Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne rzeczy dzieją się w moim pakiecie comfort... byłem święcie przekonany że nie mam dostępu do kanałów Comedy Central oraz Paramount... i parę dni temu się mocno zdziwiłem że świecą. Ok- myslę może byłem w błędzie albo coś pozmieniali... 2 dni później oba kanały zniknęły (brak uprawnień do odbioru) i wczoraj znów oba świeciły :D Nie żebym je wielce oglądał, ale ciekawa sprawa...tym bardziej że po sprawdzeniu w pakietach to powieniem miec jeden z nich na stałe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,
Piszę w sprawie oferty, jaką otrzymała moja rodzina na maila - chodzi o "Dopełnienie do pakietu Extra+ za 15 zł do końca listopada a potem 15zł do końca okresu oznaczonego". Tytuł maila, jaki został wysłany wraz z ofertą to: "Wyższy pakiet BEZPŁATNIE do końca listopada". Treść maila przedstawiona na obrazku (dostępna pod linkiem):

https://drive.google.com/file/d/1GC2rF7pxs0u6PBT-p12S115IdPogQ-bh/view
 
Osoba, która to ogłoszenie otrzymała, kliknęła w przycisk "Sprawdź", co w dalszej kolejności poskutkowało aktywowaniem usługi. Konto na stronie nc+ nie istniało, ponieważ wczoraj to konto utworzyłem zaraz po tym, gdy otrzymałem powiadomienie, że adres e-mail (na który przyszła oferta) nie istnieje w bazie danych użytkowników.
Jest to istotne, ponieważ punkt reklamacji twierdzi, że do aktywowania usługi potrzebne było podanie numeru pesel, tymczasem sama zainteresowania nie przypomina sobie, aby ten numer podawała. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś na tym forum aktywował tę usługę? Jeżeli tak, to czy przy użyciu numeru PESEL? Czy dezaktywacja usługi musi wiązać się z dodatkowymi kosztami?

Edytowane przez Mr. Orbita
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie biznes ale ograniczanie praw Abonentów. Skoro nc+ chce mieć kanały niegwarantowane to musi wyraźnie określić, że są promocyjnie udostępniane, nie powinny być mieszane z kanałami gwarantowanymi w pakietach a Operator powinien określić charakter (czas trwania) tej promocji - inaczej jest to wprowadzanie w błąd i ograniczanie praw Abonentów. Znowu UOKiK musi interweniować?

 

Jak to możliwe, że kanał jest dostępny promocyjnie 2 czy 3 lata - to parodia... I jeszcze występuje w materiałach reklamowych Operatora

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biznesowego punktu widzenia, głupotą było i jest gwarantowanie czegoś, na co nie ma się wpływu. Potem jakiś kanalik postanawia nagle zakończyć swoje istnienie i zaczynają się problemy. Prędzej, czy później dojdziemy do tego, że każdy kanał będzie niegwarantowany.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wg Ciebie to jest normalna sytuacja ?Kupujesz pakiet z dwoma Eurosportami które po dwóch miesiącach kończą nadawanie a Ty przez 22 miechy masz ciągnąć dalej umowę ?To nie biznes tylko zwykłe naciąganie i omijanie praw konsumenta do niezgodności towaru z umową.Niech tak podpisują umowy z nadawcami aby nie opłacało się "nagle" kończyć nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biznesowego punktu widzenia, głupotą było i jest gwarantowanie czegoś, na co nie ma się wpływu. Potem jakiś kanalik postanawia nagle zakończyć swoje istnienie i zaczynają się problemy. Prędzej, czy później dojdziemy do tego, że każdy kanał będzie niegwarantowany.

 

 

Ale proszę bardzo - mogą niegwarantować. Tylko powinni to wyraźnie zaznaczyć (a nie przez jakieś oznaczenie kanał PROMO i kolorkiem)

 

Powinno być wyraźnie napisane, że kanał nie jest częścią oferty i formalnie Abonent nie płaci za te kanał w swoim pakiecie. Liczba rzeczywistych programów w pakiecie Abonenta jest niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...