Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a jak z tymi godzinami nadal to będzie 100h dla abonentów sat? No i co z kanałami, które są w NC+ GO a nie ma ich w C+ TPI?

 

Oczywiście, że udostępnienie informacji w ICA ma swój cel. Nie zapcha się infolinia ani serwery a usługa w pierwszej kolejności trafi do osób korzystających z netu i potrafiących się zalogować.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
W dniu 4.09.2020 o 14:51, ircios napisał:

Zawsze znajdzie się jakiś maruda

Francja to cywilizowany kraj.  Tam nadal Netflix jest na miesiąc za free przy otwarciu konta. Polska...no cóż.

Tak ma być. 

W Polsce Netflix ponownie jest 30 dni bez opłat albo 10 gr za pierwsze 30 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem testować wersję C+ przez internet kilka dni temu gdy okazało się, że zyskali do niej dostęp także obecni abonenci. Pierwsze wnioski...

1. Nie miałem problemów z założeniem konta i logowaniem. Usługę testuję po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie i na telewizorze z androidem oraz logując się na laptopie.

2. Nie mam wielkich uwag odnośnie jakości obrazu na kanałach filmowych - da się oglądać. Niestety oglądanie kanałów sportowych jest bardzo, bardzo , bardzo męczące. Obraz nie jest płynny, jakby drga. Nawet żona, która mało co ogląda zwróciła uwagę, że coś nie gra i męczy wzrok. Lepiej transmisje sportowe ogląda się np przez konkurencyjną aplikację Horizon TV. Jest więc tu wiele do poprawy. Na ten moment C+ przez internet nie ma prawa być alternatywą dla kibica oglądającego sport w telewizorze. Delikatnie mówiąc nadużyciem jest sprzedawanie pakietu sport za 50 zł. I nie przystoi to takiej platformie. Wstyd.

3. Próbowałem też testować obraz z 2, 3 lub 4 kanałów równocześnie. Idea fajna ale nie rozumiem działania tej usługi. W aplikacji zainstalowanej w telewizorze takiej opcji wcale nie mam albo nie potrafię wyszukać. Na telefonie bez problemu ją włączyłem ale w miarę działa on tylko przy 2 kanałach jednocześnie. Przy 3 lub 4 kanałach tnie niemiłosiernie. Ponadto obrazu ze smartfona z włączona opcją multi nie da się się przerzucić na duży ekran TV. Bez opcji multi nie ma z przerzuceniem obrazu problemu.

4. Ilość kanałów - obecnie mało. Ideał - gdyby ilość kanałów online odpowiadała temu co kto ma w pakiecie SAT. Jeżeli wersja internetowa Canal+ ma być alternatywą dla wersji z talerzem to tak powinno być.

5. Obsługa, przejrzystość, szybkość działania aplikacji - w miarę ok ale zawsze można poprawić. Jest chyba trochę błędów w wyszukiwarce filmów. Np próbowałem znaleźć dla córki film Grinch i nie było go ani w zakładce Dzieci ani ewentualnie Familijne ale we Wszystkie lub wpisując tytuł go znalazłem. A teraz już go nigdzie nie widzę. Trochę bez sensu. Dotychczas nie wyskoczył mi żaden error itp. Fajna usługa cofania do 8 godzin ale czemu tylko do 8??? Brakuje mi też jakiegoś przejrzystego programu TV np tak jak w aplikacji NC+ GO. Brakuje mi też trybu KIDS np jak jest w HBO GO.

 

tyle na szybko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bloo411 napisał:

Mi się nie podoba, że teraz po zalogowaniu się do Canal+ OTT przez moje konto w PC+, nie ma już dostępu do Club MTV i VH1 Classic. Niby [beep]oła, ale czasami zerkało się na te kanały, gdy miało się darmowe konto testowe.

Masz te kanaly w ramach swojego  abo w PC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam konto na nc+go i fajnie mi się korzysta.

Rozumiem, że mogę się zarejestrować na ten nowy serwis i konfliktu interesu nie będzie?

 

Ktoś może powiedzieć jak to wygląda obecnie/ nc+ go wygląda tak samo jak ten nowy serwis? czy ten nowy serwis Canal+ chodzi płynniej/lepiej? na nc+go narzekać nie mogę. Obraz żyleta, chodzi bez zacięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, blend napisał:

 

 

Ktoś może powiedzieć jak to wygląda obecnie/ nc+ go wygląda tak samo jak ten nowy serwis? czy ten nowy serwis Canal+ chodzi płynniej/lepiej? na nc+go narzekać nie mogę. Obraz żyleta, chodzi bez zacięć.

Poczytaj ten temat , to się wszystkiego dowiesz. NC+GO jest takie jak było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...