Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tyrla, wiem , ze teraz tak to sobie można tłumaczyć ;)  , ale sa jeszcze kanały jakich nie ma w OTT Canal+ , a może wyglądać podobnie sytuacja ;)

Oferta będzie się powiększać a dla osób z zewnątrz stanie się droższa. Jak to jest tutaj pisane? A już przypomniałem sobie. ... Testy,testy,testy.

Jestem pewien, ze będzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 123czarodzieje napisał:

Hej, 

Czy ktoś się orientuje czy tą aplikacje będę mógł pobrać na tym urządzeniu i będzie działać?

https://www.euro.com.pl/odtwarzacze-multimedialne/xiaomi-mi-box-s.bhtml#opis

Było o tym pisane nie raz. Osobiście stwierdziłem, że nie ma co przepłacać i za 130 kupiłem Mi Box Stick.

 

@PawelTSW oczywiście pomimo udzielonej wcześniej odpiwiedzi dziś jak i wcześniej +1 dla Ciebie dodatkowo. Jak kupisz ziemniaki to też sie pochwal  :-D

Żart oczywiście z ziemniaków ;-)

 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mi Stick jest wystarczajaco pamięci, aby wszystko prawidłowo działało i działa jak należy, bo pewnie nie sprawdzałeś tylko przejrzałeś specyfikację w necie. Żadnej różnicy nie zauważyłem między tymi 2 odtwarzaczemi, a bawiłem się dwoma i jeden w domu został u dziecka. Jedyne to 4k.

 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że jesteś zadowolony. Jak to zwykło się mawiać RAM-u nigdy za wiele. Dzisiaj jest wystarczająco a za rok po aktualizacji Andka może być mało. Wszystko kwestia do czego i kto będzie użytkował. Moim zdaniem różnica w cenie jest zbyt mała, żeby oszczędzać na funkcjonalności ale to moja opinia i nie musisz się z ną zgadzać.

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKlub faktycznie działa, chociaż mnie ten kanał kompletnie akurat nie interesuje. Wolałbym, żeby dali nam dostęp do MTV 80s, które było w fazie darmowych testów dostępne wraz z innymi kanałami MTV.

Z nieznanych przyczyn nadal mamy dostęp do MTV Hits (mimo, że też go nie ma na SAT) a do Club MTV i MTV 80s już nie.

Mam nadzieję, że jak już się ogarną ze wszystkim to abonenci SAT będą mieli dostęp także i do tych kanałów. Próbowałem do nich napisać na TT w tej sprawie, ale dostałem wymijającą odpowiedź "O wszystkich nowościach będziemy informowali na bieżąco" ;)

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

Niech ktoś sprawdzi kto nie ma wykupionego pakietu PSP czy działają mu kanały :)

 

 

Ja w lipcu 2015 odstąpiłem od umowy na Canal+ po tym, jak stracili 3 ligi. Odstąpienie było skuteczne, ale i tak do końca roku miałem aktywne C+ u siebie w kablówce, za które płacić nie musiałem. :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...