Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wywołaniu buga i kliknięciu w "Sprawdź ofertę" pojawia się czasami możliwość skorzystania z vouchera na dostęp za 10 zł przez pierwszy miesiąc. 

 

voucher.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja BBC pojawi się w ramach C+ Online. W ofercie głównie to co można oglądać do znudzenia na BBC od 10 lat, tyle, że uporzadkowane i mam nadzieję, że bez reklam :).

Darmowy dostęp od 1 czerwca do 31 sierpnia. Potem zapewne będzie dodawana do nowych umów jak kiedyś FOX Play, który jest obecnie wygaszany.

https://satkurier.pl/news/217776/bbc-player-wchodzi-na-polski-rynek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno usługa ma być dostępna w wybranych pakietach Canal+. Być może dla tych co mają wyższe pakiety (Superpremium 4K), nadal pozostanie darmowa, zaś w niższych będzie dodatkowo płatna. Mnie zastanawia, czy BBC Player zaoferuje dostęp do 4K, bo przecież BBC już od jakiegoś czasu ma w swoim portfolio filmy i seriale dokumentalne nakręcone w tymże formacie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepski moment na premierę bo 13 dni później wszyscy będą na Disney+ ,co do opłat albo ich braku myśle że wszyscy którzy mają w ofercie sat kanały BBC powinni mieć to za free.

Czekam na zapowiadaną możliwość połączenia player+ z ofertą satelitarną c+ jeśli da to jakikolwiek rabat to będę zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, _Artek_ napisał:

Trochę kiepski moment na premierę bo 13 dni później wszyscy będą na Disney+ ,co do opłat albo ich braku myśle że wszyscy którzy mają w ofercie sat kanały BBC powinni mieć to za free.

Czekam na zapowiadaną możliwość połączenia player+ z ofertą satelitarną c+ jeśli da to jakikolwiek rabat to będę zadowolony

To co mają nie rozwijać oferty, bo startuje Disney+? I zaręczam Cię nie wszyscy będą abonentami tego serwisu. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak to będzie z tym BBC Player po 31 sierpnia 2022 w ramach oferty sat Canal+? Mam umowę do końca lipca br, więc chciałbym wiedzieć, czy teraz przedłużać umowę, czy się wstrzymać. Nie ukrywam, że lubię produkcje BBC, więc zależałoby mi, aby mieć dostęp do tej platformy VOD w ramach abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bloo411 napisał:

zależy na jakim Tizienie, z którego roku, bo Tizen z 2019 roku został pominięty

 

Ja mam właśnie Tizena 5.0 (2019) i nic nie zostało pominięte, po prostu w komunikacie prasowym jest błąd.

 

Co do biblioteki 4K, to tak jak już było pisane (i pokazywane na zdjęciach), jest ona dostępna tylko na stronie głównej, nie ma natomiast na razie, oddzielnego kafla w "kanałach na życzenie".

 

Co do dostępności, to prawdopodobnie C+ obawiając się zapchania serwerów (nieprzypadkowo zjechali z jakością dla kanałów HD), udostępnia ją stopniowo kolejnej grupie abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...