Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić canal plus jako nowy użytkownik. Interesują mnie mecze Świątek, kanały przyrodnicze oraz netflix. Jaki pakiet teraz jest dostępny i opłacalny w moim przypadku? Kupić za entry+ za 10zł i dokupować po jakimś czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NeverDark napisał(a):

Zamierzam kupić canal plus jako nowy użytkownik. Interesują mnie mecze Świątek, kanały przyrodnicze oraz netflix. Jaki pakiet teraz jest dostępny i opłacalny w moim przypadku? Kupić za entry+ za 10zł i dokupować po jakimś czasie?

Kanały przyrodnicze to pakiet extra. Mając pakiet entry można dokupić dopełnienie do maks pakietu relax (koszt 10zł/m-c) w którym brakuje m.in. National Geographic i Nat Geo Wild, Animal Planet czy BBC Earth. Jeżeli chodzi o netflix i kanały canal+ (mecze Świątek) to dla klientów nie mających kanałów canal+ jest opcja dokupienia w strefie klienta pakietu kanałów canal+ z netflix w cenie dodatkowo 48zł/m-c (opcja "razem taniej").

Edytowane przez achilles09
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje że Canal+ podrzuci coś w zamian Polsatowi Box. Patrząc na tematykę kanałów do podziałów szłyby na pewno Canal+ Dokument i Canal+ Family. Problem byłby tylko zamiennik za Wydarzenia 24 ale tu można by dziurę załatać stacją Canal+ Sport 3. Wówczas w przyszłości Polsat Sport Premium szedłby za Canal+ Extra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Poland napisał(a):

Mam nadzieje że Canal+ podrzuci coś w zamian Polsatowi Box. Patrząc na tematykę kanałów do podziałów szłyby na pewno Canal+ Dokument i Canal+ Family. Problem byłby tylko zamiennik za Wydarzenia 24 ale tu można by dziurę załatać stacją Canal+ Sport 3. Wówczas w przyszłości Polsat Sport Premium szedłby za Canal+ Extra. 

Po fiasku w sprawie Ekstraklasy liczysz na cokolwiek od CANAL+ Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Family za moment zmieni nazwę na Canal+ 360 i będą tam też wybrane mecze LM, więc raczej wątpię, aby ten kanał  wszedł do PB. Poza tym, jeżeli faktycznie Polsat Doku, Polsat Rodzina oraz Wydarzenia 24 wejdą do Canal+, wcale nie oznacza, że coś z oferty Canal+ wejdzie do PB. Wszystko co mogło zostać, to już zostało w PB udostępnienie.

 

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BW134 napisał(a):

Po fiasku w sprawie Ekstraklasy liczysz na cokolwiek od CANAL+ Polska?

Nadzieja nigdy nie umiera. Możliwe że coś drgnęło w sprawie zwłaszcza że Polsat Box mógł się skapnąć że mając węża w kieszeni po prostu przedobrzył. 

9 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Canal+ Family za moment zmieni nazwę na Canal+ 360 i będą tam też wybrane mecze LM, więc raczej wątpię, aby ten kanał  wszedł do PB. Poza tym, jeżeli faktycznie Polsat Doku, Polsat Rodzina oraz Wydarzenia 24 wejdą do Canal+, wcale nie oznacza, że coś z oferty Canal+ wejdzie do PB. Wszystko co mogło zostać, to już zostało w PB udostępnienie.

No te wybrane mecze mogą być na otarcie łez dla abonentów na przykład w oczekiwaniu na dogadanie się przez. operatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analogicznie do sytuacji kiedy w przeszłości kanały tematyczne: Canal+ Kuchnia HD, Canal+ Domo HD, Novelas+ HD, Ale kino+ HD, MiniMini+ HD, TeleToon+ HD oraz Planete+ HD pojawiły się w PB myślałem, że od razu Canal+ dostanie brakujące Polsaty, dziś się to dzieje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zawsze to jakiś rodzaj promocji swojego produktu. Nawet jeśli nie dadzą pakietu C+ Extra dla PB to zawsze można spróbować przeciągnąć abonenta na swoją stronę kusząc go meczami LM na C+360. Pytanie tylko czy przeciętny abonent PB będzie szukał dostępu do pełnej LM. Trochę wątpliwe. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mam nadzieje że Canal+ podrzuci coś w zamian Polsatowi Box. Patrząc na tematykę kanałów do podziałów szłyby na pewno Canal+ Dokument i Canal+ Family. Problem byłby tylko zamiennik za Wydarzenia 24 ale tu można by dziurę załatać stacją Canal+ Sport 3. Wówczas w przyszłości Polsat Sport Premium szedłby za Canal+ Extra. 


