Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Być może twoja urojona polityka, bo na pewno nie Canal+, który dzięki czemuś takiemu, traci kolejne pieniądze za kolejną usługę, tym razem o nazwie "multiroom". Cały czas mówimy o Canal+online jako darmowy dodatek do satki bo w tym temacie piszemy. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam znam gościa, któremu abonament płacą koledzy. Kupił satke z EntryC+Sport za 60zł. Jednego z nich interesuje tylko Viaplay.  Jego nie bardzo. Sam korzysta z satki, a koledzy z aplikacji C+. Oni mu płacą po 30zł. On ma za 0zł. No chyba, że koszt przelewu. 😂

Patologia. Mówi, że "trudne czasy, trzeba sobie radzić".

 

No wiecie... chyba, że się tylko przechwalał, a to wszystko to nieprawda.  😂

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salva napisał(a):

Być może twoja urojona polityka, bo na pewno nie Canal+,

To raczej ty masz jakieś urojenia. Rozumiem, ze wolałbyś dopłacać do tej usługi. Twoja sprawa. Po drugie usługa zastąpiła nc+go która również była dodatkiem do usługi sat. Tyle, że z limitem godzin. Więc operator poszedł tym razem w stronę klienta. A że wśród nich znajdzie  jeden czy drugi cwaniak to należało się tego spodziewać.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań bredzić. NC+go debiutowała, jak jeszcze nikt w Polsce nie słyszał o Netflix itp serwisach. To były zupełnie inne czasy. Garstka kanałów w marnej jakości. Teraz dostajesz za darmo prawie cały kontent z satki i jeszcze szczekasz, że ci powinni dać dostęp online do kilku urządzeń w tym samym czasie. Potem tacy stękacze, stękają, że Canal+ stracił Premier League, hiszpańską ma tylko na pół, a o mistrzostwach świata na żużlu można jedynie pomarzyć. Najlepiej opłacić jeden abonament, oglądać w trzy rodziny i mieć wymaganie odnośnie ramówki, która powinna być wypasem sportowo - filmowym. Oczywiście jeszcze wymóg pierdyliona kanałów w 4K.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, salva napisał(a):

Przestań bredzić. NC+go debiutowała, jak jeszcze nikt w Polsce nie słyszał o Netflix itp serwisach. To były zupełnie inne czasy. Garstka kanałów w marnej jakości.

 

 

Ty nie słyszałeś a nie nikt nie słyszał. Poza tym co ma Nerflix do tego?Po drugie na początku Canal+ to był lekko podpudrowany nc+go. Ale widać masz za krótką pamięć aby to pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał(a):

Polityka była taka, że każdy użytkownik posiadający w domu np. dwa telewizory z systemem smart mógł bez problemu mieć dostęp do opłacanych treści. 

Polityka odnośnie TV-Sat zawsze była taka, żeby do drugiego pokoju, do drugiego TV kupować dodatkowo płatny Multoroom, a nie korzystać z usługi on-line. 

Nie liczę nc+GO, bo to nadawało się co najwyżej na telefon. 

 

Wcale im się nie dziwię, że chcą to blokować. 

 

1 godzinę temu, salva napisał(a):

Przestań bredzić. NC+go debiutowała, jak jeszcze nikt w Polsce nie słyszał o Netflix itp serwisach. To były zupełnie inne czasy. Garstka kanałów w marnej jakości. Teraz dostajesz za darmo prawie cały kontent z satki i jeszcze szczekasz, że ci powinni dać dostęp online do kilku urządzeń w tym samym czasie. Potem tacy stękacze, stękają, że Canal+ stracił Premier League, hiszpańską ma tylko na pół, a o mistrzostwach świata na żużlu można jedynie pomarzyć. Najlepiej opłacić jeden abonament, oglądać w trzy rodziny i mieć wymaganie odnośnie ramówki, która powinna być wypasem sportowo - filmowym. Oczywiście jeszcze wymóg pierdyliona kanałów w 4K.

 

 

 

Nic dodać, nic ująć. Już raz była tu taka dyskusja. Pojawił się argument, że rozdrobnienie treści jest tak duże, że po prostu nie wszystkich stać na ich wykupienie. A podstawowe pytanie: a musisz mieć je wszystkie jednocześnie?Jak przedstawiłem mu opcje, że może przecież wymieniać serwisy streamingowe co miesiąc - w jednym za jeden, w drugim za drugi, bo taka jest idea streamingu, to zostałem nazwany "obrońcą wielkich korporacji". No jasne, bo jak wielka korporacja to można się z nią "migać". 

 

Bardzo dobrze,  że Netflix i Disney+ zaczynają coś z tym robić. Oby tak dalej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, k05 napisał(a):

Polityka odnośnie TV-Sat zawsze była taka, żeby do drugiego pokoju, do drugiego TV kupować dodatkowo płatny Multoroom, a nie korzystać z usługi on-line.

Wyraźnie podkreśliłem opcję Smart. MR to "tylko" dostęp do kanałów na żywo. Dostępu do treści online nie zapewnia, więc to nie są wymienne usługi.

 

25 minut temu, k05 napisał(a):

... nie wszystkich stać na ich wykupienie. ....

Akurat C+ można niemal od startu usługi oglądać za free, bez wymieniania się dostępem z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k05 napisał(a):

Sam znam gościa, któremu abonament płacą koledzy. Kupił satke z EntryC+Sport za 60zł. Jednego z nich interesuje tylko Viaplay.  Jego nie bardzo. Sam korzysta z satki, a koledzy z aplikacji C+. Oni mu płacą po 30zł. On ma za 0zł. No chyba, że koszt przelewu. 😂

Patologia. Mówi, że "trudne czasy, trzeba sobie radzić".

