Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Viaplay jest przeciętną aplikacją, ale C+ to kompletny gniot.

15 godzin temu, Duzemiki napisał:

Dobra znalazłem rozwiązanie. Należy zresetować boxa przywrócić ustawienia fabryczne. Następnie zainstalować jedynie C+ online oraz tylko niezbędne aplikacje. Niepotrzebne aplikacje usunąć lub wyłączyć i co najważniejsze usunąć wszystkie "podpowiedzi" aplikacji ze "strony głównej" boxa (te duże kafelki z różnych aplikacji), jak widać bardzo to obciąża urządzenie. Po tych zabiegach wszystko (póki co) działa bez zarzutu.

To już jakieś jaja są.

36 minut temu, lakiman napisał:

Viaplay w kontekście systemu Android TV jest najgorszą aplikacją.

Nie przypominam sobie żeby trzeba było robić taką gimnastykę jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

apka C+ online w tv android sony (2020) przynajmniej u mnie jest beznadziejna. Nie mogę zobaczyć żadnego tytułu z zakładki moje wideo, bo pojawia się kręcące kółko. W żadnej apce takich problemów nie mam. Oczywiście przesyłam treści przez telefon, ale nie o to przecież chodzi. Dodam że na początku wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odnoszę do faktu, że  tylko w tej apce występuje szarpanie obrazu na Android TV.

Na innych takich dodatkowych efektów nie ma w tym właśnie Canal+.

47 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

 

Nie przypominam sobie żeby trzeba było robić taką gimnastykę jak wyżej.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 godziny temu, lakiman napisał:

Ja się odnoszę do faktu, że  tylko w tej apce występuje szarpanie obrazu na Android TV.

Na innych takich dodatkowych efektów nie ma w tym właśnie Canal+.

Nieprawda. Przycięcia są też w innych aplikacjach na Android TV 10, w tym także na C+, ale najbardziej widoczne są w PBG, bo co sekundę.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sumie w ostatnim czasie było w miarę ok. Ale np. w ten weekend zdarzały się sytuacje, gdzie obraz stanął w miejscu i było trzeba wyjść z aplikacji i jeszcze raz wejść. Bo po wybraniu funkcji "cofnij" zniknęły mi wszystkie kanały. 

 

Jest w sumie znacznie lepiej niż na początku,  ale wciąż jest jeszcze co nieco do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dupa blada. W przystawkach na Androidzie można powalczyć z tym szarpaniem po ostatniej aktualizacji. Jeśli nawet pieprzą aplikacje na Apple TV, to chyba włączyli opcję oszczędnościową, zlecając dopieszczanie softu pijanym dzieciom w buszu. Przecież początkowo,  C+ online latał na Apple jak rakieta. Wręcz wzór.

14 godzin temu, tyrla napisał:

U mnie na boxie od Playa oglądając jakiś kanał co chwila obraz się zawiesza. Dźwięk jest, a obraz zamrożony. Takiego problemu nie ma na Tizen.

W ostateczności wróć do starszej, stabilnej. 

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=Canal%2B

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, salva napisał:

No to dupa blada. W przystawkach na Androidzie można powalczyć z tym szarpaniem po ostatniej aktualizacji. Jeśli nawet pieprzą aplikacje na Apple TV, to chyba włączyli opcję oszczędnościową, zlecając dopieszczanie softu pijanym dzieciom w buszu. Przecież początkowo,  C+ online latał na Apple jak rakieta. Wręcz wzór.

W ostateczności wróć do starszej, stabilnej. 

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=Canal%2B

A która wersja apki jest stabilna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

Ta najnowsza jest stabilna. 

No właśnie, mam najnowszą i jest dramat, spróbuję inną, dzięki.

13 godzin temu, Saturn45 napisał:

No właśnie, mam najnowszą i jest dramat, spróbuję inną, dzięki.

Zainstalowałem wersję 5.0.0 i działa, nie zawiesza się. Oczywiście w tv wyłączyłem aktualizacje automatyczne. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...