Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektózy widze już narzekają na Polsat Futbol , a przeciez jest super.

Jak się nie podoba to po co oglądacie? Jakies wybrzydzenia na temat pikseli hahaha. To nie oglądaj proste. :roll:

A co Wam studio przeszkadza bo też nie rozumiem ?

Ważne że goście i prowadzący jest dobry i nie zanudzają jak lesne dziadki na tvp ...

 

Brawo POLSAT za dodanie takiego kanału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Europejska w Polsat Futbol:

a) Studio: Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Wojciech Kowalczyk

B) Komentatorzy:

- 19:00 Polsat Futbol - Lille - Valencia - Mateusz Borek i Tomasz Hajto

- 19:00 Kanał 25 - Hapoel Tel-Awiw - Celtic Glasgow - Marcin Feddek

- 19:00 Kanał 24 - Rapid Wiedeń - Hamburger SV - Andrzej Janisz

- 19:00 Kanał 26 - FC Basel - AS Roma - Marcin Lepa

- 19:00 Kanał 23 - Panatinaikos Ateny - Galatasaray Stambuł - Paweł Wójcik

- 21:05 Kanał 23 - SS Lazio Rzym - FC Red Bull Salzburg - Szymon Rojek

- 21:05 Kanał 24 - Steaua Bukareszt - Scheriff Tiraspol - Grzegorz Michalewski

- 21:05 Kanał 22 - Club Brugge - Szachtar Donieck - Przemysław Pełka

- 21:05 Kanał 25 - Everton FC - AEK Ateny - Piotr Przybysz

- 21:05 Kanał 26 - Sparta Praga - PSV Eindhoven - Piotr Galiński

- 21:05 TV4 - Athletic Bilbao - Austria Wiedeń - Cezary Kowalski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pomylka : - 19:00 Polsat Futbol - Lille - Valencia - Mateusz Borek i Marek Jóźwiak

 

 

Niektózy widze już narzekają na Polsat Futbol , a przeciez jest super.

Jak się nie podoba to po co oglądacie? Jakies wybrzydzenia na temat pikseli hahaha. To nie oglądaj proste. :roll:

A co Wam studio przeszkadza bo też nie rozumiem ?

Ważne że goście i prowadzący jest dobry i nie zanudzają jak lesne dziadki na tvp ...

 

Brawo POLSAT za dodanie takiego kanału :)

 

Sam lubie pilke w wykonanio Polsatowskim a to co wytykalem to takie drobnostki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna pomylka : - 19:00 Polsat Futbol - Lille - Valencia - Mateusz Borek i Marek Jóźwiak

 

Sam lubie pilke w wykonanio Polsatowskim a to co wytykalem to takie drobnostki ;)

 

No właśnie mila atmosfera tam to normalka. Potrafią pożartowac sobie z kopaczy czasem i jest fajnie ;)

Na weekend już kolejne mecze, więc będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm, moim zdaniem jakość jest ok, nie wiem jaką ty pikseolozę (?) widziałeś...? to nie HD, a jestem ciekawy dlaczego nie ma na tych dodatkowych serwisach loga Polsatu tylko plansza z wynikiem

Polsat dokoptował nowych komentatorów, w tym pana Janisza-nikt nie potrafi robić takich przestanków gdy mówi jak on :lol: no ale cóż... ta radiowa mentalność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Andrzej Janisz pracował w Polsacie Sport od startu, aż do końca 2007. Najpierw komentował MŚ 2002, potem Ligę Mistrzów i Bundesligę, a po stracie przez Polsat wyżej wymienionych rozgrywek komentował Inter TV. Od 2007 -2009 wystepował gościnnie podczas KSW, teraz jest już pracownikiem Polsatu Futbol, będzie komentował retransmisje LM i Ligę Europejską, najczęściej oczywiście kluby niemieckie. Tomasz Włodarczyk za pewne będzie komentował w późniejszym czasie. Teraz jest chyba na urlopie. Wczoraj in plus zaskoczył mnie Marcin Lepa, który kapitalnie komentował mecz FC Basel - AS Roma, bardzo dużo traci gdy komentuje z Kołtoniem. Moim zdaniem będzie to objawienie tego kanału. Niestety od Października będzie jeździł na PlusLige i komentował siatkarska Lige Mistrzów, a więc zapewne rzadziej go usłyszmy, taka sytuacja będzie z Piotrem Galińskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem abonentem Cyfrowego Polsatu, Mam Pakiet Familijny + Relax Mix, i dodatkowy pakiet sport i dekoder Echostar DSB 616. W dniu startu kanału Polsat Futbol na liście kanałów nie pojawił mi się ten kanał i cztery serwisy. Przeskanowałem transporter 12,188 i 10,758 i mam Polsat Futbol razem z czterema serwisami. Czy po zakończeniu promocji będe nadal miał ten kanał i te cztery serwisy nawet jak nie są na liście "Cyfrowy Polsat", tylko "Wszystkie kanały"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ciekawie to wygląda. Mecz Rapid - Hamburg był jednym z ciekawszych meczy, myślę że nawet niektóre mecze LM nie są tak atrakcyjne widowiskowo jak ten czwartkowy w LE (Rapid: super kibice, piękna oprawa, cały stadion wypełniony po brzegi :P to samo tyczy się Hamburga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...