Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nadchodzącym sezonie Serie A planujemy dwie transmisje tygodniowo. Serdecznie zapraszam na mecze z udziałem czołowych włoskich zespołów, w tym Interu Mediolan, najlepszej klubowej drużyny Europy w ubiegłym sezonie” – powiedział Jacek Okieńczyc, dyrektor ds. sportu CANAL+.

 

Żenada 2 transmisje mają 3 anteny. To jest właśnie wielki minus wyłączności. W zeszłym sezonie razem z PF można było obejrzeć nawet 5-6 spotkań z kolejki. A teraz będzie tylko Inter i drugie spotkanie AC Milan albo Juve( to akurat mnie cieszy :D ). Pewnie Serie A zostanie wrzucone do C+S3 ewentualnie jak rzeczywiście utworzą C+S2 HD to te spotkania które będą mieli w HD to tam wylądują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło o to, żeby zabrać Polsatowi ostatni futbolowy okruszek, zostały mu liga rosyjska i ukraińska, pewnie dokupią litewską i słowacką. Co do liczby transmisji to w sumie i tak jest tego od groma (3x liga polska, 2x włoska, hiszpańska, angielska, frncuska) dla mnie w zupełności wystarczy, zresztą poza meczami Juve i Milanu nie ma co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rosyjska porównana do litewskiej... Szkoda to komentować.

 

Włoska to naprawdę przegięcie z liczbą transmisji. Hiszpańska też niewiele lepiej. Angielska - do takiego pakietu jak kupuje wielu nadawców w Europie jeszcze daleko. Tylko francuskiej i polskiej mogą ile chcą... Najwyraźniej chodzi tylko o to, aby mieć na wyłączność. A czy pokazuje się byle jak czy dobrze - bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...