Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@madovsky @Kaz.699 oczywiście pozostaje wierzyć, że jesteście szczerze zachwyceni tym "wyborem", "brakiem umów" i "bogatą biblioteką VOD", bo byliście przez ostatnie 5 lat poza cywilizacją i nie zauważyliście, że to co oferuje OTT C+ to jest poziom, który minimalnie obeznanego użytkownika satysfakcjonowałby może w 2015 roku.

Player+ więcej (bo miał np. boxa) oferował już w 2017 roku a nawet już wtedy "trącił myszką" jeśli chodzi o jakość, wygodę używania czy dostępność aplikacji w porównaniu usług typu Netflix, Prime Video czy nawet Ipla.

A i bibliotekę VOD miał wiekszą. Tak więc, sorry, ale z czym do ludzi? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

@madovsky @Kaz.699 oczywiście pozostaje wierzyć, że jesteście szczerze zachwyceni tym "wyborem", "brakiem umów" i "bogatą biblioteką VOD", bo byliście przez ostatnie 5 lat poza cywilizacją i nie zauważyliście, że to co oferuje OTT C+ to jest poziom, który minimalnie obeznanego użytkownika satysfakcjonowałby może w 2015 roku.

Player+ więcej (bo miał np. boxa) oferował już w 2017 roku a nawet już wtedy "trącił myszką" jeśli chodzi o jakość, wygodę używania czy dostępność aplikacji w porównaniu usług typu Netflix, Prime Video czy nawet Ipla.

A i bibliotekę VOD miał wiekszą. Tak więc, sorry, ale z czym do ludzi? ;)

 

W punkt! @madovsky @Kaz.699 - jak chcecie zobaczyć jak wygląda dobra usługa to wykupcie sobie VPN, załóżcie konto na chociażby Viaplay Sweden czy CMore Sweden i wtedy zobaczycie na czym polega oferowanie super aplikacji, w super jakości. Na Viaplay kanał Viasat Ultra HD śmiga aż miło. Nie chcę wspominać już nawet o Molotov.TV we Francji czy NOW TV Italia. P.S. Możecie przekazać te uwagi do działu technicznego Canal+. Niech chłopaki sobie obejrzą na czym polega chociażby 50fps na kanałach sportowych. A jeśli nie, to odpalcie sobie nawet IPLE na Apple TV i obejrzyjcie w przyszłości jakiś mecz na PSP 4K. czy nawet na Eleven Sports 1. Już nawet Polsat, który powszechnie uważany jest za amatora w kontekście OTT, zrobił to lepiej niż Canal+ w Polsce.

Edytowane przez frankie1905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drq napisał:

Prawie full pakiet (łącznie z 4k) za 100zł na niezależnym MR i 2 kartach, czyli po 50zł na kartę i myślę, że sporo forumowiczów ma podobnie....

Już wkrótce te sporo zmieni się w małe grono :-D . Zostaną też Ci co mają sąsiada obok z mocnym Wi-Fi  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frankie1905 napisał:

Już nawet Polsat, który powszechnie uważany jest za amatora w kontekście OTT, zrobił to lepiej niż Canal+ w Polsce.

Canal+ zrobił coś w kontekscie 4K z satelity , czegoś co CP nie zrobiło i szybko nie zrobi.

Canal+4K HDR transmisje , to jest prawdziwe Natywne 4K jeśli chodzi o sport i do tego dzwięk 5.1 czego CP nie potrafi uruchomić na LM 4K w Ipla.

