Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjdzie czas obejrzycie i Juventus ;)

A tak powiem że pierwsze dni na plus dla Polsat Futbol.

Przynajmniej wkońcu piłka nie jest w cieniu siatki i np ręcznej , chociaż siatka i tak jest cool , ale piłki nie mialem okazji oglądac na PS tylko na zagranicznych oglądalem a w ten week 4 mecze obejrzalem i nie żałuje bo jakośc dobra komentarz też good.

Tylko czekamy na next week

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu moze ktos kompetentny, kto odpowie mi na nastepujace pytanie:

Skoro mam wykupiony w telewizji kablowej pakiet sportowy, dzieki ktoremu mam sportowe kanaly "polsatowskie" a tenze Polsat tworzy sobie nowy kanal (Futbol - do ktorego przenosi cala pilke nozna), to ten kanal powinien byc "z definicji" w takim pakiecie w tv kablowej czy tez powinienem zrezygnowac z niego wobec powyzszych zmian? Bo to juz kolejny tego typu krok Polsatowski - moze ktos pamieta, ze po wykupieniu praw do Mistrzostw Swiata, Polsat utworzyl kanal Polsat Sport Extra, zeby powiekszyc sprzedaz. Teraz w Extra juz same powtorki wiec tworza kolejny... i tak mozna w nieskonczonosc... Czy wobec "obcych" abonentow (kablowki), placacych posrednio Polsatowi, jest to w porzadku?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz operator twierdzi, ze to decyzja Polsatu i nic na to nie poradza. A umowy nie mozna zerwac, bo jest na czas okreslony (12 mies.) a programy, na ktore jest podpisana - nadal sa (co z tego, ze Polsat moze tam nadawac chocby obraz kontrolny - placic musze...). I nie jest to kwestia doboru czy akceptacji oferty, tylko zmian poczynionych przez Polsat wlasnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamania123@

Ja w tygodniu korzystam też z kablówki (UPC) w moim domu, ale jak wyjeżdżam na weekend do drugiego mojego domu to mam CP i mi to tak trochę zwisa to czy kablówka doda ten kanał czy nie bo w weekendy oglądam sobie Polsat futbol, ale szkoda by było jakby nie dodali. Polsat jest według mnie dobrą firmą, ale ma bardzo świetne pomysły na nabijanie pieniędzy. Teraz dali do PSE powtórki i są zadowoleni z siebie :). Pamiętam jak było z Polsatem Sport Extra, też trzeba było odczekać parę tygodni zanim kablówki dodały go do swojej oferty. Myślę jednak, że z Polsatem Futbol będzie trochę szybciej bo czasy trochę się zmieniły i kablówki będą się bały niewielkiego odpływu klientów i postarają go szybko wykupić. Znając Polsat nie będzie on się spieszył aby udostępnić ten kanał kabówką. Myślę, że miesiąc i kablówki powinny go mieć :) .

 

Zapytam się jeszcze innych posiadaczy kablówek. Czy któraś z kablówek ma już ten kanał w swojej ofercie (wydaje mi się, że nie)? Jak tak to prosiłbym o informacje jaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Polsat dużo sobie zażyczy za ten kanał to raczej kablówki go nie dodadzą. Po co płacić Polsatowi dużej kasy za oglądanie kiepskich lig jak szkocka czy rosyjska i 1 meczu Ligi Mistrzów w dodatku bez skrótów pozostałych meczy. A i jest jeszce Liga Europejska czyli zaplecze Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Futbol wyraźnie odstaje jakością obrazu od pozostałych kanałów grupy Polsat.Nie rozumiem czemu go nie przeniosą na nowy tp 10758 lub choćby nawet na 11158 gdzie usunięto Superstacje i miejsce nadal jest bo Polsat Film jeszcze nie nadaje.Flagowy kanał sportowy platformy a oni nie dbają o jego jakość... Mogliby nawet zamienić go miejscami z TV Biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi0020 A to ciężko będzie, bo póki co to jedyny program dla tych 4 serwisów Polsatu Futbol jest dostępny w telegazecie Polsatu razem z programem Polsatu Futbol na stronie 246, ale jest on tam podawany tylko na dzień dzisiejszy i na dwa następne dni, więc program na czwartek będzie dostępny dopiero we wtorek :| Napewno na tych dodatkowych serwisach będą te mecze, których nie będzie na Polsacie Futbol i w Czwórce :> :-8

 

@dj sat Ale tam jest podana ramówka tylko do 30 września, a w czwartek jest 1 października :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Pawłowski został nowym pracownikiem sportowej redakcji Polsatu. Komentuje mecze w Polsat Futbol, oraz ma swój reportaż dla Cafe Futbol w Polsacie Sport.

Program tv Polsatu Futbol, mecze "Na żywo", będą podane w Cafe Futbol, pod koniec tego programu około godziny 12:15. Cafe Futbol trwa już od godziny 11:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam wykupiony pakiet sport i posiadam dzięki temu Polsat Futbol oraz pozostałe kanały P.Futbol (1,2,3,4).

Kilka dni temu na dekoderze wyświetliła mi się taka informacja:

 

Oglądacie państwo promocyjnie kanał Polsat Futbol.
Dostępny w pakietach Sport oraz RelaxMix do dnia 02 października 2009 roku
Zadzwoń i zamów 0 801 08 08 08

 

I dlaczego przyszła do mnie ta wiadomość i pisze że niby oglądam promocyjnie PF jak mam wykupiony pakiet sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...