C+Dokument jest w paczce premium, jak wyobrażasz sobie jego dołączenie? C+Sport3, kolejny kanał premium za W24, przestań fantazjować.
Poza tym to nie działa na zasadzie kanał za kanał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mingo napisał(a):

Z drugiej strony zawsze to jakiś rodzaj promocji swojego produktu. Nawet jeśli nie dadzą pakietu C+ Extra dla PB to zawsze można spróbować przeciągnąć abonenta na swoją stronę kusząc go meczami LM na C+360. Pytanie tylko czy przeciętny abonent PB będzie szukał dostępu do pełnej LM. Trochę wątpliwe. 

No właśnie o tym pomyślałem jak zobaczyłem że kanał Polsat Rodzina ma iść do Polsatu Box bo nie dość że tematyka tej stacji jest podobna do Canal+ Family/360 to jeszcze te mecze LM mogą być wabikiem dla abonentów PB. Poza tym w tym przypadku zadziałało by przysłowie mówiące o tym że „jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" przez co Canal+ 360 (czyli obecne Canal+ Family) zebrałoby całkiem dobrą widownie. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał(a):

Mam nadzieje że Canal+ podrzuci coś w zamian Polsatowi Box.

@Poland Można powiedzieć, że kanał Polsat Doku w ofercie CANAL+, jest w zamian za kanał Planete+, który jest od grudnia 2021 roku w ofercie Polsat Box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland Fokus TV jest stacją bezpłatną z naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, także tu bym tego tak nie porównywał. Kanał Planete+ i Polsat Doku są kanałami płatnymi dostępnymi tylko w ofertach płatnej telewizji. Także można uznać, że jest to wymiana Planete+/Polsat Doku tym bardziej, że oba kanały te mają bloki reklamowe, a kanał CANAL+ Dokument jest kanałem premium bez bloków reklamowych.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje ale z drugiej strony chyba jednak pod kątem programowym Polsatowi Doku jest bliżej do Canal+Dokument. Obie stacje są w zasadzie głównymi kanałami dokumentalnymi nadawców. W podobny sposób przy pominięciu DVB-T2 można ze sobą zestawić Fokus TV i Planete+ gdyż oba kanały są tymi pobocznymi. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał(a):

No nie powiedziałbym bo Planete+ to ma swój odpowiednik w Polsacie ale pod postacią stacji Fokus TV zaś do Polsatu Doku najbliżej ma Canal+Dokument. Nawet schemat nazwy jest ten sam. 

Zlituj się i przestań wypisywać takie bzdury. W Polsat Doku widziałem kiedyś paradokument, poza tym tam jest masa reklam. Canal+ Dokument masz programy dokumentalne, które nie są przerywane reklamami. To kanał premium. Także nie ma w ogóle porównania. Ja się czasem zastanawiam czy Ty w ogóle jesteś świadomy tego co piszesz?

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Poland napisał(a):

Możliwe że coś drgnęło w sprawie zwłaszcza że Polsat Box mógł się skapnąć że mając węża w kieszeni po prostu przedobrzył

Spójrz na ramówkę ich kanałów. Jutro samego serialu Świat według Kiepskich emitują 50 odcinków na 7 kanałach i od lat się to nie zmienia. Powtórka goni powtórkę. 

A dodanie tych nowych kanałów na platformę canal+ to poprostu zwiększanie ich zasiegu żeby więcej za reklamy móc sobie zarzyczyć od ich nadawców 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Poland napisał(a):

Mam nadzieje że Canal+ podrzuci coś w zamian Polsatowi Box. Patrząc na tematykę kanałów do podziałów szłyby na pewno Canal+ Dokument i Canal+ Family. Problem byłby tylko zamiennik za Wydarzenia 24 ale tu można by dziurę załatać stacją Canal+ Sport 3. Wówczas w przyszłości Polsat Sport Premium szedłby za Canal+ Extra. 

Kolega widzę, że ma duże poczucie humoru… Może czas zejść na ziemię ? To zwykłe rozszerzenie dystrybucji kanałów Polsatu, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...