Skocz do zawartości

Wasze wygrane pienężne


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że jak ktoś trafił szóstkę w totka, to napisze tu o tym ? :wink: Ja do tej pory wygrałem g :censored: o :mrgreen: Osobiście w ogóle nie mam szczęścia do żadnych gier, konkursów itp.... Parę razy trafiłem trójkę w totka i tyle. Od kilku lat w nic nie gram. Bezsensowne wydawanie pieniędzy. Grać i wygrywać to by każdy chciał, a robić ni ma komu :lol2: Zdarzało mi się nie raz grać w pokera, ale tylko i wyłącznie dla przyjemności - stawki nie były za duże 8) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że granie na loterii nie jest bezsensowne(choć szczególnie mądre też nie,zwłaszcza jeśli to nałóg).Szanse są przeciwko człowiekowi,ale jakaś szansa,bardzo mała, na duże pieniądze jest.Kiedyś grałem w Lotto,a i teraz od wielkiego dzwonu puszczę zakład na chybił-chybił :D .Miałem ze cztery trójki :jupi: w karierze hazardzisty :jupi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy wygrałem w TVN Gra, ale to wygrane po 100-300zł...

Po zatem w Dużego Lotka od czasu do czasu 4 trafię...

A najwięcej ściągam z TotoMix i STS największa wygrana 1400zł jakies 4-5 lat temu...

A tak to do 400zł ściągam...

To tyle... Fakt troszkę wygrałęm ale na te gry więcej wydaje jak wygrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co jakiś czas gram w jakims konkursie, w totka , ale jak narazie nic w totka kilka razy 3 ale na tyle co puściłem zakładów to żadna wygrana :D gra ktoś z was w konkursie sms`owym w RMF FM? jak gram już jakiś zcas i jak narazie nie dzwonią do mnie :)

 

Kwiatek 400zł ściągasz w sts? ale tygodniowo, miesięcznie, rocznie? :D może podrzucisz tutaj swoje typy bo coś mi się wierzyć nie chce, u mnie w mieście też był taki co wygrywał wielkie pieniądze w sts a jak przez 2 tygodnie z nim grałem to ZERO wygranych, niby wygrywał a w trampkach chodził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W STSa to zależy.. Ostatnio mało gram to i wygywam, ale ciężko jest powiedzieć czy tygodniowo czy miesięcznie... Kilka lat temu takie wygrane to nawet 3 razy w tyg. miałem teraz raz na miesiąc, ale nie mam czasu chodzić i obstawiać... A ja obstawiam ze znajomym który jest w czołówce ligi stsa w naszym oddziale i razem z nim puszczam i dlatego wygrywam

A no i jak obstawiam to nie 5zł czy 2zł a za 50zł, 100zł i wtedy 3-4 meczyki

Ostatnio akurat przegrałem 100zł a miałem do wzięcia 678zł, lekko złapałem nerwa...

A postawiałem

Manch.Utd. - Manch.City typ:1 / kurs: 1.33

Barcelona - Vilarreal 1 / 1.35

Girona - Xerez 2 / 2.15

Ajax - Twente 1 / 1.95

No nie weszła mi tylko Barcelona, w 90min Villarreal strzelil na 3:3 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! 10 lat temu trafiłem siudemkę w multi-lotku[2500zł],a wcześniej miałem kilkanaście 4 w dużym lotku i kilkadziesiąt 3-jek.Niedługo potem zaprzestałem grać , a teraz jak wyślę dużego raz w roku to zdarza się że na kuponie 0-trafionych :lol2: Od kiedy lotto zaczęło drożeć to przestałem się angażować.Lepiej sobie kupić browca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najwięcej wygrałem w zdrapce to było 24zł, a tak to 2-3 razy trójke w lotto (dawniej duzym lotku). Skoro mowa o konkursie sms RMF FM to z mojej miejscowości wygrała jedna osoba - Elzbieta. Wygrała ona główną nagrode Wielkiej Wakacyjnej kumulacji samochód Suzuki Grand Vitara z zapasem paliwa. Zobaczcie jak niewierzycie (data 28.08) : http://www.rmf.fm/f/wielka-kumulacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...