Skocz do zawartości

Odbior TNT SAT w Polsce


wsw70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kartę TNT SAT przyślą ci z Francji do Polski bez problemu. Po co przepłacać? Płatność polską kartą płatniczą przechodzi bez problemu. Bank ci przeliczy 15 Euro na złotówki i po sprawie. Karta na dzień dzisiejszy działa w dekoderach z Linux - E2. Czas oczekiwania na przesyłkę około tygodnia - list zwykły. Sprawdzone 3 razy. :)
Francuzi nie robią problemu z wysyłką. Nawet na polskie dane (imię - nazwisko - adres).
Fransat to prawda, działa teoretycznie bezterminowo, ale pozycja sat jest mało popularna.

Za 630 zł (tyle w Hollex kosztuje karta i dedykowany dekoder) ma się dekoder na Linux E2, np. Vu+ Zero + dwie karty TNT SAT. Francuzi też karty TNT SAT używają w dekoderach niededykowanych. Czasami trzeba kilka tygodni, miesięcy poczekać na odpowiednie dane i karta TNT SAT znów zadziała np. na Vu+ Zero.
Chyba że ktoś bez TNT SAT żyć nie może :) to wtedy dedykowany zestaw karta + dekoder albo moduł CI.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, kto co lubi. Jeśli nie jesteś zwolennikiem własnego sprzętu to oczywiście odbiornik dedykowany przez TNT SAT spełni Twoje wymagania.
Wszystko zależy od upodobań. Dla jednych sprzęt operatora jest wystarczająco dobry, bo ma wszystko, co im potrzeba (mniej wymagający użytkownicy), dla drugich taki tuner nie nadaje się do użytku.
Mam odbiornik dedykowany dla Fransat HD. Osobiście nie potrafiłbym z niego korzystać, ale to nie oznacza, że ktoś inny też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomkep, masz na myśli jakiś nieoficjalny dekoder? Mam zamiar zamówić na Amazonie 2 takie urządzenia:

THOMSON THS804 Récepteur satellite HD + Carte TNTSAT (Astra 19,2°)


 

Nadal nie rozumiem czym się różnie kodowanie V5 i V6, ale mam nadzieję, że nie muszę sobie tym zaprzątać głowy, jeżeli wybiore jeden z "oficjalnych" urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Osoby korzystające poza oryginalnym sprzętem na tunerach linuksowych - uważajcie. Nie śledzę tematu, ale podobno od końca sierpnia/początku września na karty v5 i v6 używane poza oryginalnym sprzętem (na upublicznionych kluczach parujących) puszczane są dezaktywacje, z których karty nie można przywrócić i pozostaje ją wymienić, co nie jest darmowe. Na zagranicznych forach pojawiły się sugestie, że w oscam wymagane są jakieś zmiany, aby temu przeciwdziałać (wykomentowanie fragmentu w kodzie źródłowym i kompilacja). Jako że temat ociera się o granice legalności - proszę nie wymieniać się szczegółami tu na forum. Zostawiam ku przestrodze, bo widziałem w wątku, że są osoby, które tak karty używają. Nie zagłębiałem się w sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak na chwile obecna wyglada dostepnosc/możliwość ogladania  kanałów w ramach TNT SAT? Może ktoś napisac? Mam dekoder Ferguson Arriva Combo 250 i chciałbym zakupić kartę TNT SAT i oglądać na moim dekoderze, tylko pytanie czy to da się... Czy sama karta wystarczy czy potrzeba do niej jakiś moduł dokupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...