Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadając ten box, czy jest jakaś różnica pomiedzy korzystaniem z usługi na boxie lub np. shieldzie czy tv z androidem? Chodzi o róznice w zawartości, kanałach itp. że np. niektóre są dostępne tylko na boxie.

 

Czy można jednocześnie oglądać na 2 tv? (np. box + android tv)

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit32, na Boxie jest Eleven Sports 1 4K oraz oferta 4K National Geographic.

Edit:

A czy można oglądać jednocześnie na 2 TV to można , ja obecnie trochę używam niestandardowo Play Now ;)

Na mi Box S jestem zalogowany z inną ofertą i na inny numer jak na Play Now Box TV.

 

"""W danym czasie możesz mieć uprawnione pięć urządzeń (dowolną kombinację smartfonów, tabletów i komputerów), z tym, że jeśli korzystasz na komputerze z dwóch różnych przeglądarek, to każda z nich traktowane jest jak odrębne urządzenie. Wtedy pozostaje Ci do wykorzystania jeszcze trzy miejsca. Jeśli wszystkie miejsca zostaną wypełnione urządzeniami i spróbujesz autoryzować kolejne, to zlecenie nie zostanie odrzucone. Z listy uprawnionych usunięte zostanie urządzenie o najstarszej dacie autoryzacji spośród aktualnie uprawnionych . Aktualną listę bieżących sprzętów zawsze znajdziesz w Ustawieniach w aplikacji lub na stronie playnow.pl""

Zadowala cię ilość urządzeń ? :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, lukimann napisał:

W Play wystarczy założyć nowe konto i zalogować się np na android tv?

Na Play Now BOX TV jest zakładka. Wchodzisz w nią i dostejesz smsa na telefon na który masz usługę Play Now TV. Na zaakceptowanie masz 30 dni :D

2020-06-05-211206.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukimann napisał:

 

Może to pytanie nie ma związku z Amazon,  ale przy okazji jak oceniasz Eleven 4K w Play a w Vectrze, duża różnica?

 

W  Vectrze tylko jest większy bitrate 2,5000 kbps

Play Now Box TV 1,6000 kbps. Różnica nie odczuwalna dla oka ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi jak mu pasuje Ja wybrałem Play Now Box TV ze względu na Amazona.
Eleven Sports 1 4K (Super HD) to dodatek , gdyż mam go w Vectra Online.
Chwila, niech Amazon kosztuje 30 PLN, za 6 miesięcy wychodzi 180. Ty natomiast wziąłeś Playa za 10 PLN/m na dwa lata, czyli będzie Cie to kosztowało 240, żeby zaoszczędzić 180 PLN. Hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mad85 napisał:

Amazona praktycznie można dobrać do każdego abonamentu w Play na te 6 miesięcy i wcale tych ich TV nie trzeba brać. 

 

Ja jestem abo Plusa. Tylko Play Now BOX TV mnie interesuje u tego operatora :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Play Now Box TV to bardzo dobrze na nim działa Horizon TV

 

20200607-061255.jpg

 

 

 

 

Dużym plusem tego urządzenia jest możliwość podłączenia internetu za pomocą kabla, tego mi brakuje w Mi Box S.

Połączenie kablowe jest stabilne , wiadomo jak to z wifi czasem bywa.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kingofsouth

To fakt, wejście eth to duży plus tego urządzenia.

 

Powiedz mi, bo już minęło sporo czasu. Dobrze działa to urządzenie? Nie przycina i nie muli? Może aktualizacjami poprawili wydajność.

Pytam, bo o miBOX S też pisali, że zdarza mu się zadyszka, ale aktualizacja do Androida 9 rozwiązała te problemy, przynajmniej u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:), używam jedynie aplikacji takich jakich nie mam na Samsung Smart TV:

  • Play Now
  • Horizon TV
  • MyCanal
  • Tidal ( działa na nim plan Master/Hifi)

To się u mnie sprawdza , nie doświadczyłem problemów z wydajnością sprzętu.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...