Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 200


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ArtS007, @brain

 

To nie demagogia, ale niestety nagie fakty, ponieważ:

 

1. Soft niestety ciągle w fazie eksperymentów, co czyni z użytkowników de facto beta testerów ...

2. Brak udostępnienia przez producenta aplikacji chociażby na minimalnym, ale przyzwoitym poziomie do edycji i obróbki settingu zgranego z odbiornika nie najlepiej świadczy o producencie. Obecna aplikacja ArivaEditor 2.1.0E to kompromitacja - jej wartość użytkowa na poziomie bardzo wczesnej bety (lub też poziom z pierwszej połowy lat 90-tych), funkcjonalność prawie żadna i nie chodzi tutaj o wygląd interferejsu czy też jakieś bajery ...

3. Minusy obecnego oprogramowania 1.04B8:

a) brak możliwości zmiany kolejności list kanałów ulubionych

B) restart na niektórych kanałach

c) Zapis do odbiornika wcześniej sczytanej listy kanałów przy ostatnim sofcie 1.04B8 powoduje niezapisanie nadanych nazw list kanałów ulubionych - są zapisywane pod nazwami fabrycznymi "fav group ..."

d) niedopracowana i nie do końca działająca prawidłowo opcja "kanał startowy"

 

Nie ma co się co zachwycać poprawkami, które zrobiono po kilku podejściach ... Powtarzam, to normalność, że coś zaczyna wreszcie funkcjonować prawidłowo, bo to producent już przecież zagwarantował w opisie i instrukcji do swojego produktu. Dla mnie zatem, że coś zaczyna funkcjonować normalnie to nie żaden powód do wielkiego zachwytu.

Ogólnie to właśnie poziom oprogramowania jest najsłabszym ogniwem tego odbiornika. Takie jest moje zdanie i zresztą nie tylko moje. Jasne każdy może mieć inną ocenę ... i każdy ma do tego prawo.

 

Zresztą najlepiej o dopracowaniu tej wersji softu 1.04B8 może świadczyć fakt, że na stronie głównej producenta http://www.ferguson-digital.eu/ jest zapis:

 

"Ariva 100/200 nowe oprogramowanie

Zalecamy aktualizację oprogramowania do Arivy 100 oraz Arivy 200. Nowa wersja 1.04B7 dostępna w dziale Pobierz posiada poprawki dotychczas zauważonych błędów - głównie obsługi częstotliwości 10719 oraz obsługi informacji wyświetlanych przez moduły CAM."

Nawet producent w dalszym ciągu zachęca użytkowników Arivy do instalacji softu 1.04B7 ... nie wspominając o wersji nowszej 1.04B8 ...

 

Pozdrawiam ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które wysyłały arive do servisu. Jak długo czeka się na przesyłkę z servisu po naprawie, niby jest w gwarancji 14 dni roboczych ale jak to jest w praktyce.

Mnie przysłali równo po 14 dniach, od momentu nadania tunera na poczcie (priorytetem). W serwisie był wiec 12 dni kalendarzowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten news o wersji 1.04B7 pozostanie na stronie pewnie jeszcze długo, podobnie jak jakiś inny o aktualizacji do innego odbiornika. Zauważyłem, że Ferguson nie powiadamia na stronie głównej o każdej aktualizacji, więc nie doszukiwałbym się tutaj jakichś podtekstów.

 

Macie rację, że soft powinien byc dopracowany już na wstępie, ale jakoś tak się ostatnio dzieje, że praktycznie każde urządzenie z flashem ma po jakimś czasie poprawki. To już staje się normą.

 

Ale nie o tym chciałem napisać. Najwyraźniej jednak mój optymizm się zemścił. Zachciało mi się zobaczyć, czy tuner pamięta choć przez chwilę ustawienia zegara ręcznego po wyłączeniu prądu. I już nie wstał. A dokładnie próbuje wstawać w kółko. Wyświetla się napis "WELCOME", nastepnie cztery kreski ("----"), póxniej znów "WELCOME" i tak w kółko. Próbowałem różnych kombinacji klawiszy, ale nie pomogło.

