Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mieliście ostatnio telefon z Canal+ w ramach podziękowania za lojalność, przedłużenie umowy itd. na specjalną ofertę dla wybranych klientów w super cenie.

Spieszyłem się do pracy, więc nie wchodziłem dokładnie w szczegóły, gość ma infolinii  w podekscytowaniu wręcz już pytał kiedy mają wysyłać kuriera  na mój adres z  NOWYM sprzętem..

Stwierdziłem, że spieszę się i naprawdę nie mam czasu, może zadzwonią.

O co chodzi?  ....

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego słowo toku zapamiętałem super cena 39,99, dużo kanałów, wyróżnienie i właśnie najdziwniejsze nowy dekoder/ sprzęt który tylko czeka by wysłać na właściwy adres.

I ogromne zdziwnienie, że nie wyaziłem zgód  i nie kontynuowałem rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny telefon kilka dni temu. Miły konsultant próbował mi wepchnąć C+ 4K za 10 zł, a ile się nagadał jakie to treści premium będę mógł oglądać na tym kanale i to w 4K. Gdy powiedziałem że nie mam TV 4K on to skwitował że pomimo niższej rozdzielczości obraz na kanale 4K i tak będzie nieporównywalnie lepszy niż na zwykłym kanale C+ Premium ;) i oczywiście mam brać bo to promocja limitowana tylko dla wąskiej grupy elitarnych abonentów ;) podziękowałem i zakończyłem rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

@lukas88 dokładnie oferta opisywana 1000 razy na forum 😂A stały bywalec robi sensacje wspaniałą ofertą😅

Co ty nie powiesz ..jak siedzisz 24 na dobę w tematach związanych z C+ to pewnie wszystko wiesz.

;-) 

Jak dzwolinili z tej firmy to tylko z propozycjami przedłużenia umowy.

Ale z taką nachalną postawą konsula pierwszy raz się spotkałem w Canal+.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowa w grudniu przedłużała umowę na pakiet Nowy Comfort za 24,99 i multiroom 10 zł, wczoraj dzwoniła na infolinię w pewnej sprawie i dodatkowo zaproponowali jej dopełnienie do Extra za 10 zł a dodatkowo kolekcje Fox Play i Nat Geo Play za 0 zł, zgodziła się. Czyli dopełnienia są wciąż możliwe za 10 zł a nawet można przeskoczyć o dwa pakiety wzwyż ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie oferty SuperPremium+ 4K i tu moje pytanie czy Mistrzowską Piłkę dają  za 0zł na przedłużenie umowy do tego pakietu  ?? U mnie na koncie trzeba doliczyć 30zł  i tak samo przez telefon. Nie chcą dać za free :( 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...