 

No wiecie... chyba, że się tylko przechwalał, a to wszystko to nieprawda.  😂

Januszów biznesu i tu nie brakuje. Najlepiej abonament za 5-10 zł a jak nie to dzielić na tyle osób by tyle wyszło na łebka. I jeszcze marudzić że oferta bee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Wyraźnie podkreśliłem opcję Smart. MR to "tylko" dostęp do kanałów na żywo. Dostępu do treści online nie zapewnia, więc to nie są wymienne usługi.

Na dekoderach od C+ do Multiroom też możesz korzystać z wersji C+Online. Więc nie jest to tylko dostęp do kanalow na żywo. 

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Akurat C+ można niemal od startu usługi oglądać za free, bez wymieniania się dostępem z innymi.

Tiaaaa... jasne. Gdzie można dostać za free C+ ze sportem? Chyba nigdzie. Poza tym to temat C+ dla abonentów, a nie subskrybentów, a tu nie ma C+ za free. Nie wspomnę już, że odnosiłem się do "januszowania" w VOD ogółem. 

Teraz, czerstwy napisał(a):

Januszów biznesu i tu nie brakuje. Najlepiej abonament za 5-10 zł a jak nie to dzielić na tyle osób by tyle wyszło na łebka. I jeszcze marudzić że oferta bee.

Świetnie to widać po Netflixie. Tak nie mogli niektórzy bez Netflixa żyć, a teraz się nagle okazało, że można, bo już "rodzinka" się pomniejszyła i za 15zł sobie nie poogląda.  😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Na dekoderach od C+ do Multiroom też możesz korzystać z wersji C+Online. Więc nie jest to tylko dostęp do kanalow na żywo.

Ciekawe rzeczy piszesz. Przez lata miałem MR z mydelniczką i nie kojarzę tam apki C+. Na innych dekoderach typu wifibox podobnie. Żeby nie było mam porównanie treści C+online na dekoderze (ultrabox6K) i np. w aplikacji Smart TV. Nie jest ona identyczna.

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Tiaaaa... jasne. Gdzie można dostać za free C+ ze sportem? Chyba nigdzie.

Obecnie faktycznie dostępu do sportu nie ma ale od początku roku były naprzemiennie dostępne kody od Samsunga a w wakacje kody Warki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawel napisał(a):

Ciekawe rzeczy piszesz. Przez lata miałem MR z mydelniczką i nie kojarzę tam apki C+. Na innych dekoderach typu wifibox podobnie. Żeby nie było mam porównanie treści C+online na dekoderze (ultrabox6K) i np. w aplikacji Smart TV. Nie jest ona identyczna.

Jak komuś bardzo zależy na tym C+Online to weźmie taki dekoder do multiroom, który C+Online posiada.  Ale dobrze wiemy, że chodzi o samą aplikacje, bo ta jest "za darmo". Kto by tam 10-15zł extra płacił jak można "za darmo", "bo mnie się należy"..😂

 

4 godziny temu, Woocash napisał(a):

Teraz te osoby oglądają legalnie za 26,66,- :D

Ale to już nie 15zł. I jak widać chociażby po tym forum, Netflix nie jedną "rodzinkę" przez to rozbił. 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2023 o 12:50, Arkon napisał(a):

Mnie, tak jak pisałem, interesuje tylko możliwość dzielenia konta z córką, która studiuje w innym mieście i to powinno być absolutnie dozwolone.

Jeżeli już tam wynajmuje mieszkanie, to powinien być inny meldunek i inne gospodarstwo domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, kisiel95 said:

Jeżeli już tam wynajmuje mieszkanie, to powinien być inny meldunek i inne gospodarstwo domowe.

Meldunek od dawna nie jest wymagany bo jest to archaiczny twór. Po co to komukolwiek? Nie meldowałem się jak wynajmowałem, nie zameldowałem się też na mieszkanie które kupiłem- żadnych korzyści z tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2023 o 14:50, shevchenko1987 napisał(a):

A jeszcze nie tak dawno promowali coś innego: KLIK

 

W reklamie wyraźnie pada "z iloma osobami W RODZINIE można dzielić" 😆

Ja wiem, że dla Polaczków "rodzina" to także kumpel z drugiego końca Polski, ale dla usług sVOD rodzina (gospodarstwo domowe) to jednak troszkę coś innego. Warto poczytać warunki korzystania z usługi, a nie ślepo wierzyć w reklamy.

I bardzo dobrze, że zaczynają o tym myśleć i ograniczać cwaniakowanie.

 

W dniu 14.11.2023 o 09:29, shevchenko1987 napisał(a):

Tym pierwszym już pokazałem środkowy palec i to nie tylko za zmianę politykę współdzielenia, a bardziej za całokształt. 

 

Pewnie płaczą z tego powodu. Słyszałem tez, że Netflix miał upadać po wprowadzaniu ograniczeń :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dobrego? Że o ile w przypadku streamingu muzyki ma to sens, bo większość bibliotek usług istniejących na rynku jest tożsama to w przypadku streamingu sportu czy filmów już tak kolorowo nie jest. Rynek jest tak poszatkowany, że aż się odechciewa. 

 

Jeszcze żeby za tymi serwisami szła naprawdę top jakość, ale nie idzie. Płacisz dużo, dostajesz mało. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...