 

Ponieważ mam kabel RS232, podszedłem do sprawy spokojnie, ale do czasu, gdy okazało się że typowy kabel Null Modem ma z jednej strony wtyczkę męska, a z drugiej żeńską. Tak się niestety składa, że zarówno komputer, jak i Ariva posiadają gniazdka dostosowane do wtyczek żeńskich. Więc na razie mam uwalony sprzęt. Kolega ma mi zrobić kabelek super ekstra z dwiema dziewczynkami na końcach. Dziwne rozwiązanie, ale cóż...

 

No coż, nie upadam na duchu... ;) Ale jestem troche zły, gdyż myślałem, że przy pomocy kabla postawię tuner na nogi, a tak... pozostaje niewiadoma.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie, jesli chodzi o Ariva Editor. Nie uzywam tego edytora, więc nie wiem, czy merytorycznie coś mu brakuje, ale jeśli chodzi tylko o to, że interfejs nie posiada bajeranckich ikon, animacji, kolorów i czego tam jeszcze, to ja znowu wymiękam. Ciakaw jestem, czy piszący w ten sposób mają jakieś porównanie, jesli chodzi o oprogramowanie narzedziowe innych firm? Jeśli tak, to może napiszcie, o co dokładnie chodzi. Pisanie, że cos jest przedpotopowe, to za mało, aby zrozumieć o co chodzi.

ArtS :smile:

 

Ikonki, animacje i inne bajery to zbędne plerdoły i nikt o tym nie mówi. Jest kilka bardziej irytujących niedoróbek:

 

1. Brak w submenu podczas edycji listy kanałów pozycji dotyczących przesuwania, usuwania, edycji kanału. Teraz wygląda to tak:

- w gałęzi "satelite information" jest w submenu możliwość przesuwania, edycji itd kanału. Ilustruje to ten obrazek:

 

ali2.jpg

 

- w gałęzi "favorite group" tych pozycji w submenu już nie ma. Obrazek:

 

ali1.jpg

 

Jeżeli użytkownik jest bystry i ma troche pojęcia to zorientuje się, że funkcje z submenu "satelite information" działają również w "favorite group". Tzn. działa edycja kanału po naciśnięciu Enter (dwuklik myszą nie), przesuwanie za pomocą przycisków + i -, usuwanie za pomocą delete. Nie działa natomiast w "favorite group" funkcja "przenieś kanał" pod wybraną pozycję oraz "wstaw kanał". IMO brak tej drugiej jest dla mnie dziwny (przyzwyczajenie z innych edytorów), ale w pewnym sensie logiczny i to nie jest problemem. Z resztą akurat te brakujące funkcje można sobie dodać samemu za pomocą dowolnego edytora zasobów.

 

2. Albo jestem ślepy albo nigdzie nie widzę jednej z najważniejszych fukcji: Znajdź. Kombinacje typu "ctrl+F" "F3" nie działają. Najciekawsze jednak jest to, że w zasobach ten dialog występuje, tylko nie jest uaktywniony:

 

ali3.jpg

 

3. Brak możliwości ustawienia flagi "pomiń kanał", "czytaj z CA", "czytaj z CI" lub automatycznie

 

4. Brak możliwości przesuwania kilku kanałów na raz. Tzn. można je zaznaczyć, ale przesuwa się tylko jeden najwyżej położony na liście.

 

5. Dla mnie ustawienia settingu z innych edytorów kojarzą się z tym, że razem z listą kanałów mogę ustawić sobie również podstawowe funkcje tunera, np. język menu, format obrazu, ustawienia zegara, kanał startowy. Ogólnie mówiąc te funkcje, które w pierwszej kolejności zmienia się po np. przywróceniu ustawień fabrycznych

 

6. Tłumaczenie. Niech chociaż przetłumaczą te chińskie stringi w zasobach na angielski, to polską lokalizację już się zrobi :)

 

Na szybko to tyle, co mi wpadło w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o tym chciałem napisać. Najwyraźniej jednak mój optymizm się zemścił. Zachciało mi się zobaczyć, czy tuner pamięta choć przez chwilę ustawienia zegara ręcznego po wyłączeniu prądu. I już nie wstał. A dokładnie próbuje wstawać w kółko. Wyświetla się napis "WELCOME", nastepnie cztery kreski ("----"), póxniej znów "WELCOME" i tak w kółko. Próbowałem różnych kombinacji klawiszy, ale nie pomogło.

