Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

W ogole nie bylo takiej opcji by dodac karte. Zreszta zalozylem drugie konto i to samo nie ma pytania o karte platnicza. Dziwna historia.

 

 

Temat ogarniety, Canal+ sprawe naprawilo.

 

Co do przycinania kanalow jednak nie do konca jest to temat sieci. U mnie z orange swiatlowod i komorkowej play to samo. Czyli przycina az milo ale tylko kanaly na zywo.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał na swój email kod aktywacyjny na kolejny miesiąc usugi za darmo? Kupiłem CANAL+ BOX pod koniec listopada i powinienem mieć kanał jeszcze przez co najmniej 2 tygodnie. Niestety, jak na razie nie mam do nich dostępu.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelU1981 napisał:

W ogole nie bylo takiej opcji by dodac karte. Zreszta zalozylem drugie konto i to samo nie ma pytania o karte platnicza. Dziwna historia.

 

 

Temat ogarniety, Canal+ sprawe naprawilo.

 

To faktycznie dziwne. Kilka kont zakładałem i za każdym razem podawałem dane karty do płatności. Nie wiem jak udało Ci się pominąć ten krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Byl jakis blad. Nie tylko u mnie. Naprawili to bardzo szybko i pojawila sie opcja dodania karty i przekierowanie na strone platnosci blue media jak dobrze pamietam. Zanim to ogarneli wiecznie bylo wystapil nieoczekiwany blad skontaktuj sie z Canal+.

3 godziny temu, mastano napisał:

Czy ktoś dostał na swój email kod aktywacyjny na kolejny miesiąc usugi za darmo? Kupiłem CANAL+ BOX pod koniec listopada i powinienem mieć kanał jeszcze przez co najmniej 2 tygodnie. Niestety, jak na razie nie mam do nich dostępu.

Ja dostalem 1.01. o 0.13. Zgodnie z obietnica. Wszystko dziala, tylko irytuje nadal przycinanie sie kanalow na zywo. Tego to nie idzie naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek napisał:

U mnie zPlayTVBoxa jeżeli przycinki są to b.rzadko.Wczoraj na serialu Pokonani( C+Premium)ani razu się nie zaziął.

U mnie przycinka i cofka kilka sekund do tylu jest na urzadzeniach mobilnych i tv smart tylko podczas ogladania kanalow na zywo. Najbardziej w przycince i cofce przoduje canal+ domo. Dzieki tej przycince po dwa razy to samo slucham tzn obraz staje a dźwięk cofa sie kilka s. Najgorzej to wygląda np na kanale mtv live. Muza co jakis czas zwiecha i kilka taktów do tylu. Dla porownania na ipli wszystko chodzi płynnie. Filmy z biblioteki vod na canal plus chodza bez zastrzeżeń. Do poprawy jest usterka na kanalach  live bo z tą cofką nie da sie długo oglądać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szlifierski napisał:

U mnie przycinka i cofka kilka sekund do tylu jest na urzadzeniach mobilnych i tv smart tylko podczas ogladania kanalow na zywo. Najbardziej w przycince i cofce przoduje canal+ domo. Dzieki tej przycince po dwa razy to samo slucham tzn obraz staje a dźwięk cofa sie kilka s. Najgorzej to wygląda np na kanale mtv live. Muza co jakis czas zwiecha i kilka taktów do tylu. Dla porownania na ipli wszystko chodzi płynnie. Filmy z biblioteki vod na canal plus chodza bez zastrzeżeń. Do poprawy jest usterka na kanalach  live bo z tą cofką nie da sie długo oglądać 

 

U mnie ten problem pojawia się najczęściej na Comedy Central Extra i Canal + Domo. Raz zdarzyło się na HBO i SCi Fi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

U mnie z kolei TVN24, CLUB MTV oraz CANAL+ DOKUMENT, CANAL+ DOMO i CANAL+ FILM najczęściej świrują. Pozostałe jakoś idą, chociaż na dluższą metę jest to irytujące. Dziś Canal+ przyjął zgłoszenie problemu. Może to naprawią wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Xiaomi mi box s też tnie na programach na żywo. Jak kupiłem ten box to cały listopad i połowa grudnia wszystko chodziło elegancko. Tak gdzieś tydzień przed świętami zaczęło przycinać i to na wszystkich kanałach i wyrzucać błąd ładowania wideo. Z VOD canal nie ma problemu tak samo jak na netfixie, HBO go i you tube. Próbowałem też na smartfonie i taka sama sytuacja czyli nie jest to problem mi boxa. Coś musieli ostatnio pokręcić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to OTT Canal+ oglądam głównie jak jestem na wyjeżdzie lub w sypialni Urządzenia :

  • Mi Box S
  • Play Now Box TV
Nie używam tego na codzień po kilkanaście godzin. Głównym żrodłem oglądania jest PC+ z Ultraboxa 4K.
Być może osoby co używają aplikację jako jedyne żrodło oglądania , mogą napisać , że coś zacina
Takie sporadyczne moje oglądanie nie pokazało mi problemów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

135224947_866924767436174_40895005019089

 

 

Taka akcja dzis. Pierwszy raz cos takiego. CANAL+ DOMO. Po wcisnieciu wyjdz zero kanalow. Powrocily po wejsciu w aktualizacje uprawnien. Coraz lepiej.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelU1981 napisał:

135224947_866924767436174_40895005019089

 

 

Taka akcja dzis. Pierwszy raz cos takiego. CANAL+ DOMO. Po wcisnieciu wyjdz zero kanalow. Powrocily po wejsciu w aktualizacje uprawnien. Coraz lepiej.

To niestety też jeden z błędów. Zdarza się co jakiś czas. Ja instaluje wtedy aplikacje od nowa, co jest uciążliwe, bo trzeba też znowu rejestrować boxa. Mam wrażenie, że ciągle brakuje jednej porządnej aktualizacji całego boxa i aplikacji, która doda stabilności urządzeniu. Tu ciągle jest potencjał, ale przez te wszystkie przycinki kompletnie się to rozmywa i odbiera przyjemność z oglądania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Swiete slowa. Box jest swietny, pieknie smiga netflix, ipla, vod. Ale kanaly na zywo to koszmar, a juz placic za to w takim stanie niedopracowania nie zamierzam.

 

Co do bledow, dzis przed chwila wywalilo mi opcje z brakiem klucza crypto key.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, SzYcHa_2012 napisał:

Znalezione przypadkiem podczas buszowania po katalogu. Wejście w kolekcję Discovery wyrzuca "Brak wyników wyszukiwania".

 

 

Jeśli się ją wpisze to jest sam kafelek "Discovery". Jednak ta kolekcja nie jest dostępna z innymi. Nie ma jej jest pusta.

Tak jak by jej nie było, może w przyszłości będzie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...