Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że PF może powalczyć o całą Serie A, albo dołożyć jakąś inną ligę(Turecka, Rumuńska, Ukraińska czy Cypryjska). Stacja może też powalczyć o PP, albo inne puchary zagraniczne (Puchar Hiszpanii lub inne). Szkoda jedynie, że zrezygnowali z ligi greckiej, bo lubiłem obejrzeć mecz Panathinaikos - Olimpiakos, czy Panathinaikos - AEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał zapowiada sie ciekawie za pare lat bedzie najlepszy ! mysle ze gdy uda sie wykupic prawa do mocniejszych lig piłkarskich( np angielską lub hiszpanską )to moze uruchomiom Polsat Futbol HD :D

Jak dla mnie to polsat futbol nie wykpupi praw do najsilniejszych lig europy a to dlatego ze Canal + nie odusci,a poza tym canal + to uznana marka a nie jakis polsat futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat może wykupić Premier League, La Ligę, Serie A, Bundesligę czy Ligue 1 , ale tej "najpiękniejszej" nigdy nie posiądzie, bo Ekstraklasa S.A boi się dać praw Polsatowi, który nie tai żadnych ciemnych interesów PZPN, mówi o tym otwarcie, szczególnie Roman Kołtoń i Mateusz Borek :D Na C+ gdy była jakaś "bitka" na stadionie to pan Twardowski, czy Smokowski opowiadają kawały, a gdy jest ewidentny faul mówią "nie było faulu, zdaniem pana arbitra", a tu trzeba powiedzieć "To jest zdecydowany faul, gdzie sędzia ma oczy. Może ktoś z trybun rzuci mu okulary!" Jak to mówił Dariusz Szpakowski w FIFIE 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondzio

odważna teoria, trochę się uśmiałem, ale może coś jest w tym prawdy... najgorsze jest to, że przyszedł do PZPN nowy prezes, który wcale korupcji nie zamierza ukrócić, gdyby wybrano Bońka... przecież zna bardzo dobrze Platiniego, w ogóle widać było na tych debatach przed wyborami, że się zna... a ten Lato ( wcale nie ujmuję mu jako piłkarzowi )

jak zabierał głos to były to tak śmieszne przedstawienia, że szok

 

może jednak coś kiedyś z tych najmocniejszych lig będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że przyszedł do PZPN nowy prezes, który wcale korupcji nie zamierza ukrócić, gdyby wybrano Bońka...

 

...który akurat ma bardzo dobre układy z Polsatem i zawsze chętnie wpadnie do programu na żywo. :lol2:

Myślę że długo nie będziemy się męczyć z panem Grzegorzem i wybory będą szybciej niż się spodziewamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...