Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega trochę przesadza....

Na TV Puls lecą bajki i ciesze się ze będę mógł je puszczać córce w dobrej jakości

"Boso przez świat" mimo to że powtórki powtórek, też sobie obejrzę więc nie zgadzam się z tym co napisałeś :P

Mam nadzieje że w przyszłości Puls 2 w HD dojdzie bo tam jest jeszcze więcej dla dzieci :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bardzo cieszę i co więcej ucieszy mnie każdy z obecnie nadawanych kanałów SD, jeżeli "przejdzie" na HD. I nie chodzi tutaj o ilość, ponieważ liczba kanałów się nie zmienia, tylko o jakość, ponieważ nawet kiepskie HD (3-5 mbit/s) jest lepsze od obecnych SD. I chodzi mi teraz wyłącznie o kanały, które jeszcze nie mają dostępnej wersji HD na satelicie (na przykład: Tele 5, TV 6, Puls 2, Water Planet, TVN 24 BiS, Fokus TV, czy TTV (brak w nc+)).

 

Summa Summarum kolego @ircios - Puls HD na satelicie - jest się z czego cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szkoda, że TVS nie jest w HD na satelicie, wielu ludzi go ogląda namiętnie a wersja SD jest momentami bardzo słaba. Wiele kablówek ma go w HD. Widział bym też w NC+ kanał WP TV w HD, jak na razie NC+ ma dziwny opór przed dodawaniem nowych, bezpłatnych kanałów z DVB-T. Kiedyś Cyfra+ się chwaliła, że mile widzą na swojej platformie różne niezależne kanały informacyjne, prezentujące różne punkty widzenia. Kanały informacyjne są i dziś mocną stroną NC+, która jako jedyna ma TVN24 BIS w HD, jako pierwsza wprowadziła TV Republikę bez dopłat do podstawowej oferty, mimo, że kanał jest stronniczy i poziom prezentowanych wiadomości sięga tam czasem dna, to jednak NC+ daje klientom wolny wybór i to się chwali.

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest ani nowość, ani zapowiedź, przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wystarczy że są one w naziemnej? :P

Przydało by się bardziej by te co już są dostępne w NC+ były w HD a tak poza tym to dla mnie zbędne jest dodawanie kolejnych z MUX-8 :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2 na pewno kiedyś się pojawią. Jak nie będą dodawać nowych kanałów, to ludzie zaczną narzekać że nic nowego nie dodają, a poza tymi dwoma to już praktycznie nie mają czego na chwilę obecną dodać. Wiadomo, że dużo ludzi patrzy na ilość, a nie jakość, a nc+ ostatnio praktycznie wszystko co może to dodaje do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Wiadomo, że dużo ludzi patrzy na ilość, a nie jakość, a nc+ ostatnio praktycznie wszystko co może to dodaje do oferty.

Wystarczy by pozamieniali niektóre kanały na wersję HD

Trace Urban oraz E! na przykład :P

Dobrze napisałeś że większość idzie na ilość a jakość im obojętna a to takie słabe podejście ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy że są one w naziemnej? :P

Nie, nie wystarczy. Chciałbym na przykład sobie obejrzeć WP, czy to sprawdzić w końcu ich serwis informacyjny czy może jakiś serial, ale... Odtwarzacz kanału na strona internetowej WP ma ograniczenia terytorialne, natomiast z innego kraju oddalonego dosyć bardzo od macierzystego ciężko jest odbierać naziemną telewizję cyfrową. Z racji oczywistych. I co teraz? Jestem zmuszony czekać aż łaskawie ITI Neovision dogada się z WP i dołączy Telewizję WP. Nadawca wyraźnie wyraża chęć, bo już przed startem były pogłoski o wejściu właśnie do nc+. Poza tym, samej telewizji przyda się o wiele większy zasięg, bo te nieco ponad 20% (o ile dobrze pamiętam) to jest niewiele. Już METRO ma jakieś 50%, a jest właśnie w Cyfrowym Polsacie i wybranych sieciach kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Mi też marzy się Trace Urban HD, ale pewnie szanse na to są nikłe, prędzej go wywalą z oferty :/.

Mam nadzieje że się to nigdy nie stanie bo dla mnie to jedyny kanał muzyczny gdzie znajdę to co lubię :cool:

Brakuje MTV Base kiedyś bardzo dawno temu w Vectrze go miałem ale z tego co się orientuje ten kanał tylko w UK nadaje :/

Kolego @Emil.1603 dobrze wiesz co myślę o odbiorcach za granicą mieszkasz tam więc liczysz się z pewnymi niedogodnościami :P

Tak na marginesie może niedługo odwiedzę Wyspy zobaczę co się zmieniło od ostatniej wizyty  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...