 

Zapomniałem o tym wcześniej napisać. Jest to błąd w tej wersji. Ratunkiem jest wgranie softu przez RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikonki, animacje i inne bajery to zbędne plerdoły i nikt o tym nie mówi. Jest kilka bardziej irytujących niedoróbek: [...]

Właśnie w tym rzecz, że nie mówi. Ale nie mówi o niczym poza narzekaniem, że do kitu. Dopiero Twój wpis oddaje pogląd na sprawę. To jest właśnie dyskusja w oparciu o argumenty.

 

Jeśli chodzi o okienko Find, to podejrzewam, że urodziło się ono w środowisku programistycznym jako domyślny element szkieletu aplikacji. O ile pamiętam, tak jest np. w Visual C++ przy generowaniu kodu przez MFC Wizard. Dlatego jego obecność w zasobach o niczym nie świadczy.

 

A wracając do mojego zapętlonego tunera, to podłączyłem na razie FK6900 i spokojnie czekam do jutra na kabelek. :smile:

 

Przed chwilą zgłosiłem ten problem do Fergusona. Dodatkowo nadmieniłem też o problemie znikajacych timerów cyklicznych, gdy ręcznie przerwie się nagranie. Mam nadzieję, że zgłoszenie zostanie przyjete.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wszystkich na tym forum. Jestem tu nowy...ale temat arivy 200 śledzę od dłuższego czasu.Tunerek mam od niedawna.Mam C+ i proszę o poradę... nie mogę, albo nie wiem jak przełączać kanały radiowe na cyfrze? Wchodząc w zakładkę np Music choice mogę odtwarzać jedynie 1 pozycję na liście?! Mam pytanie czy można można edytować kanały na tym tunku,czy po prostu 'ten typ tak ma' i mogę sobie darować kolejne próby?

 

Pozdro dla wszystkich i proszę o porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wskazuje na to, że w wersji B8 zalągł się bład krytyczny, który powoduje, że po fizycznym odłaczeniu odbiornika od prądu i ponownym jego właczeniu tuner się zapętla. Istnieje przypuszczenie, że jest to typowe zagrożenie dla tego tunera. Najgorsze, że jeśli kogoś to spotka, to będzie zmuszony aktualizować oprogramowanie poprzez złacze RS lub odesłać odbiornik do serwisu.

 

Mnie to właśnie spotkało, więc jutro mam nadzieję dostać odpowiedni kabel.

 

Moja rada jest nastepująca. Wgrać dla pewności wersję 1.04B7, póki jeszcze tuner działa. Nie ma pewności, że wersja B8 zawsze się tak zachowa, ale na tym forum był juz taki przypadek. Ponadto ktos z przedmówców twierdził, że natknął się w sieci na podobne spostrzeżenia różnych osób.

 

Ja w każdym razie jutro wgram sobie wersję B7, tak na wszelki wypadek.

 

Jeśli zaś chodzi o ten Windows 95. Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z bezbłędnie napisaną aplikacją. Praktycznie każda, nawet najprostsza, może zawierac błędy. Dlatego twierdzenie, że mozna cos napisać bezbłędnie jest zbyt optymistyczne.

 

Zajmowałem się trochę w przeszłości programowaniem. Może nie tak na cały etat, ale były okresy, kiedy mogłem o sobie powiedzieć, że jestem programistą. I powiem wam, że największe ryzyko popełnienia błędu występuje wówczas, gdy pod presja czasu poprawiamy istniejący błąd.

