Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, praspp napisał:

Nie próbujcie oglądać w C+ Online transmisji tenisa z Wimbledonu na kanałach Polsat Sport Premium PPV 3-6 (rzekomo Super HD, cokolwiek to znaczy)! C+ udostępnia profil 1920x1080@50.0fps@8.00Mb/s, a dosył z Polsatu to tylko ok. 1 Mb/s. Patrzenie na taki przekaz sportowy grozi uszkodzeniem lub utratą wzroku.

Właśnie łaskawcy z Polsatu podnieśli bitrate na dosyle do ok. 6 Mb/s dla Polsat Sport Premium PPV 3-6.

Godzinę temu, escapers napisał:

Ma wspólną jakość do Polsatu :) tak, że nie da się tego oglądać.. a teoretycznie nie ma możliwości nigdzie indziej.. 

Teoretycznie... Ja ratowałem się BBC iPlayer i BBC Red Button. 720p, 50fps, 6Mb/s.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudzili się po ponad pół roku :D. Eleven 4K wyłączony w zamian czy obcięty do kilku mega?

Bo nie ma tam wystarczajaco miejsca na tym transponderze na to wszystko razem ;).

edit: kolega mi sprawdził, wygląda na to, że Eleven "4K" z Polsatu skręcone do 6-7 Mbps, z peakami do dyszki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

Wczoraj miałem update systemu tv i nawet pomyślałem, czy po aktualizacji nie pojawi się apka C+. Tez mieliście update softu ?Czy to zbieg okoliczności ?

 

Zbieg okoliczności. Mam OLED'a z 2018, aktualizacji nie było, a aplikacja się pojawiła. W porównaniu do tego jak działa na Apple TV 4K to nie ma nawet czego porównywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, shevchenko1987 napisał:

 

.....W porównaniu do tego jak działa na Apple TV 4K to nie ma nawet czego porównywać. 

Może z czasem będzie lepiej. Nie mam porównania do apple, bo nie posiadam ale w porównaniu z miboxem nie jest źle. Tym bardziej, że działa C+4K, który nie działa ani na miboxie ani na apple tv z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

 

Zbieg okoliczności. Mam OLED'a z 2018, aktualizacji nie było, a aplikacja się pojawiła. W porównaniu do tego jak działa na Apple TV 4K to nie ma nawet czego porównywać. 

Chcesz powiedzieć,  że źle działa na LG? Bo ja kilka godzin testuję i żadnego problemu. C+ 4k też bez problemu.

 

@wally79 21r.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Chcesz powiedzieć,  że źle działa na LG? Bo ja kilka godzin testuję i żadnego problemu. C+ 4k też bez problemu.

 

@wally79 21r.

 

U mnie działa mułowacie. 

 

2 godziny temu, Pawel napisał:

Może z czasem będzie lepiej. Nie mam porównania do apple, bo nie posiadam ale w porównaniu z miboxem nie jest źle. Tym bardziej, że działa C+4K, który nie działa ani na miboxie ani na apple tv z tego co wiem.

 

To jest hit z brakiem 4K na Apple TV. Najlepsze zabezpieczenia, wszystkie inne serwisy są w 4K, a oni nie dają, bo nie 😂

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tnovak92 napisał:

U mnie na LG (OLED B8) po zalogowaniu i wybraniu programu również kręci się w kółko i nie wczytuje transmisji. 

 

Witam w klubie ;) Dawno temu zorientowałem się, że nie ma co liczyć na producentów telewizorów i zakupiłem niezależną przystawkę. Święty spokój na lata. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

To jest hit z brakiem 4K na Apple TV. Najlepsze zabezpieczenia, wszystkie inne serwisy są w 4K, a oni nie dają, bo nie 😂

 

Już przy starcie usługi C+ informował, że ze względu na brak wsparcia HLG przez Apple TV 4K (1 gen) nie będzie kanału C+ 4K.. może teraz jak apple dał wsparcie przy 2 generacji to się zmieni.. ale nie liczyłbym na szybką zmianę, wystarczy spojrzeć ile czasu trwało wsparcie dla telewizorów LG i z jakim efektem...

 

44 minuty temu, tnovak92 napisał:

U mnie na LG (OLED B8) po zalogowaniu i wybraniu programu również kręci się w kółko i nie wczytuje transmisji. Nie miałem aktualizacji systemu telewizora. 

 

Jakby inni producenci mieli takie wymogi jak apple przy swoim appstore, to wszystko by tak śmigało jak w jabłku.. ale pewnie jak nakażą apple'owi na działanie innych sklepów to pewnie będzie tak jak na LG.. bo kto to będzie wtedy jakości pilnował.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...