Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawel właśnie w tej chwili mamy taką sytuacje. Na stronie głównej CANAL+Online pierwszym widocznym banerem jest ten z grafiką o meczu w ramach Ligi Konferencji Europy: Zrinjski Mostar - Legia Warszawa. Mecz też widnieje w rubryce "Najbliższe hity sportowe" oraz "Teraz w TV". Oczywiście wybierając którykolwiek sposób - po kliknięciu w baner - pojawia się komunikat: "Wybrana audycja została zablokowana z powodów licencyjnych."

W TV mecz można oglądać.

 

Myślę, że skoro taka sytuacja w CANAL+Online dla abonentów to i dla subskrybentów byłoby podobnie, ale to już kwestia do weryfikacji przez kogoś, kto taki dostęp posiada. 

EDIT: nawet przed chwilą dostałem wiadomość typu "push" na telefon z informacją o meczu Legii. 😂 pomimo blokady audycji w C+Online (a tam mnie ta wiadomość przenosi po kliknięciu w nią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, k05 napisał(a):

Myślę, że skoro taka sytuacja w CANAL+Online dla abonentów to i dla subskrybentów byłoby podobnie, ale to już kwestia do weryfikacji przez kogoś, kto taki dostęp posiada. 

Czyli jednak....

Teraz, shevchenko1987 napisał(a):

W wersji dla subskrybentów TVP Sport działa i można oglądać Legię.

 

To w sumie wyjaśnia też wysyłkę wiadomości PUSH na telefon. Wysyłają do wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escapers jak chcesz sprawdzić jak to wyglądało to wchodzisz w "Kanały TV" / "Teraz w tv" / "Telewizja na żywo" (w zależności z czego korzystasz) - następnie "wszystkie kanały" -> uruchamiasz Canal+Live2 -> za pomocą funkcji cofania wybierasz pozycje "El Clasico Multicam". Opcja dostępna do 8 godzin wstecz. 

Gdyby był problem z włączeniem pozycji od początku po wybraniu w/w kanału przewijasz go do tyłu za pomocą strzałki w lewo na pilocie (chodzi o oś czasu). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jeszcze problem (gdzieś od +/- miesiąca), że cofanie w apce na TV nie działa z opcji dłuższego przytrzymania przycisku od puszczenia danego kanału (kanał mi się wtedy uruchamia, ale z czarnym ekranem)? Działa jedynie, gdy wejdzie się w dany kanał i wybierze odpowiednią opcję z przycisków na dole (dla kanałów, gdzie cofanie jest "oficjalnie" dostępne, a nie tylko w opcji "debug"). Cofanie kanałów w opcji "debug" także przestało działać. TV to Philips 55OLED854/12 (Android 9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...