 

Pragne przypomnieć, że w początkowym okresie Ariva zbierała bardzo pochlebne opinie. Czytając pierwsze posty z tego wątku można odnieść wrażenie, jakby to były autentyczne laurki. I w pewnym momencie coś się stało. Soft juz wówczas miał niedoróbki, ale producent sukcesywnie nad tym pracował. I nagle wystąpił słynny już syndrom transpondera 10719. Można się tylko domyślać, czy był on efektem ubocznym wprowadzanych zmian w oprogramowaniu, czy też zmiany te nałożyły się na zmiany w sygnale z satelity. Tego nie wiemy, możemy jedynie snuć przypuszczenia.

 

W tej chwili najistotniejszy problem został wyeliminowany. Prace nad kolejnymi spowodowały inne skutki uboczne, z których restart permanentny jest najbardziej bolesny. Jesli prawda jest, że takie zachowanie to norma w B8, to ewidentnie powinna pojawić się jak najszybciej poprawka lub przynajmniej oficjalna sugestia o powrocie do wersji B7.

 

B8 niesie za sobą kilka poprawek, które z założenia miały ułatwic zycie użytkownikom. Jednak nie są na tyle rewolucyjne, aby nie można chwilowo powrócić do wersji B7.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem właśnie odłączenie tunera od zasilania podczas normalnej pracy, z wersją oprogramowania B8, ponieważ mam kabel do wgrywania softu przez RS 232. Tuner "ruszył" normalnie. Dla pewności zrobiłem to trzykrotnie.

Moim zdaniem gdyby programiści poprawili błędy z nagrywaniem to nic więcej nie potrzeba.

Patrząc na to z innej strony, gdyby TVN nadawał normalny czas to i tak było by już prawie dobrze. Wydaje mi się ,że te 3-4 minutowe przesuniecie w czasie ze strony TVN-u to zwykła złośliwość w stosunku do wszystkich którzy chcą mieć własny sprzęt a nie ich N-boxa. A może TVN-u nie stać na zwykły zegar sterowany radiowo? Cała Astra i Hotbird ma jeden czas (z wyjątkiem niektórych stacji anglojęzycznych-przesunięcie 1-godzinne) tylko jeden nadawca - TVN ma problemy z zegarkiem.

Niech mi nikt nie mówi, że to wina Arivy. Miałem ferdka 7318 i tam też były problemy z EPG z tego samego powodu. Dlaczego Pace 500GB Cyfry+ miał na początku problemy z nagrywanie kanałów TVN? Może ktoś wie jak skłonić TVN do stosowania prawidłowego czasu?

Tuner posiada instrukcje obsługi która jednoznacznie określa jego możliwości dlatego programiści Fergusona muszą wszystkie błędy poprawić. W przeciwnym wypadku konsument ma prawo skorzystać z niezgodności towaru z umową, która mówi jednoznacznie (cytuje):

"Konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy (zwrotu pieniędzy), dopiero gdy nastąpiła jedna z sytuacji:

- naprawa lub wymiana jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów,

- sprzedawca nie zdoła wymienić lub naprawić produktu w odpowiednim czasie (przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia),

- naprawa albo wymiana naraża kupującego na znaczne niedogodności.

