Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PSP powinno działać w OTT Canal+ tym osobom co mają wykupiony pakiet w PC+.

Jeśli komuś działa mimo tego , że nie ma tego w swoim abonamencie jest to  "anomalia" , "farcik" , "przypadek" :D

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepki.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, drq said:

Wiele razy już był temat poruszany, nie ma szans. Tak samo jak nie ma szans na tvp1, czy tvp2.

 

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem: reszty Polsatów dostępnych w nc+ Go nadal brak (Polsat Cafe, Play itd).

Ogłaszali, że prędzej czy później w OTT, jak to tu zostało nazwane, się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, faktycznie nie ma żadnych kanałów polsatowskich poza PSP. Pytanie czy jest to kwestia techniczna, czy np kwestia praw.

 

Też macie dziwny układ zakładek? Np w zakładce dzieci mam 2 kanały (scifi i mtv), a zero kanałów z bajkami.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu zarejestrowałem się na canal plus przez internet zrobiłem to przez moje konto na ICA. Niestety do tej pory nie mam możliwości odbioru TV LIVE ani na aplikacji ani na przeglądarce internetowej   Problem zgłaszałem u techników cyfry odpowiadają ze takie problemy się zdarzają i proszą czekać.   Czy ktoś ma podobne problemy  czy ktoś może pomoc z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sinalco napisał:

Gdy nacisnę TV LIVE pojawia się napis w tej chwili  nie jest dostępny żaden program z tej kategori

Miałem ten problem z Live tydzień po założeniu konta.

Po tygodniu się opcja pojawiła sama z  siebie.

Wcześniej też dzwoniłem, ale za duży stek bzdur popłynął w stylu "odinstaluj i zainstaluj ponownie apkę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kingofsouth napisał:

PSP powinno działać w OTT Canal+ tym osobom co mają wykupiony pakiet w PC+.

Jeśli komuś działa mimo tego , że nie ma tego w swoim abonamencie jest to  "anomalia" , "farcik" , "przypadek" :D

U mnie nie występuje anomalia jak i farcik ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to anomalia(dotycząca uprawnień)  gdyż nie działają wszystkie kanały , tylko losowo wybrane.

Czy masz aktywną całą ofertę  PC+ w OTT Canal+. No raczej nie masz.

Ja w swoim abo nie mam Filmboxów i te nie działają mi zarówno w NC+GO jak i w OTT Canal+.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ GO też nie mam wszystkich, które mam w sat... Mi działają wszystkie, które mam i te, których nie mam, też :D Mało tego, po usunięciu konta z wiecznym okresem próbnym i powiązaniu tego samego adresu e-mail z abonamentem sat została mi lista ulubionych z poprzedniego konta. 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...