITELE, 26-LCI, 40-France 24, 41-Euronews (czyli FTA)

 

Aktualnie sobie oglądam na karcie w wersji 5 kanał TF1 i działa, podobnie jak M6, które mają pokazywać EURO 2016.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Fajnie że coś się ruszyło w temacie, tylko że takie oglądanie wymaga dość sporej inwestycji

w moduł i programator. Cena za nowy zestaw jak na razie jest powiedzmy że odstraszająca.

Może gdzieś uda się dostać jakąś dobrą cenę na taki komplet choć podejrzewam że dalej

nie będzie tanio. Sam rozważam za i przeciw bo mam wolny slot CI i kartę która czekała

w szufladzie na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cena nowych zabawek jest trochę wysoka ale jak przeglądasz aukcje itp.. to znajdziesz taniej

Mi udało się dość dobrze kupić

Programator 30zł

Moduł Unicam Evo 200zł

Karta TNTSat V5 około 200zł z przesyłką z Francji.

Moduł ten to naprawdę potężne narzędzie pomimo że wygląda niepozornie jako ciekawostka dodam że działają karty HD+ wersje HD03 oraz HD04 które działają tylko w dedykowanych modułach CI+

PS. Fajnie gdyby oscam też ruszył kartę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programatory mam dwa także jak by coś mogę odsprzedać :wink:  po kosztach wysyłki.

Modułowi wersji 3.0 można zrobić upgrade do 4.0 niestety też wiąże się to z kosztami (około 30 euro) i wysyłka do DE także wydaje mi się że lepiej rozejrzeć się za używką jeszcze nie tak dawno widziałem około 300zł pyrgał jeden po portalu aukcyjnym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...