Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, vigoo napisał:

Wielka Piłka to tak naprawdę oferta łączona na dotychczas istniejące pakiety CANAL+ i Eleven Sports & Polsat Sport Premium, z płatnością za 6 miesięcy z góry.

 

https://kup.pl.canalplus.com/pl/wielka-pilka

 

Pakiet powinien zawierać Viaplay. Śmieszne jest wciskanie logo Viaplay co chwila, podczas kiedy dotyczy to tylko dwóch meczów i tak puszczanych na kanałach CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vigoo napisał:

Wielka Piłka to tak naprawdę oferta łączona na dotychczas istniejące pakiety CANAL+ i Eleven Sports & Polsat Sport Premium, z płatnością za 6 miesięcy z góry.

 

Sprytny ruch ze strony C+. Zanim zdecydujecie się wykupić z góry pakiet "Wielka piłka" to pamiętajcie, że w ciągu następnych 6 miesięcy pojawi się długa przerwa z rozgrywkach ligowych z powodu Mundialu w Katarze.

 

Liga Mistrzów: Po 2 listopada przerwa do 14 lutego
Ekstraklasa: Po 12 listopada przerwa do 28 stycznia (2,5 miesiąca)
Serie A: Po 13 listopada przerwa do 4 stycznia
La Liga: Po 9 listopada przerwa do 31 grudnia
Ligue 1: po 13 listopada przerwa do 28 grudnia
Premier League: Po 12 listopada przerwa do 26 grudnia

 

Więc jeśli kogoś interesuje przede wszystkim Ekstraklasa, to decydując się na półroczny pakiet meczami swojej ulubionej ligi "na czysto" będzie się mógł delektować co najwyżej przez 3,5 miesiąca (przez pozostałe 2,5 miesiąca meczów z Ekstraklasy nie będzie)

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj kopię się z infolinią. Nie działa mi C+ online, podobno mają sporo podobnych zgłoszeń.  Wchodzę przez www, loguję się i np. klikając na "Moje konto" widzę  dane logowania, hasło, usuń konto itd. a Innym razem mam komunikat "Ups.. nie znaleziono strony".  Z kolei  na pasku u góry po prawej od loga C+ mam tylko zakładki Strona główna, Oglądaj za darmo, Program TV (raz działa a 10 razy nie) i Kanały i aplikacje. W nocy z kolei pojawiało mi się Live TV czy jakoś tak, ale klikając w to była pusta strona.  Zaczynam się denerwować trochę, bo o 21 mecz.  Z kolei karta z modułem przyjdzie dopiero we wtorek.  Dział techniczny nie wie dlaczego tak jest, otworzyli zgłoszenie.  Po ich stronie wszystko jest ok, konto jest aktywne.  Sprawdziłem na Safari, na Operze i w aplikacji. Wszędzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, flisek94 napisał:

Też wam zniknął kanał Eleven Sports 4K? 

Tak, na telefonie z Androidem. I dalej nie mam treści 4k z C+ 4k.

8 godzin temu, t0tti89 napisał:

Gdzie w aplikacji canal+online masz dostęp do meczu Aston Villa Everton? 

Ja nie mogłem dzisiaj znaleźć Manchasteru United. Jakimś obejściem jest Kodi gdzie są kanały viaplay.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie Entry+ zmiany w dostępności kanałów promocyjnych:

 

wyłączono:

- TVN 24HD

-Polsat News HD

- Motowizja TV HD

 

Włączono:

+BBC CBeebies

+BBC FIRST

+Baby TV

 

Cały czas świeci TeenNick, dodatkowo zwiększono liczbę kanałów C+ Live z 2 do 3 (prawdopodobnie na potrzeby dublowania ligi hiszpańskiej z C+ Sport 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...