Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

@Arkon, co z tego, że jest jak nie działa na TV Samsunga z systemem Tizen. Tak samo jak nie działają MyZen4K, Museum 4K i Travelxp4K. Polsat od kilku dni nie potrafi tego ogarnąć. 

U mnie Polsat działa w systemie Tizen.

Edytowane przez waltpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bloo411 napisał(a):

@Arkon, i co z tego, jak większość bardziej zwróci uwagę na TVP1 czy TVP2 w Canal+ Online, aniżeli na nowe kanały 4K w PBG. Tym bardziej, że nadal trwają MŚ w Katarze.

 

Ale z drugiej strony TVP masz wszędzie. Mundial w necie też znajdziesz.

A te popularnonaukowe kanały 4K w streamingu pojawiły się za sprawą Polsatu po raz pierwszy, o ile wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, waltpl napisał(a):

U mnie Polsat działa w systemie Tizen.

U mnie też Polsat działa, ale ja pisałem o tym, że na Tizenie w Polsat Box GO nie działają kanały 4K - MyZen4K, Love Nature 4K, Museum 4K i Travelxp4K.

8 minut temu, michael112 napisał(a):

 

Ale z drugiej strony TVP masz wszędzie. Mundial w necie też znajdziesz.

A te popularnonaukowe kanały 4K w streamingu pojawiły się za sprawą Polsatu po raz pierwszy, o ile wiem.

Tylko co z tego jak na TV Samsunga z systemem Tizen te kanały nie działają, a podobno TV Samsunga, to najczęściej wybierane TV w Polsce.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamus napisał(a):

Zmieniając klawiszami ,góra -dól na przegladarce,po Polsacie jest TV4,oraz ''nasi abonenci oglądają '': Puls2,Puls ,oraz TVN.

Więc te 3 kanały wkrótce pewnie dołącza do oferty online dla abonentów

Jest więcej kanałów widocznych kiedy zmieniasz je klawiszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

@Arkon, i co z tego, jak większość bardziej zwróci uwagę na TVP1 czy TVP2 w Canal+ Online, aniżeli na nowe kanały 4K w PBG. Tym bardziej, że nadal trwają MŚ w Katarze.

Trochę to przeczy głoszonym tutaj przez ciebie prawdom objawionym, jakoby TVP nikt nie oglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał(a):

@Bloo411Oczywiście masz rację, ale ja chętnie zobaczyłbym więcej treści 4K online w C+.

C+ Onmine to dodatek dla abonenta. Oglądaj z sat. Jak operator da wszystko to co wartościowe w Online, to nikt MR nie weźmie za dodatkową kasę. 

 

2 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

.....a podobno TV Samsunga, to najczęściej wybierane TV w Polsce.

Chyba najbardziej reklamowane tak jak TCL.

 

@Arkon no tak, Ty nie masz tych kanałów na sat.  Wartościowy kanał to tylko C+ 4k i LN 4k. 

LN 4k masz na YT. Możesz zapoznać się z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na webOS można pilotem skakać po kanałach. Bardzo wygodna funkcja. A poza tym chyba Canal+ zaczął porządkować i ujednolicać dostęp do kanałów w aplikacji zgodnie z tym, który jest zawarty w abonamencie sat. Bardzo długo miałem dostęp do kanałów i materiałów z HBO. Teraz to już nie działa. Podobnie jest z kolekcjami BBC Player, moviesFun i seriesFun. Ale nie wiedzieć czemu, świecą History i H2. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2022 o 15:27, Bloo411 napisał(a):

@Arkon, co z tego, że jest jak nie działa na TV Samsunga z systemem Tizen. Tak samo jak nie działają MyZen4K, Museum 4K i Travelxp4K. Polsat od kilku dni nie potrafi tego ogarnąć. 

I co najlepsze obraz kilka razy na 100 prób się pojawił, ale co 5 sekund się zacina przy tych kanałach i często znikają z listy w PBG. 

 

Nie jest to wina łącza bo w C+Online odbieram bez problemu Canal+ Ultra HD 4K i nic się nie zacina. ;)

 

W tym wypadku C+ Online wygrywa. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu się do Canal Plus Online (apki na Android TV), zauważyłem że mam dostęp do Eurosport 1&2 oraz Canal+ Sport5 i Eleven4. Jako że mam Entry+Sport (bez Viaplay) w ofercie satelitarnej za 50pln, nie powinienem ich mieć ( i na satelicie nie mam). Jest jakaś promka, czy miły błąd po ich stronie?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...