Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Peter Parker skąd wiesz że te 4 serwisy będą nadawać całodobowo :?:

Nie będą nadawać całodobowo, tylko będą cały czas na liście. Jak nie będą nic pokazywać to wskoczy jakaś plansza czy coś - wiem od PS. Przypuszczam, że dla CP byłby problem, by ponad 2 milionom abonentów wysyłać co kilka dni nowe listy, poza tym w każdym tygodniu przynajmniej jeden serwis pokazuje coś live, więc nie ma sensu usuwać tych serwisów z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ta sprawa była poruszana, ale czy napewno kanal Polsat Futbol do końca roku będzie za darmo w pakiecie Familijnym ?

Bo mam pewne wątpliwości od paru godzin.. U mnie przy tym kanale widnieje zapis że nie mam tego kanału w abonamencie więc jestem ciekawy ...

Poprzyjcie może swoją wypowiedz jakimś linkiem ;)

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ta sprawa była poruszana, ale czy napewno kanal Polsat Futbol do końca roku będzie za darmo w pakiecie Familijnym ?

Bo mam pewne wątpliwości od paru godzin.. U mnie przy tym kanale widnieje zapis że nie mam tego kanału w abonamencie więc jestem ciekawy ...

Poprzyjcie może swoją wypowiedz jakimś linkiem ;)

Z góry wielkie dzięki

Polsat Futbol wraz z czterema dodatkowymi serwisami będzie dostępny do końca roku w ramach pakietu Familijnego.

Czytać, czytać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach 23-26 jak na razie sytuacja taka, jaka była na 22 kilka godzin temu- ten kanał jest niedostępny w Twoim pakiecie. Spodziewac sie mozna jednak, iz w ciagu najblizszych minut one rowniez sie uaktywnią

mi juz dziala wszytko dodatekowe serwisy i polsat futbol , na dodatkowych serwisach sa paski kolorowe ! a na polsat futbol jest logo kanału !!

 

co do nagrania startu to mam taka możliwość jednak nie wiem czy nagram , ale poszukajcie sobie na youtube start polsat news! i ten uzytkownik co dodał start polsat news dodaje takie startyu wiec moze ten tez doda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystek2009 - w Polsacie nie będzie Ligi Europejskiej, będzie w TV 4. Meczy na żywo będzie 11 a nie 6. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Dodatkowe kanały Polsatu Futbol zostały zakodowane. Pojawiło się EPG.

Mecze Ligi Europejskiej powinny być również w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Po co uruchamiać dodatkowe serwisy i marnować miejsce na transponderach, tak jakby mieli go nadmiar. [beep]ość Polsatu odbije się im czkawką. Tym razem nie będzie jak z Polsatem Sport Extra, że przyszły mistrzostwa świata i kablówki w pośpiechu dodawały ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...