Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie cały czas na francuski i to tylko te darmowe kanały,na kilku przegladarkach i na 3 urzadzeniach sprawdzone.Nie mam nawet dostępu do ustawien swojego konta,więc nie mogę np usunąć karty płatniczej.Po zarejestrowaniu otrzymałem emaile,że wszystko git,pobrali 1zł z karty,napisali że już mam dostęp i uj,nie mam.Napisałem email do pomocy,ale cisza na razie.

 

W sumie to co którąś próbę logowania wyskakuje ten czerwony error,że serwis jest niedostepny(po francusku komunikat oczywiście :D)

 

albo taki teraz,może w koncu zaskoczy haha

System nie może przetworzyć tego żądania: "500: Internal Server Error"
 
Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kliknąć w górny baner Canal+ ze trzy razy aż odświeży stronę i wtedy da się zalogować. Mnie z twojego linku też na Polską wersję przeniosło. Komunikat "500" pojawia się często wpisz w przeglądarkę https://www.canalplus.com/pl/ adres strony bez tych wszystkich dodatków .

PS: Pewnie było ale zapytam dla pewności. Dla abonentów sat jest ograniczenie do 1 urządzenia w danej chwili ? 

 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wejść w moje pakiety i moje dane.Anulowałem subskrypcję,a karty nawet nie pokazało że mam dodaną.Fajnie się tam bawią?

 

I teraz znów jak kilkam w baner "zaloguj" to od razu przenosi mnie na francuski my canal live tv 

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, FazaFm napisał:


Dla abonentów sat jest ograniczenie do 1 urządzenia w danej chwili ? 

 

Poprawnie działa na jednym. Uda się włączyć na dwóch, ale po pewnym czasie się wyłącza.

No cóż brak limitu godzinowego , ale mamy limit jednego urządzenia.

Na używanie w ramach jednego mieszkania/domu usługa idealna  :mrgreen:;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Czy tylko ja mam na Android TV problem z zalogowaniem? Klikam pola email i hasło, ale nie pokazuje się klawiatura do wpisania danych.

Mi się przy haśle klawiatura wczoraj pokazała ale przy loginie nie i udało mi się zalogować dopiero jak włączyłem aplikację pilot Android tv na telefonie to wtedy na tv pokazała się klawiatura do wpisania loginu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

 

Edit:

Po 30 minutach wyłączyło się na jednym z urządzeń więc poprawnie działa na jednym.

 

 

Tak sprawdzałem puszczałem na 2 urządzeniach i po pewnym czasie na jednym ukazywał się komunikat że można w jednej chwili oglądać na jednym. 
W przypadku konta bez powiązania z sat dało się na 2 być może też na 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie załatwili was jako abonentów, trzeba przyznać, czytając te wasze żale. Musicie zrozumieć, że nie mieli wyjścia, jeśli chcieli przetrwać, ale patrząc na ich zacną i fajna ofertę, szczególnie filmową to dobrze, że tak zrobili. ;) Niestety, cały system TV na umowę i to, o czym tu piszecie to już przeszłość i zostaliście z tymi nieszczęsnymi umowami, jak nie powiem kto...

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jaki będzie ten box, bo teraz przez miesiąc bawiłem się dekoderem Evobox do OTT i d... nie urywa. Nie jest tragicznie, ale są zwiechy i dla kogoś, kto nie miał satki, będzie OK.  Ciekawe, czy na dekoderze będą te same funkcje, co na kompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, piter7790 napisał:

Ja obecnie posiadam box od Play i działa całkiem fajnie.

Play Now BOX TV lub Mi Box S obecnie idealnie działają z usługą OTT Canal+.

Zostaje kwestia dostępności treści 4K, czy będą na innych urządzeniach, jak nowy dekoder od PC+. Podobno tak będzie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Canal+ na Mi Box S z Android TV działa świetnie. Szkoda, że nadal brak aplikacji na Tizen Samsunga, czy Web OS od LG, czyli dwie najchętniej kupowane marki telewizorów w Polsce. Na szczęście MiBox S nie jest drogi, można go podłączyć pod dowolny telewizor, także taki nie-smart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są zadowalające, bo o usłudze prawie nikt nie wie, nie umie, nie rozumie itp.

 

Pakiety na pierwszy rzut oka pakiety (poza tymi za 25zł i 10zł dla dzieci) odpychają ceną. Poza tym większość i tak nie ma na czym tego odpalić (nie ma android tv ani Apple TV). Trudno się dziwić, że na razie jest to tylko "ciekawostka dla wtajemniczonych".

 

Poza tym brakuje kanałów z DVB-T. Dla 95% klientów to nie jest alternatywa.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...