Skocz do zawartości

Czy popierasz projekt utworzenia platformy TVP?


Digi
 Udostępnij

Czy popierasz projekt utworzenia platformy TVP?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popierasz projekt utworzenia platformy TVP?

    • Zdecydowanie TAK
      44
    • Nie mam zdania
      6
    • Zdecydowanie NIE
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Wybuchła medialna burza wokół projektu utworzenia przez TVP platformy cyfrowej, platformy komercyjne zdecydowanie uważają że jest to pomysł zły, widząc w tym zagrożenie i nie mogąc brać udziału w podziale ewentualnego zysku, rada nadzorcza TVP i KRRiTV również stawiają zdecydowany opór planom pana Piotra Farfała, wiele jenak osób twierdzi, że pomysł ten, jest korzystny i dla społeczeństwa i dla TVP, której powinno zależeć na większym dotarciu do odbiorców, jako kanałom misyjnym, utrzymującym się z abonamentu i z reklam. Wiele osób uważa również że takie działanie pobudzi rynek płatnej telewizji cyfrowej do uatrakcyjniania i poszerzania oferty. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam z rejonie gdzie nie mam możliwości poprawnego odbioru TV naziemnej i chociażby z tego powodu popieram powstanie platformy TVP. Płace abonament ale aby obejrzeć TVP muszę korzystać z płatnej platformy :evil:

Idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby zawartość MUX 1,2,3... była także dostępna na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia do tej platformy.

Wiem że są rejony gdzie odbiór naziemny jest niemożliwy. Ci ludzie powinni dostać taki zestaw za darmo. Miało to by sens.

Z drugiej strony są pakiety np: TNK które wypełniają tę luke. A sama realizacja jest spóźniona o pare lat.

Dlatego oddaje głos na " nie mam zdania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj głos poszedł na Nie ponieważ dodatkowa platforma nie jest już potrzebna, poza tym wydaje mi sie ze ten pomysł im nie wypali chyba ze pojada na tym ze zbliza sie cyfryzacja przekazu i beda straszyc ze przez naziemna nic sie nie odbierze i trzeba kupic dekoder a oni dadzą karte. Ciemny lud to kupi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bardzo dobrze się stało, że TVP nadaje wszystkie swoje programy FTA z satelity. Ale z kanałami płatnymi na Astrze to trzeba trochę uważać. Bo może się okazać, że TVP będzie chciała brać pieniądze za coś, co po niemiecku jest za darmo (Eurosport, MTV, Nick). I głupio wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...