To dla niezadowolonych nabywców ... Więcej na: http://www.mojaenergia.pl/strony/1/i/238.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam monoblocka :lol2: i to tego twin :jupi: do tego czasza 80cm. Mam podłączoną Arivę i Echostara HD z Polsatu i wszystko chodzi jak powinno. Instalację wykonałem sam, sam wszystko zmontowałem, wyregulowałem. Antenę ustawiłem metodą prób i błędów sprawdzając siłę sygnału na Echostarze 616 z polsatu :lol: . Siła sygnału na Arivie to 90% jakość 76%. Chociaż jakość zależy od transpondera. Np paczka TVP z Astry ma 85%. Zadnych zwiech czy zacięć na HD, odbiór kompletnie niezależny od warunków pogodowych. Wszystko czysto szybko i schludnie. Czasem głowa boli jak widzę różne "półprofesjonalne" instalacje - uchwyty dodatkowych konwerterów powyginane konwulsyjnie w różne strony - może odbiór jest ok, ale wygląda toto tragicznie... Poza tym więcej jest roboty z "doginaniem" blaszek :? Dodatkowo podpięte "makaronami" zwisające smętnie wiązki kabli i przęłączniki DiseQc. konwertery stojące prosto jak żołnierze, bez minimalnego nawet skewu... Wisi? Wisi! Odbiera? Odbiera! co z tego że rwie HD? Słaby sygnał panie... Telewizja satelitarna jest u mnie w domu od 20 lat... Konwerter nie popsuł mi się ŻADEN, NIGDY... (Wiem, że nie powinno się tak mówić, ale tak jest. Pewno jutro padnie :lol: ). Aha. Mieszkam w centralnej Polsce... Pozdrawiam nocnych marków :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o okienko Find, to podejrzewam, że urodziło się ono w środowisku programistycznym jako domyślny element szkieletu aplikacji. O ile pamiętam, tak jest np. w Visual C++ przy generowaniu kodu przez MFC Wizard. Dlatego jego obecność w zasobach o niczym nie świadczy.

 

IMO to nie jest tak. Jak wrzucisz to do deasemblera to widać, że jest trochę kodu odwołującego się do tego, np wyszukiwanie po transponderze, ale z jakiegoś względu nie została ujawniona. Z resztą podejrzyj zasoby to zobaczysz, że jest trochę dialogów, których w ogóle nie widać przy normalnym użytkowaniu. Wydaje mi się, że ta wersja edytora, to napisana na szybko przez producenta układu przeróbka edytora do tunerów na wcześniejszych układach ALi, ale ja nie jestem programistą i tylko sobie gdybam na podstawie tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestia o okienku Find, to tylko przypuszczenie. Nie analizowałem kodu.

 

Nie wykluczam, a nawet podejrzewam, że moja przygoda z padnięciem tunera po wyłączeniu ma związek z włączeniem ręcznego zegara. Czy ktoś inny, kogo spotkała ta przypadłość może napisać w jakim trybie pracował jego zegar?

 

Jesli chodzi o TVN, to pewnie tylko i wyłącznie niechlujność. O ile dobrze pamiętam, nawet jeszcze przed pojawieniem się N TVN nieco odstawał. Zegary mają dobre, gdyż audycje nadają z niemal zegarmistrzowską precyzją. Po prostu nie dbają o czas nadawany z satelity.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak beta testing to beta testing. Po przeczytaniu postu Arts`a o zapętleniu tunera - odłączyłem wtyczkę od zasilania. Wynik ten sam - WELCOME i zaraz ---- i tak w kółko. Dzisiaj jadę szukać kabla... Przyznam się, że nawet jestem zadowolony. Odpocznę trochę od tego tunera, timerów, nagrywania itd :D Mam nadzieję jednak, że uda mi się uruchomić tuner z powrotem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś inny, kogo spotkała ta przypadłość może napisać w jakim trybie pracował jego zegar?

 

Ta przypadłość na nowym sofcie B8 dotyczy sytuacji z WŁĄCZONYM zegarkiem w standby.

Ja mam wyłączony, sprawdziłem, gdy natknąłem się na informacje, że tak się dzieje, wyłączyłem tuner i wstał bez problemu.

Jeszcze odnośnie nowego softu, nie wiem czy to odczucie subiektywne, ale wydaje mi się, że czas trwania napisów (DVB nie TXT i głównie na C+ film hd) jest jakby mocno krótki i mam też wrażenie, że gubi (nie wyświetla) niektóre linijki napisów. Przy napisach z TXT jest ok i na innych kanałach C+ również jest ok.

Dokładnie sprawdzę po zrzuceniu nagrania na PC, ale czy któryś z kolegów również zaobserwował to zjawisko?

 

I jeszcze takie moje uwagi odnośnie czasu z satelity. Wg mnie dobrym rozwiązaniem byłoby jednokrotne synchronizowanie czasu przy włączeniu tunera.

