Jump to content

Dafy

Users
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Dafy

 • Rank
  Amator
 • Birthday 08/18/1992

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardziej chodziło mi o jakieś mniej oczywiste różnice, np. typy głowic. Czyli oba dekodery posiadają głowice DVB-S2X FBC i tylko muszę zdecydować ile wejść/wyjść będę potrzebował?
 2. A jak to w końcu jest z odbiornikami GigaBlue? Czy są to głowice DVB-S2X FBC czy nie? Na stronie Hollex w opisie GB UHD Quad 4k napisane jest "Spośród innych modeli tunerów UHD odróżnia go obecność głowic FBC (tzw. Full Band Capture) z DVB-S2X- takie ma jeszcze tylko Vu+" po czym w zakładce Wady/zalety napisane jest, że nie obsługuje DVB-S2X. I czym tak na prawdę różni się wersja UHD Quad 4k od UE 4K? Z góry dzięki za pomoc
 3. Obecnie posiadam 2x Cameleon oraz 2x Sagemcom - DSIW74 i DSI83(S). Co to dla mnie oznacza po 01.07? Czy będę musiał wymienić karty/dekodery na Cayman? W moim przypadku w grę chodzi tylko oryginalny dekoder operatora.
 4. Zamierzam wymienić swój Vu+ Solo 2 na coś z 4k. Wybieram pomiędzy: - Octagon SF 8008. - Zgemma H7S - AX HD 61 Który z tych dekoderów będzie najlepszym wyborem? Czy ewentualnie jest jeszcze jakiś dekoder warty polecenia?
 5. Umowa do 30.11.2019, wypowiedzenie złożone. Obecnie Superpremium+ (HBO, Cinemax, 8xC+, Eleven) za 116,90zł. Dekodery: SAGEMCOM DSIW74 oraz SAGEMCOM DSI83. 2x Cameleon (najlepiej by było jakby zostało tak jak jest w kwestii multiroomu). Co można ugrać w takim wypadku?
 6. Witam. Obecnie posiadam ofertę Superpremium+ z HBO, Cinemax, full C+, Filmboxami oraz Elevenami. Dekodery wifiBox+ oraz Sagemcom DSI83. 2x Cameleon. Umowa do końca listopada. Jaką ofertę można dostać za to przy złożeniu wypowiedzenia? Z góry dziękuję za pomoc. Witam. Obecnie posiadam ofertę Superpremium+ z HBO, Cinemax, full C+, Filmboxami oraz Elevenami. Dekodery wifiBox+ oraz Sagemcom DSI83. 2x Cameleon. Umowa do końca listopada. Jaką ofertę można dostać za to przy złożeniu wypowiedzenia? Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...