Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, darklew64 napisał:

U mnie nie wracają. Jestem już po dwóch sesjach z konsultantem i różnych resetach dekodera, a eurosportów jak nie było tak nie ma.

Przykro mi. Na 4K UltraBox+ produkcji Technicolor wróciły około 14:30...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, darklew64 napisał:

U mnie nie wracają. Jestem już po dwóch sesjach z konsultantem i różnych resetach dekodera, a eurosportów jak nie było tak nie ma.

Tuż przed odłączeniem dekodera od prądu wszedłem do ustawień anteny. Przestukałem wszystkie ustawienia (nic nie zmieniając) i zapisałem, w wyniku czego dekoder ściągnął sobie na nowo listę kanałów.

 

Spróbuj, może i u Ciebie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i Canal+ ponownie romansuje z Polsatem. Tym razem kręcą wspólny serial, który będzie na Canal+ Premium, Canal+ Online, Polsat GO i w Polsacie.

I zapowiadają nowe seriale na 2023 rok,  czyli "Belfer 3", "Strange Angels" i wspomniana wcześniej"Sortownia"

 

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku kończy mi się umowa z C+ i zastanawiam się czy ją przedłużać. Ostatnio stracili ligę niemiecką(wiem, wie to nie oni), ligę angielską, tracą Formułę 1, którą oglodalem. Nie wiadomo co z Ligą polską.. I teraz, zostać licząc na jakieś nowe programy czy też przejść do konkurencji? Przy tym zestawie, który miałem, w Polsat box będę trochę mniej płacił przy praktycznie tym samym zestawie programow(stracę Canal plus), Disney plus gratis przez całą umowę, lepsze przynajmniej wizualnie oprogramowanie dekoderów. 

Jest nad czym się zastanawiać, bo jeśli zostanę, to obecnie mogę kupić Disney plus z 4 miesiącami gratis, jak zaczekam, to jeśli zostanę, będę musiał zapłacić za Disneya już pełny rok.. Ot, takie poranne dylematy.. 

Edytowane przez daro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daro napisał:

W październiku kończy mi się umowa z C+ i zastanawiam się czy ją przedłużać. Ostatnio stracili ligę niemiecką(wiem, wie to nie oni), ligę angielską, tracą Formułę 1, którą oglodalem. Nie wiadomo co z Ligą polską.. I teraz, zostać licząc na jakieś nowe programy czy też przejść do konkurencji? Przy tym zestawie, który miałem, w Polsat box będę trochę mniej płacił przy praktycznie tym samym zestawie programow(stracę Canal plus), Disney plus gratis przez całą umowę, lepsze przynajmniej wizualnie oprogramowanie dekoderów. 

Jest nad czym się zastanawiać, bo jeśli zostanę, to obecnie mogę kupić Disney plus z 4 miesiącami gratis, jak zaczekam, to jeśli zostanę, będę musiał zapłacić za Disneya już pełny rok.. Ot, takie poranne dylematy.. 

Ja zostaje z c+ w polsacie nie ma nic do oglądania w c+ będą filmy do tego niektóre praktyki Polsat Box nadają się do zgłoszenia do U.O.K.i ku

Dodam tylko że przy dobrej negocjacji C+ może być tańsze od Polsat Box-a

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że nie na jednej liście, tylko skaczesz pomiędzy apkami, szkoda, że C+ blokuje odtwarzanie w KODI w jakości HD (nawet HD Ready nie odtworzysz w KODI).

4 godziny temu, daro napisał:

W październiku kończy mi się umowa z C+ i zastanawiam się czy ją przedłużać. Ostatnio stracili ligę niemiecką(wiem, wie to nie oni), ligę angielską, tracą Formułę 1, którą oglodalem. Nie wiadomo co z Ligą polską.. I teraz, zostać licząc na jakieś nowe programy czy też przejść do konkurencji? Przy tym zestawie, który miałem, w Polsat box będę trochę mniej płacił przy praktycznie tym samym zestawie programow(stracę Canal plus), Disney plus gratis przez całą umowę, lepsze przynajmniej wizualnie oprogramowanie dekoderów. 

Jest nad czym się zastanawiać, bo jeśli zostanę, to obecnie mogę kupić Disney plus z 4 miesiącami gratis, jak zaczekam, to jeśli zostanę, będę musiał zapłacić za Disneya już pełny rok.. Ot, takie poranne dylematy.. 