Np ustawiam sobie kanał startowy (oczywiście jak zacznie w końcu działać z wpisami timer'a i wyłączonym zegarkiem w standby) np tvp2. Po włączeniu synchronizuje mi czas z tvp2 i do momentu wyłączenia z sieci już więcej tego nie robi. Nawet jak mamy wpis timera nagrywania stacji np TVN, to po włączeniu tunera przed nagraniem uruchamia się na TVP2 (czas, jeśli tuner był wcześniej uruchamiany pozostaje ok, jeśli nie to synchronizuje z TVP2), przełącza na TVN, nagranie dokonuje się wg czasu z TVP2, po nagraniu tuner się wyłącza i jest ok.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnyb

u mnie zachodzi to samo zjawisko przy uruchomionych napisach na Canal+ film HD,

- napisy DVB wyświetlają się nie zgodnie z dialogami (małe przyspieszenie), gubią sie nie które wiersze lub wyświetlają się za szybko (dosłownie mignięcie),

- napisy TXT mają tylko jedną wadę, wyświetlają się nie zgodnie z dialogami (małe przyspieszenie)

 

W/w problemy mam na wcześniejszym sofcie 4B7, nowego 4B8 nie wgrywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem nie dotyczy tylko nowego softu. Szczerze powiem, że nie zainteresowałem się wyświetlaniem napisów we wcześniejszych wersjach, ale to głównie dlatego, że napisy "znikały" z nagrania z HD po kilku dniach (z nagraniami ze zwykłych SD było raczej ok, ale też zdarzało się, że napisy zniknęły) i przy nagrywaniu brak było dekodowania wszystkich ścieżek audio.

Jeszcze zobaczę co się dzieje z tymi napisami przy odtwarzaniu na PC.

Pozostaje zgłosić błąd producentowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z jednokrotnym pobieraniem czasu jest dobry i nawet proponowałem podobne rozwąizanie, jednak okazuje się, że jego realizacja nie byłaby możiwa. A szkoda.

 

Problem kanału startowego jest w Fergusonie już znany, ale z oczywistych względów jego realizacja jest przesunięta na później. Sa po prostu ważniejsze sprawy do zrobienia.

 

Napisy w HD: nie mogę tego zweryfikować, gdyż nie mam opcji HD. W przypadku Canal+ jest generalnie OK. Zadarza się, że kilka napisów w całym filmie się nie wyświetli.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem właśnie odłączenie tunera od zasilania podczas normalnej pracy, z wersją oprogramowania B8, ponieważ mam kabel do wgrywania softu przez RS 232. Tuner "ruszył" normalnie. Dla pewności zrobiłem to trzykrotnie.

Mój tuner "wysypał" się dwukrotnie na sofcie B8.

1. 24-03-2010 Nagrywałem TVN i nagle znikł dźwięk w telewizorze (przez HDMI). Poczekałem do końca nagrania wyłączyłem tuner do stanu czuwania (godzina na wyświetlaczu) i wyłączyłem z prądu. Po włączeniu "WELKOME --- ; WELKOME ---; itd.

Wgrałem ponownie soft B8 przez RS-a, tuner ruszył i co ciekawe nagranie było z dźwiękiem.

2. 25-03-2010 Oglądam TVN i po chwili brak dźwięku i powtórka z rozrywki :( tylko, że teraz wgrałem B7.

Także coś jest nie tak z tym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wszystkich na tym forum. Jestem tu nowy...ale temat arivy 200 śledzę od dłuższego czasu.Tunerek mam od niedawna.Mam C+ i proszę o poradę... nie mogę, albo nie wiem jak przełączać kanały radiowe na cyfrze? Wchodząc w zakładkę np Music choice mogę odtwarzać jedynie 1 pozycję na liście?! Mam pytanie czy można można edytować kanały na tym tunku,czy po prostu 'ten typ tak ma' i mogę sobie darować kolejne próby?

 

Pozdro dla wszystkich i proszę o porady!

 

 

Wystarczy wcisnąć przycisk audio i masz do wyboru pełną listę (ma tylko jeden minus brak całych nazw kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...