Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w apce na smartfonie kolekcja Planete+ działa. Po kilku dniach testów mogę stwierdzić że usługa C+ OTT to taka ciekawostka/dodatek do telewizji satelitarnej, wystarcza mi telewizja w domu nie muszę jej zabierać w teren na urządzeniu mobilnym ? Moim zdaniem jest wiele szumu o nic, taki bajer dla pasjonatów bo się da. Smartfon z 6 calowym ekranem nie zastąpi 50 calowego telewizora. Można użyć aplikacji na smart tv ale po co skoro jest dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ozzy666 napisał:

wystarcza mi telewizja w domu nie muszę jej zabierać w teren na urządzeniu mobilnym ?  Można użyć aplikacji na smart tv ale po co skoro jest dekoder?

Aplikacja jest super mobilnym MR.

Wszedzie gdzie się teraz jedzie na urlop

są duże TV i podpiac przystawke z Android TV.

Bezcenne ;)

Jade do rodziny a tam wszedzie Vectra bez Canal+ , ogladanie Ekstraklasy lub PL do wódeczki .... również bezcenne ?

A na codzień Mi Box S w sypialni na 32 calach i mam PC+ bez placenia za MR.

Tyle w temacie ?

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sport będzie w akceptowalnej jakości przez tego typu aplikacje i C+4K znajdzie się w usłudze  to ultrabox będzie raczej służył głównie jako nagrywarka. Pakiet start ( UPC)+ aplikacje w tym Canal+ i można wygodnie korzystać z dostępnych możliwości telewizji " live" , VOD i OTT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ozzy666 napisał:

U mnie w apce na smartfonie kolekcja Planete+ działa. Po kilku dniach testów mogę stwierdzić że usługa C+ OTT to taka ciekawostka/dodatek do telewizji satelitarnej, wystarcza mi telewizja w domu nie muszę jej zabierać w teren na urządzeniu mobilnym ? Moim zdaniem jest wiele szumu o nic, taki bajer dla pasjonatów bo się da. Smartfon z 6 calowym ekranem nie zastąpi 50 calowego telewizora. Można użyć aplikacji na smart tv ale po co skoro jest dekoder?

Widzisz...nie jestem pasjonatem. Ja np. z oglądania tv w takiej formie korzystam 3 tygodnie w miesiącu.

Jest to super rozwiązanie dla tych co są poza domem.  Nie oglądam na smarkfonie, spokojnie starcza mi tablet 10'. 

Następna sprawa, to to, że ta usługa spokojnie może mi zastąpić płaty MR w jednym pokoju, gdzie tv jest dość mało ogladana.

 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PawelTSW napisał:

Myślę że oferta będzie okrojona, bo teraz wyobraź sobie, że ludzie zamiast multiroom uruchamiają w drugim pokoju OTT.

Jeśli będzie nawet to co jest obecnie to do pokoju gdzie się sporadycznie ogląda TV wystarcza.

Ważne , że jest Canal+ . Zawsze jakiś mecz lub film się obejrzy.  :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze jest im to nie na rękę. Ale nie mogą ignorować obecnego trendu jakim staje się oglądanie tv za pośrednictwem aplikacji. Czasy się zmieniają i preferencje klientów też. Platformy tv nie powinny stać w miejscu. Jak sobie to odpuszcza to za kilka lat obudzą się z ręką w nocniku i będzie lament że zagraniczne app przejęły rynek płatnej tv. Kwestia czasu kiedy "jakiś" netflix czy prime video zacznie przejmować prawa sportowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PawelTSW napisał:

Myślę że oferta będzie okrojona, bo teraz wyobraź sobie, że ludzie zamiast multiroom uruchamiają w drugim pokoju OTT. Operatorowi to nie jest na rękę. 

Może być.  Kanały śmieci mnie nie interesują. Ważne, że jest C+ HBO i jeszcze kilka innych interesujących, a co za tym idzie  nie warto wtedy dodatkowo płacić za MR w jednym pokoju.

I tak będzie.  Będą rezygnowali abonenci z MR co wystarczy im okrojona oferta co nie lecą na ilość. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ozzy666 napisał:

 ?  Można użyć aplikacji na smart tv ale po co skoro jest dekoder?

W aplikacji np Play Now kilka kanałów ma jakość lepsza niż w dekoderze sat.

Tu jest pytanie , czy taka drogą pójdzie PC+ bo to jest sposób na poprawę jakości kanałów , które w SD przez dekoder wyglądają słabo.

Stars TV, Metro, Focus itd..

Na duży plus , że C+ , HBO są już w usłudze C+ przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego kto jakie ma potrzeby. Byłbym bardziej zadowolony gdyby dodali te "śmieciowe kanały" jak to mówicie, wtedy mógłbym uznać że jest to mobilny, darmowy multiroom. Szczególnie brak mi stacji TVNów.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Kowalskiego, który przegląda oferty nadal liczy się ilość kanałów.Mniej ważna jest  treść.

Tradycyjne kablówki i IPTV teraz wygrywają z ilością w " HD" , więc jest to jakiś sposób na tego typu konkurencję.

Połączenie oferty stacjonarnej z mobilną, w ( oby) możliwie jak najlepszej jakości, czyli dodać do tego na razie na wyłączność  premium 4K.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...