Tyle z mojej strony ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy chyba nie pojmują, że extra jakość ott c+ byłaby strzałem w skroń dostępu przez talerz. Tym bardziej, że kosztami ott można się dzielić na pół(2 urządzenia jednocześnie), więc zarobek dla dostawcy jeszcze mniejszy. Do tego dochodzi prepaid, który również pomniejsza zyski dostawcy. Jest wyjście. Umowa 24 miesiące na OTT,/C+4K/50 fps paczka sportowa, jedno urządzenie jednocześnie i dostęp innych urządzeń ale w ramach gorszego jakościowo NC+GO. Są chętni?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz  o nc+ go, bo to oferta tylko i wyłącznie na urządzenia mobilne, a na tych urządzeniach jakość jest przyzwoita.  C+ OTT jest stworzone na tv i mobilne urządzenia. W ogóle nie powinno w tym temacie porównywać tych ofert.

Jakość usługi porównywujcie tylko z YT, HBO Go, Netflix, Amazon P. 

Dajcie sobie spokój z nc+ go w tym temacie.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2020 o 18:59, Robert03 napisał:

 

Nie myślę tak i tego nie oczekuję :-). Mi chodzi o zasadę a nie o cenę.  Jeżeli coś jest warte swojej ceny to porostu to kupię. ...

 

To już nie kumam tej zasady. Czyli wolisz zapłacić więcej za mniej ?Byleby sport był oddzielony od filmu ?

12 godzin temu, Robert03 napisał:

Prawdziwy działkowiec nie posiada telewizora na działce bo jest mu tam niepotrzebny. To są dwie wykluczające się rozrywki (działka i telewizja)

Nie zgodzę się.Spokojnie można połączyć działkę z telewizją.W dzień praca na działce a wieczorem dobry film czy mecz w telewizji.Jedno nie wyklucza drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pawel napisał:

Nie zgodzę się.Spokojnie można połączyć działkę z telewizją.W dzień praca na działce a wieczorem dobry film czy mecz w telewizji.Jedno nie wyklucza drugiego.

Albo program rozgrzewajacy przed sportem dla dwojga..i nie ważne, że wszyscy i tak sa rozgrzani od łopaty lub plewienia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak ktoś jest zadowolony z hbo go, które oferuje i słaby kontent i słabą jakość (w porównaniu do netflixa i amazona) to mycanal może właśnie jest dla niego
Jakość HBO Go jest słabsza od Netflixa i Prime Video, ale jeśli chodzi o kontent, to jest na równi z Netflixiem i o kilka długości wyprzedza PV.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czasem to prawda. Dlatego zastanawiam się czy zostać przy pakiecie fun i Fox play czy przy hbo. Dwie oferty za 75 zł to dla mnie za drogo. No ale niedługo koniec okresu testowego i może zaproponują jakieś promocje na łączone pakiety. Tak w sumie to pakiet fun to sama muzyka trochę taki dziwny twór- muzyka, film, dokument. Może też powinni to podzielić

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium 4K  z LM za 110zł  to jest przepaść do Oferty Internetowej:

- Jakość obrazu  szczególnie jeżeli chodzi o kanały sportowe

- Ilość programów dostępnych

- cena do ilości kanałów 145 zł  nawet jak by była promocja za 100 zł to tak nie ma co porównywać bez Ligi Mistrzów

- ilość oglądanych programów w jednym czasie dwa tv oraz dwa ncgo+. Internetowa TV dwa urządzenia:rofl:

Jeszcze długa droga przed nimi żeby to wszytko dopracować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z tą usługą Canal+ jeśli chodzi o płynność obrazu na tv boxie od Play. Podobno mieliście tu jakiś patent na to. Niestety to samo dzieje się z Eurosportem Player. Nie da się oglądać na tym szmelcu. Na tanich chińskich android boxach działało bez problemu wszystko, nie mówiąc już o xiaomi czy lepszym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, rtl7fan napisał:

Hej, mam problem z tą usługą Canal+ jeśli chodzi o płynność obrazu na tv boxie od Play

Jednemu działa drugiemu nie działa.

Ja mam to szczęście , że na Play Now Box TV usługa Canal+ śmiga bez problemu.

Inne aplikacje na tym sprzęcie róznież działają

Tutaj dział w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...