Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na czas rozgrywek Ligi Europejskiej UEFA na platformie Cyfrowy Polsat zostaną uruchomione cztery serwisy, na których będą transmitowane równolegle czwartkowe mecze o godzinie 19 i 21. Dzięki temu widz będzie miał dostęp do 11 meczów na żywo jednego dnia: jednego na antenie Telewizji Polsat, dwóch na antenie Polsat Futbol, które jednocześnie będą emitowane w jakości HD na kanale Polsat Sport HD oraz ośmiu w nowo uruchomionych serwisach. Serwisy te będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich abonentów pakietów zawierających Polsat Futbol.

 

Z kolei w ipla sport za darmo będą dostępne materiały z LE. Niektóre mecze będą transmitowane na żywo. Z czasem pojawią się także relacje z innych dyscyplin sportowych, np. siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę mnie długo nie było na forum :) Nie czytałem poprzednich stron ale chce od razu wyrazić swoją opinie na temat PF. Czytałem komentarze pod newsem o powstaniu tego kanału, nie rozumiem tych ludzi którzy narzekają. Nie chcecie? To nie płaćcie , przecież nikt ich nie zmusza do oglądanie. Ja jako fan piłki nożnej strasznie się ciesze, że ten kanał powstaje, bo jak zachce mi się obejrzeć, mecz czy jakiś magazyn o futbolu, to będę miał 100% pewności, że to dostane. A ,że są tylko te słabsze ligi? Przeboleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumujmy. Czego na obecną chwile będziemy się mogli spodziewać w PF. No więc przede wszystkim Liga Europejska (Całość), Liga Mistrzów (Powtórki, bo Live mają tylko na gł Polsacie tylko jeden mecz?), Ligi: Szkocka, Holenderska, Rosyjska (3x Całość),Włoska (10 klubów). Kanały klubowe (M.in. Barca TV, Arsenal TV, Liverpool TV, MU TV), Puchar Niemiec i Francji, Mecze towarzyskie i El.Mś, Magazyny: Gol , Cafe Futbol i FIFA Mundial. Czy coś źle napisałem albo pominąłem? Proszę o poprawianie mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian Kmita zapewnia, że w Polsat Futbol emocji nie zabraknie.Mają prawa do 33 reprezentacji w tym tych najlepszych np Brazylia Argentyna Włochy.Poszeżają ofertę kanałów klubowych o Ajax,Juve Rome oraz Inter.Prowiadzą rozmowy ze Zbigniewem Bońkiem.Będą chcieli wykorzystać ludzi którzy byli w ekipie EURO 2008.Piłka nie zniknie z pozostałych kanałów sportowych gdyż nie da się pokazać wszystkiego live tylko w PF.Magazyn Cafe Futbol zostaje w PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podsumujmy. Czego na obecną chwile będziemy się mogli spodziewać w PF. No więc przede wszystkim Liga Europejska (Całość), Liga Mistrzów (Powtórki, bo Live mają tylko na gł Polsacie tylko jeden mecz?), Ligi: Szkocka, Holenderska, Rosyjska (3x Całość),Włoska (10 klubów). Kanały klubowe (M.in. Barca TV, Arsenal TV, Liverpool TV, MU TV), Puchar Niemiec i Francji, Mecze towarzyskie i El.Mś, Magazyny: Gol , Cafe Futbol i FIFA Mundial. Czy coś źle napisałem albo pominąłem? Proszę o poprawianie mnie ;)

 

A co z ligami : Grecka , Belgijska ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z belgijskiej zrezygnowali juz dawno z powodu slabej ogladalnosci, obecnie mozna ja ogladac w Sportklubie.A greckiej nie ma od tego sezonu, ale powodow nie znam, chociaz dla mnie to byla ciekawa liga i chetnie ja ogladalem.

 

AdriM zapomnial tylko o magazynach ze skrotami tych lig, ktore obecnie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbyt często greckiej nie oglądałem, Z resztą coś nie tak było z jakością obrazu.

Z tą cypryjską to może nie tak zły pomysł. Lepiej popatrzeć na takiego Kosowskiego niż jakichś anonimowych piłkarzy z innych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie te tworzenie kanału PF. Umówmy się że najciekawsze spotkania w ramach nabytych praw śmiało można było nadal pokazywać czy to w PS czy PSE. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze :wink:

Pieniądze na pewno, jednak ja mam nieco inne zdanie. Wiadomo, że produktem flagowym kanału będą rozgrywki LE, do których co ważne CP ma prawa w całości, więc już samymi tymi rozgrywkami można w dużej mierze wypełnić ramówkę. Polsat pokaże "na żywo" 11 spotkań z każdej kolejki, a więc tylko połowę. Te pozostałe będą na pewno retransmitowane + powtórki tych pierwszych. Dodatkowo pewnie jeszcze więcej ciekawych meczy ligowych, których nie dało się upchnąć ze względu na inne dyscypliny na Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Nie sądzę też, aby z tych dwóch ostatnich piłka nożna miała zniknąć całkowicie... Pewnie będzie mniej transmisji, ale będą, a i powstanie więcej czasu na relację z innych dyscyplin.

 

Ogólnie, pomysł oceniam na duży plus dla CP i czekam z niecierpliwością na start Polsat Futbol :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...