Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim miboxie podłączonym do LG C1 załącza się sygnalizacja HDR i wskakuje obraz. Natomiast w profilu do wyboru są opcje automat (domyślnie) i dwie opcje SD a obraz zdecydowanie lepszy niż SD, więc nie wiem o co chodzi. Kolory trochę moim zdaniem zbyt nasycone ale poza tym OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawel napisał:

Na moim miboxie podłączonym do LG C1 załącza się sygnalizacja HDR i wskakuje obraz. Natomiast w profilu do wyboru są opcje automat (domyślnie) i dwie opcje SD a obraz zdecydowanie lepszy niż SD, więc nie wiem o co chodzi. Kolory trochę moim zdaniem zbyt nasycone ale poza tym OK.

A czy twój mibox jest na liście sprzętu wspierającego 4k w aplikacji c+? 

https://satkurier.pl/news/217634/kanaly-i-tresci-4k-w-canal-online-takze-na-canal-box-4k.html

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dr.STech napisał:

A czy twój mibox jest na liście sprzętu wspierającego 4k w aplikacji c+? 

https://satkurier.pl/news/217634/kanaly-i-tresci-4k-w-canal-online-takze-na-canal-box-4k.html

Nie ma miboxa na liście. Ale kanał jest dostępny a generowany obraz jak wspomniałem nie wygląda na SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, novyrave napisał:

....Liczę też na to, że w końcu wypuszcza apkę na LG

2 lata szybko zlecą. Nawet nie zauważysz...

 

28 minut temu, Dr.STech napisał:

A czy twój mibox jest na liście sprzętu wspierającego 4k w aplikacji c+? 

https://satkurier.pl/news/217634/kanaly-i-tresci-4k-w-canal-online-takze-na-canal-box-4k.html

To teraz C+ narzuca na jakim sprzęcie abonent ma oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 godzin temu, Anita Kaźmierska napisał:

Z moich informacji wynika, że Eleven Sports 1 4K nie będzie w ofercie C+ online dla abonentów platformy satelitarnej. Jest tylko dla subskrybentów C+ online.

A co to za pakiet Sport, o którym mowa w artykule? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ircios napisał:

2 lata szybko zlecą. Nawet nie zauważysz...

Zauważyłem, bo już zleciały. Z ciekawości zmieniłem region tv na Francję. Pobrałem aplikację, zmieniłem region ponownie na PL. Aplikacja się uruchamia, jest okno do logowania i kod QR (wszystko po francusku). Kod QR kieruje do strony gdzie jest promocja dla użytkowników LG na pakiet c+ + Disney+ (strasznie dużo plusów) No ale na C+ Polska to brak już sensownego wytłumaczenia co oni robią.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

A co to za pakiet Sport, o którym mowa w artykule? 

 

Stary pakiet, który jeszcze niektórzy posiadają. Na początku oferta online była rozdzielona na Film i Sport osobno, każdy pakiet za 50zł. W tym sport były tylko sportowe C+, paczka Eleven, Sportklub i Fightklub i dodatkowo C+ Premium, ale tylko w trakcie meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzucałem wczoraj informacje którą podał antyweb, ze aplikacja na LG z transmisjami 4K pojawi się prawdodpobnie w ciągu 2 tygodni, obecnie trwają jej testy. Informacje taka uzyskali wczoraj od canal+, jednak kilka minut później artykuł został edytowany. Wyglada na to, ze ktoś z marketingu C+ się pospieszył z przekazaniem informacji i później próbował naprawić swój błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

 Apple TV 4K II ma HLG , więc w czym problem?

I tak dają dostęp do apki/ treści 4K tam gdzie to jest możliwe (oczywiście  według własnego uznania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle u apple dopiero 2 generacja ma wsparcie HLG.. gdy planowali wejście C+ online na polski rynek to wtedy niestety nie miało i już wtedy wskazali że treści 4K nie będzie na Apple TV z tego właśnie powodu, może z czasem to się zmieni, ale widzimy ile to u nich trwa.. więc w tym problem.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle u apple dopiero 2 generacja ma wsparcie HLG.. gdy planowali wejście C+ online na polski rynek to wtedy niestety nie miało i już wtedy wskazali że treści 4K nie będzie na Apple TV z tego właśnie powodu, może z czasem to się zmieni, ale widzimy ile to u nich trwa..


Gdyby chodziło o HLG, nie wypuścili by również na Shielda, na którym HLG na C+ 4K nie działa. Nie wspomnę już o braku płynności androida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dvbx napisał:

Na Tizenie jest już dostępna biblioteka 4K, ale tylko na stronie głównej jako "Obejrzyj w 4K", nie ma natomiast oddzielnego kafla w "kanałach na życzenie"

 

Z którego roku ten Tizen?. U mnie z 2021 brak biblioteki 4k, jest tylko C+4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelgor 2019

 

Wykaz pozycji dostępnych w UHD HDR HLG:

 

1. The Office PL
2. Trolle 2
3. Milczenie
4. Kto wrobił Britney Spears?
5. Powrót
6. Klangor
7. Cynicy i praktycy
8. MTV Unplugged. Natalia Kukulska
9. Psy do zadań specjalnych
10. Trzy sztuki w Antarktyce
11. Wenus - śmierć planety
12. Biffy Clyro - A Celebration of Endings - Live at Barrowlands 2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...