Czekałbym na to, co z polską ligą. Raczej do Viaplay nie trafi, ale nawet mimo to zdecydowałbym się na Polsat, C+ 3 i 4, Disney + Viaplay, chyba, że żużel lubisz i musisz obejrzeć każdy turniej Świątek.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Ja zostaje z c+ w polsacie nie ma nic do oglądania w c+ będą filmy do tego niektóre praktyki Polsat Box nadają się do zgłoszenia do U.O.K.i ku

Dodam tylko że przy dobrej negocjacji C+ może być tańsze od Polsat Box-a

Przeważnie zawsze jest taniej przy dobrych negocjacjach.

 

 

32 minuty temu, Vaniliovsky napisał:

@daropolecam zakup Canal+box 4K na własność i masz w tym dekoderku wszystko. Zarówno Canal+ jak i Polsaty Sport.

 

Oglądasz to płacisz. Nie oglądasz nie płacisz.

 

 

A ja bym nie polecił tego szajsu. Można oglądać na innych urządzeniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

@daropolecam zakup Canal+box 4K na własność i masz w tym dekoderku wszystko. Zarówno Canal+ jak i Polsaty Sport.

 

Oglądasz to płacisz. Nie oglądasz nie płacisz.

 

 

No rewelacja😂Ja mam to wszystko też na jednym dekoderku i nawet wiecej i zapewne taniej😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona z ofertami to wielki bałagan więc odpuszczę sobie zabawy "co operator miał na myśli". Zapytam więc tutaj  i będę wdzięczny za pomoc.

 

Chcielibyśmy:

cały pakiet Canal+

Eurosport 1 i 2

Eleven

Polsat sport premium

HBO + HBO MAX

 

Na stronie nie da się tego inaczej skonstruować niż po prostu superpremium za 140zł. Eurosporty to co najmniej optimum+ ale nie mogę do tego dobrać Canalow +.

Być może na infolinii da się otrzymać jakąś ofertę na to co potrzebuje bez konieczności wydawania 140zł na superpremium ? 

 

edit. Jeśli dobrzę kombinuję to biorę entry+film za 70zł + 10zł polsaty premium.  Zaś od polsatu zamawiam pakiet M za 30zł + 10zł eleveny lub ewentualnie za 11,90 w C+. W sumie 120zł, przy czym za 17zł dokupuje od C+ plan premium netflixa, którego opłacam za 60zł/mies. obecnie. Więc ostateczny bilans 77zł za to co potrzebuję i dodatkowo mam polsaty sport. Tylko te dwa dekodery... ;)

 

 

Edytowane przez Bcsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

To już lepiej wybrać pakiet Relax+ z CANAL+, CANAL+ 4K, Netflix Standard, HBO HBO MAX za 89.99 zł/m. Mistrzowska Piłka 10 zł/m, Eleven 11.90 zł/m i potem włączyć dopełnienie do Optimum+ za 10 zł/m - mamy 121,90 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że oferta ubożeje, odpadają ważne prawa sportowe, Bundesliga, Premier League, Liga Europejska czy Formuła 1. Ekstraklasa też może zaraz odpaść, a na horyzoncie nie widać obniżek a jak juz to podwyżki ze względu na inflację. Plany Canal+, żeby być agregatorem treści od różnych dostawców też wyhamowały po tym jak umowę z Disney+ podpisał Polsat. Widzowie ligi angielskiej z pewnością są w siódmym niebie, że zamiast w 4K mecze będą teraz w pół HD z licznymi zacięciami i opóźnieniami. Myślę, że najbliższa przyszłość to porozumienie Viaplaya z operatorami w kwestii sublicencji i sprzedaży spersonalizowanych treści dla konkretnych operatorów. Viaplay wspominał już że chcą oprócz pakietu Total sprzedawać pakiet Select z treściami jakie zażyczy sobie operator, w ten sposób Polsat np. mógłby mieć w ofercie pakiet Viaplay np. z KSW czy Formułą 1 a np. Canal+ sprzedawał by u siebie pakiet Viaplay np. wyłącznie z Premier League i serialami. Myślę, że szukanie rozwiązań będzie korzystne dla Szwedów i dla rodzimych operatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...