Skocz do zawartości

Odbior TNT SAT w Polsce


wsw70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na znanym portalu jest do kupienia kompletny programator do Unicam za 71 zł z wysyłką.

Kartę TNT Sat z Astry 19,2 E ( cena oficjalna we Francji 15 Euro na 4 lata ) można kupić poprzez uprzejmość jednego z użytkowników forum za 85 zł z wysyłką pod wskazany adres w Polsce :)

Cena karty TNT Sat z 5W to już większy wydatek bo karta jest bezterminowa.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programatory mam dwa także jak by coś mogę odsprzedać :wink:  po kosztach wysyłki.

Modułowi wersji 3.0 można zrobić upgrade do 4.0 niestety też wiąże się to z kosztami (około 30 euro) i wysyłka do DE także wydaje mi się że lepiej rozejrzeć się za używką jeszcze nie tak dawno widziałem około 300zł pyrgał jeden po portalu aukcyjnym.  

Ano był bo też go widziałem, nie kupiłem bo wtedy nie było jeszcze wsadu dla TNT. Gdybym kupił moduł to zgłoszę się po programator.

Faktem jest że wysyłka do Niemiec żeby upgradować moduł jest nieopłacalna. Chyba że kupiony byłby za półdarmo to wtedy OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę TNT Sat z Astry 19,2 E ( cena oficjalna we Francji 15 Euro na 4 lata ) można kupić poprzez uprzejmość jednego z użytkowników forum za 85 zł z wysyłką pod wskazany adres w Polsce :)

Kartę, to sobie można kupić samemu za te 15 Euro na stronie TNT SAT. Trzeba tylko podać francuski numer telefonu (np. do polskiej ambasady), wcisnąć gdzieś w adres "Pologne", żeby do nas trafiło i nie przestraszyć się ostrzeżenia, że mu adres nie pasuje. I szafa gra.

 

W sumie to jestem ciekawy, czy dane do oscam-a zarówno do TNT SAT, jak i HD+ mają szansę się pojawić.

 

Działa France 2 i D17 na tym module?

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę, to sobie można kupić samemu za te 15 Euro na stronie TNT SAT. Trzeba tylko podać francuski numer telefonu (np. do polskiej ambasady), wcisnąć gdzieś w adres "Pologne", żeby do nas trafiło i nie przestraszyć się ostrzeżenia, że mu adres nie pasuje. I szafa gra.

 

W sumie to jestem ciekawy, czy dane do oscam-a zarówno do TNT SAT, jak i HD+ mają szansę się pojawić.

 

Działa France 2 i D17 na tym module?

To nadal działa, kupowałem kartę w ubiegłym tygodniu znajomemu i karta przyszła w ekspresowy tempie. Byłem w szoku. Zakup we wtorek wieczorem,wysyłka w środę a dostawa w piątek przed południem.

 

Kanały France działają zaś kanału D17 nie widzę w ofercie TNT SAT

Był rebranding kanałów. Zmienili nazewnictwo chyba D8 na C8, D17 na CStar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To nadal działa, kupowałem kartę w ubiegłym tygodniu znajomemu i karta przyszła w ekspresowy tempie. Byłem w szoku. Zakup we wtorek wieczorem,wysyłka w środę a dostawa w piątek przed południem.

 

Zamówiłem dzisiaj, zapłaciłem od razu kartą płatniczą - kredytową VISA z konta złotówkowego w Alior Banku. Bank przeliczył 15 euro na złotówki i ściągnął z konta równowartość w złotówkach - zobaczymy kiedy przyjdzie karta z Francji do Polski.

 

Potwierdzenie zakupu dostałem od razu na maila wraz z fakturą, informacją o wysyłce i zapłacie oraz podziękowaniem za zakup :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak te moduły za kilkaset złotych zaczęły działać z kartami TNTSAT, to nie spodziewałem się,

że szybko ruszą same karty, bo wiadomo że każdy chce zarobić, tak jak to kiedyś było z Diablo CAM.

Tutaj proszę, spotkała nas bardzo miła niespodzianka i dziękuję koledzy za cynk, bo od pewnego czasu przestałem

śledzić ten temat na forach zagranicznych. W każdym razie sprawdziłem i u mnie znowu wszystko pięknie śmiga.

Zadziałał ten wpis na kartę w wersji V5, więc wygląda na to, że taką właśnie mam (kupiłem we wrześniu 2015r. na stronie nadawcy).

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...