Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, PawelTSW napisał:

To samo co na stronie. Teraz jest fajna promocja na pakiet optimum z dekoderem 4k

Zależy mi głównie na programach dokumentalnych, a w ofercie na stronie nie widzę np. Diskowery Sci czy Diskowery Dtx. Jeszcze mam pytanie? Czy ten dekoder 4k po ustawieniu ulubionych ma kolejność  od 1? Bo mój kolega ma tuner NC+ i ulubione mają przypadkową kolejność tak jak na liście głównej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

Panowie odbiorę C+4K posiadając go w umowie na Android tv bo dostałem dobrą oferte i zastanawiam się czy klikać.

Już o to pytałeś. Nie ma reguły. Na jednym androidzie jest 4K, na innym maksymalny profil to 1080p a na innym brak kanału mimo androida. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andjaw napisał:

No dobra wiadomo że kodowany. Się zapłaci i jest odkodowany. Przecież CP też za darmo nie jest.

Nie ma już od dawna czegoś takiego jak CP. @Pawel pytałem ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem. Interesuje mnie że działa lub nie działa tym bardziej że jest tu kilka osob co posiada taki tv co ja. Więc i android zaperne będzie taki sam. Zresztą w telefonie mam chyba jeden z najnowszych androidów więc na jakiś jak działa to chyba i na tym powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnej odpowiedzi nie otrzymasz , bo klucz działanie jest nieznany, albo inaczej znany tylko operatorowi. Na miboxie 4K działa ale na profilu 1080p, więc sama obecność na liście na androidzie to za mało. Na komórce mam androida 12 i kanału C+4K mimo obecności na liście nie można odpalić. Blęd UPES_157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

Konkretnej odpowiedzi nie otrzymasz , bo klucz działanie jest nieznany, albo inaczej znany tylko operatorowi. Na miboxie 4K działa ale na profilu 1080p, więc sama obecność na liście na androidzie to za mało. Na komórce mam androida 12 i kanału C+4K mimo obecności na liście nie można odpalić. Blęd UPES_157

Już mam odpowiedz kanał działa i jakość jest obecnie bardzo dobra z HDR. Jak Viaplay da mi taką jakość zapłace im i 60 zeta za miesiac😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu napiszę, bo to chyba odpowiedni temat. Od wczoraj mam Entry+ Sport i wydawałoby się, że powinny być wszystkie kanały Canal+ i Eleven, a brakuje C+Sport 5 i Eleven 4. Na szczęście mi na tych kanałach nie zależało, ale mimo wszystko dziwne. Tak przy okazji czy można ustawić w dekoderze ultrabox, żeby sam włączał tv, bez potrzeby używania pilota tv. Tak mam w Vectrze, a czy można to zrobić w Platformie Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał:

Tu napiszę, bo to chyba odpowiedni temat. Od wczoraj mam Entry+ Sport i wydawałoby się, że powinny być wszystkie kanały Canal+ i Eleven, a brakuje C+Sport 5 i Eleven 4. Na szczęście mi na tych kanałach nie zależało, ale mimo wszystko dziwne. Tak przy okazji czy można ustawić w dekoderze ultrabox, żeby sam włączał tv, bez potrzeby używania pilota tv. Tak mam w Vectrze, a czy można to zrobić w Platformie Canal+?

One są w pakiecie optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...