Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że jest taki informacyjny bałagan. Nikt nie wie, co i kiedy, tylko przypuszczenia, może na święta, może w styczniu itp. Nie zależy im na klientach. CP już ma dawno swój dekoder, o którym większość wie. A tu tajemnica. Jak kupią u konkurencji to nie kupią Canal+. Dziwne. Prezes chyba nie ma pojęcia, jak się prowadzi biznes.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
23 godziny temu, Dawid88 napisał:

Mi się przy haśle klawiatura wczoraj pokazała ale przy loginie nie i udało mi się zalogować dopiero jak włączyłem aplikację pilot Android tv na telefonie to wtedy na tv pokazała się klawiatura do wpisania loginu

Dzięki za wskazówkę, w ten sposób się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+GO można wejść w daną kolekcje i dokonać wyszukiwania wszystkich filmów lub seriali używając danej opcji wyszukiwania: najnowsze, alfabetycznie, ostatnia szansa.

Niestety, w OTT CANAL+ tego nie ma. Owszem - mogę dany tytuł odszukać w wyszukiwarce, ale już pełen przegląd tytułów podanym "na tacy" jak w nc+GO już nie jest możliwy. Szkoda. To według mnie ogromny minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od ponad 2 tygodni nie mogę założyć nowego konta.

Zakładając konto pomyliłem się i wpisałem zły adres mailowy i cały czas czekam na potwierdzenie aktywacji.

Jak mam to zrobić jak nie mam zły adres. Kazali czekać i już.

To dziadostwo i czekam na koniec umowy i się żegnamy prawie po 20 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel6666 napisał:

A ja od ponad 2 tygodni nie mogę założyć nowego konta.

Zakładając konto pomyliłem się i wpisałem zły adres mailowy i cały czas czekam na potwierdzenie aktywacji.

Jak mam to zrobić jak nie mam zły adres. Kazali czekać i już.

To dziadostwo i czekam na koniec umowy i się żegnamy prawie po 20 latach.

To usuń konto i załóż jeszcze raz wpisując prawidłowy adres. Jak nie udało mi się powiązać konta, na którym oglądałem miesiąc za darmo z kontem tv sat to usunąłem to pierwsze.

 

Jeśli błąd masz w adresie email na koncie sat to można to samemu edytować. A potem w serwisie kliknąć przycisk "Canal+ telewizja przez internet" i utworzyć konto.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób już był wcześniej podany..

To raz , po drugie dział pomocy PC+  w tym przypadku raczej zaproponował takie rozwiązanie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jack777 napisał:

Witam,  czy ta usługa działa na NVIDIA SHIELD TV PRO? Jeśli ktoś ma to na tym sprzęcie to proszę o opinię.

Potwierdzam dzialanie tej uslugi na Nvidia Shield 2019. Wprawdzie nie mam wersji Pro, tylko tak zwana "rurke", ale jesli na niej jest OK to i na Pro bedzie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

2 tygodnie czekania...faktycznie można się " zdenerwować" tym bardziej,że to opłaca w abonamencie.

Taaa... opłaca. :-D Zwłaszcza, że usługa jest za free dla abonenta w pakiecie. Zdenerwować się można tylko na siebie. Ja bym codziennie do nich wydzwaniał i od razu napisał wszędzie, gdzie się da, łącznie z reklamacją. Pismo to pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala bez problemu, jak kazda inna aplikacja typu Netflix, czy Amazon Prime w 4K. Nvidia Shield to typowy Android TV, na ktorym dzialaja aplikacje przygotowane w wersji na telewizor, a nie jakies chinskie badziewie, na ktore aplikacje sa w wersji na telefon lub tablet i obsluga tego na telewizorze to istna katorga. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2020 o 11:05, ircios napisał:

Usługa nie jest darmowa dla abonentów. Jest wliczona w abonament, tak jak nc+ go.

To więc, jest za free czy wliczona w abonament? ;-)

Mamy usługę, ale możliwe że jakimś  tam kosztem, np jakości oferty czy coś w tym rodzaju

Mniejsza z tym, też bym się " dobijał" o jak najszybszy dostęp do aplikacji w  ramach abonamentu.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann Jest za free dla każdego abonenta za 0. Czyli wg mnie wliczona w abonament za 0. Jest nieodrębną częścią pakietu i dodatkowo płatną po wykorzystaniu limitu przypisanego do danego pakietu. Czego nie rozumiesz.? Zadzwoń i powiedz aby Ci odłączyli nc+ go, bo nie chcesz wiecej płacić.  Zobaczysz jaką odpowiedź dostaniesz.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MikaaaPika napisał:

Ty tak serio?Jak ma nie działać? Android to Android... Czy telefon, czy nVidia. Działa i to bardzo dobrze.

 

To nie są te same systemy i to, że aplikacja jest dostępna na telefonie, nie znaczy, że będzie dostępna na android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...