Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.06.2021 o 22:15, blondynek102 napisał:

Czemu to nie działa i nie ma aplikacji Canal+ONLINE w nowy ze sklep SMART TV PANASONIC z systemem MY HOME SCREEN, może mi ktoś odpowie?

I nie działa to cały czas na telewizorach PANASONIC.

Jest w tym Panasonic w aplikacjach:  TVP VOD, IPLA, GONET.TV, NETFLIX, YOUTUBE, ARTE, AMAZON, CINEMA, CHILI, PLEX, RUSSIA TV, SUPERFILM I.T.P, a tego brak cały czas? Konkurencja widać przegania ten CANAL+!

I kiedy w końcu będzie tam w APPS MARKET w PANASONIC do dodania i zainstalowania?

 

 

Panowie

Czy coś się w w tym względzie zmieniło?

Czy też w dalszym ciągu w Panasonic nie ma dostępnej aplikacji Canal + online?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruję, że ktoś coś sobie wymyślił. Aplikacja żyje własnym życiem, u jednego działa dobrze,  a u innego już źle..

 

To nie jest Netflix, żeby działało wszędzie, na wszystkim i dobrze ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawel napisał:

Jakie masz ustawione odświeżanie ?

 

Ponownie przywróciłem urządzenie do ustawień fabrycznych. Wyłączyłem większość aplikacji i zmieniłem ustawienia na 50hz i jest lekka poprawa, niemniej po kilku / kilkunastu minutach zaczyna ciąć. Odtwarzane materiały który były poprzednio tną permanentnie. Mam światłowód orange 600MB/s - już nie wiem co robić.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pewien problem. Posiadam C+ w aplikacji na Chromecast 4.0 oraz na ipad..  Odziwo na ipad bardzo co zacina.. ale na chromecast to jakaś porażka.. Zacina co jakiś czas.. nie trwa to cały czas ale najgorsze jest gdy zatrzymuje np mecz piłkarski i wznawiam po czasie to już co chwile zacina się ;/. - Wygląda tak jakby chromecast (pamięć) nie wyrabiała albo serwery C+. 

Nie oglądam na przeglądarce.. jedynie czasami na ipad.. I tam jakoś tego nie zauważyłem.  

Czy może warto zakupić inne urządzenie do TV? Bo mój LG nie ma natywnej apki..  Apple TV albo NVIDIA są bardzo drogie..więc wolalbym cos tanszego ale cos sprawdzonego dla meczyków wC+ Online. 

Co byście polecili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzemiki i Azazell - a jakie macie wyniki na aplikacji Speedtest? Zainstalujcie ze sklepu play i zróbcie kilka testów. Może karta sieciowa wifi dostaje za mało a taka na iPadzie może być dużo mocniejsza więc się nie zacina.

 

Chromecast 4 powinien być w zupełnie wystarczający. Na starym shieldzie z 2017 działa prawidłowo, natomiast wydawszy 1000zł na najnowszy Apple TV 4k zacina się.

 

Taki po prostu jest Canal+. Polecam konkurencyjne aplikacje Polsat Box Go i Player. Ja na przykład w ogóle się odzwyczaiłem od oglądania kanałów live dzięki Canal+. Skutecznie mi to obrzydzili.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, regedit32 napisał:

Duzemiki i Azazell - a jakie macie wyniki na aplikacji Speedtest? Zainstalujcie ze sklepu play i zróbcie kilka testów. Może karta sieciowa wifi dostaje za mało a taka na iPadzie może być dużo mocniejsza więc się nie zacina.

 

 

 

Ja mam orange do 80mb/s (stara neostrada).. osiagam przewaznie 40-50 mb/s .  To starcza nawet na obraz 4K. Czego dowodem jest Netflix czy teraz HBo.. w 4K wszystko śmiga.  I to raczej nie jest wina internetu. Co ciekawe czasami zapuszczałem sobie Friends i też potrafiły zacinać gdy odtwarzałem wybrane odcinki które są możliwe do obejrzenia przez ostatnie godzimy na kanale telewizyjnym.. Dlatego to bardziej obstawiam winę pamięci w urządzeniu albo serwery C+ ;/ 

Pewnie to zależy od aplikacji. Eh szkoda, że nie zrobili apki na mój TV LG CX.. Albo na konsole PS5 lub Xbox Series X..  Może mają w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aplikację na Tizen też długo kazali sobie czekać..

Aplikację na Apple TV  nie wiadomo czy kiedykolwiek poprawią.

Było kilka aktualizacji w tym roku i żadna nie poprawiała przycinania. 

Gdyby nie  jako-tako dobrze działająca apka na Android TV pewnie skończyłoby się tym razem na rezygnacji z Canal+ za kilka miesięcy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...