Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejka fazy grupowej LE w Polsacie Futbol

17 września o godz. 17 na polskim rynku telewizyjnym zadebiutuje nowy kanał poświęcony piłce nożnej - Polsat Futbol. Tuż po starcie programu na antenie PF rozpocznie się dwugodzinne studio Ligi Europejskiej.

O godz. 19 na antenie Polsatu Futbol spotkanie grupy F: Panathinaikos - Galatasaray, zaś o godz. 21 mecz grupy J: Club Brugge - Szachtar.W dalszej części newsa kompletny zestaw transmisji w Polsacie Futbol oraz dodatkowych serwisach.

 

Polsat Futbol zaoferuje w ciągu jednej kolejki w relacji bezpośredniej 10 spotkań na 5 antenach (w trakcie relacji ze spotkań Ligi Europejskiej Polsat Futbol uruchomi 4 serwisy o umownych nazwach: Polsat Futbol 1, Polsat Futbol 2, Polsat Futbol 3, Polsat Futbol 4.)

 

Plan transmisji I kolejki Ligi Europejskiej:

 

Polsat Futbol:

17:00 - Studio Ligi Europejskiej

19.00 - Panathinaikos - Galatasaray

21.05 - Club Brugge - Szachtar

23:10 - Studio Ligi Europejskiej - skróty wszystkich spotkań

 

Polsat Futbol 1:

19:00 - Lille - Valencia

21:05 - Lazio - Salzburg

 

Polsat Futbol 2:

19:00 - Rapid - Hamburg

21-05 - Hapoel - Celtic

 

Polsat Futbol 3:

19:00 - Basel - Roma

21:05 - Steaua - Sherif

 

Polsat Futbol 4:

19:00 - Everton - AEK

21:05 - Sparta - PSV

 

Źródło:

tvsportowe.pl

 

Swoją drogą wie ktoś czy te dodatkowe serwisy też będą dostępne promocyjnie w pakiecie Familijnym do końca roku czy tylko sam kanał Polsat Futbol ?? Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak oni sobie wyobrażają brak piłki w PSE.Polsat Futbol sam wszystkiego nie pokaże live

 

Sobota 19 września

13:30 Kilimarnock-Glasgow Rangers

20:45 AZ Alkmaar-NEC

? CSKA Moskwa -Dynamo Moskwa

? Lokomotiw Moskwa -FK Moskwa

? Krylja Sowietow Samara -Zenit Sankt Petersburg

 

Niedziela 20 września

12:30 Den Haag -FC Utrecht

14:30 Feyenord-PSV

14:30 Venlo-Ajax

15:00 Chievo-Genoa

15:00 Napoli-Udinese

16:00 Celtic-Hearts

17:00 PAOK Saloniki-Olympiakos Pireus

17:00 Panathinaikos Ateny -Aris Saloniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepatrzyłem ramówkę Polsatu Futbol i powiem, że szału nie ma. To co na PS i PSE zostało przeniesione do PF. Dodatkowo różne magazyny:

Legendy Chelsea - Ruud Gullit

Najpiękniejsze gole - David Beckham

100 najpiękniejszych bramek Chelsea

Legendy MANU - Sir Matt Busby

The Best Of Paul Scholes

10 niezapomnianych momentów w historii Chelsea

I inne takie. W ramówce znajdą się też Cafe Futbol (tylko powtórki!) i GOL. No i - co oczywiste - retransmisje w ramach kanałów klubowych (MU TV, Barca TV itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.tvsportowe.pl jak już :)

 

Jak dla mnie Polsat robi coś z niczego. Żeby chociaż miał jakieś dobre ligi - a on tylko je traci. Coca-Cola Championship, grecka, belgijską zostawił. Ramówka źle nioe wygląda, ale mecze Southampton, Olimpiakosu, AEK Ateny czy Anderlechtu Bruksela miło by wyglądały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry. Jeden kanał główny i cztery dodatkowe. W sumie mamy możliwość transmisji 5 meczy równolegle.

 

Dlaczego tego nie zrobili 9 lat temu jak startowali z bundesligą i ligą mistrzów (chodzi mi te o dodatkowe kanały cztery)????????

 

Stracili grecką, championship, belgijską oddali i portugalską zrezygnowali teraz to w sam raz by sie to przydało. A tak nie jest źle, ale sama liga europejska nie wystarczy (jako flagowy produkt). Przydała by się jakaś mocniejsza liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam coś takiego, to przepraszam za wyrażenie, flakami mnie drze, ludzie, poczytajcie trochę wcześniej, dopiero się wypowiadajcie, potem nabijajcie posta jak coś będziecie wiedzieć...

jaka grecka?! człowieku... przecież odstąpili od niej

 

i ja oczywiście też nabiłem, przepraszam adminów i modów, ale po prostu nie wytrzymałem :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsacie nie ma skrótów we wtorek z ligi mistrzów???na to wygląda patrząc na program stacji!!

LIPA jak nie wiem co,w środę mają długie studio ale to dlatego że pewnie będą skróty z wtorku też!!!

a zawsze czekało się we wtorek wieczorem do skrótów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...