Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to zostaje mi wedrówka do siedziby nc+ w Szczecinie i wymiana sprzetu + karta Cl+ECP jak mój TV nie ma ECP to będzie działać ?

chyba mozna oddać kartę Cl+

mam PACE może go odpalę w końcu ale wtedy splitter bay bay

Edytowane przez robert451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 08:30, Krzysiek11:) napisał:

Ja miałem tak dwa dni temu, po kilku godzinach to ogarnęli.

 

Widzę, że zmieniono już odpowiedź w POMOCY na pytanie, czy mając usługi satelitarne otrzymam dostęp do CANAL+ OTT:

 

 

Czyli teraz testujemy za darmo, a jesienią dostaniemy dostęp w miejsce nc+GO.

Czyli ich konto na Twitterze można zignorować. Ostatnio odpowiedzieli mi tak: https://twitter.com/nowycanalplus/status/1283128518348595201?s=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zignoruj swój rozum pod warunkiem, że jest co zignorować. Odpowiedzieli ci zgodnie z prawdą. Obecnie wszystko jest w falezie testów, więc na co liczyłeś; na sztywne daty? Z powodu wspominanych testów przydłużyli o kolejny miesiąc dostępność za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kingofsouth napisał:

@ircios, dokładnie. Czasem odnosze wrazanie , ze forumowicze nic nie czytaja co tu się pisze.

Zakładanie i anulowanie jest tak proste , a tutaj to wyglada na to , ze trzeba posiąść tajemna wiedzę :)

Mam wrażenie że oprócz tych prostych czynności wiele osób całkowite korzystanie z internetu przerzuciło na urządzenia mobile tablety telefony. Nie zaglądają na daną usługę przez przeglądarkę tylko przez aplikacje mobilną. Jestem chyba starej daty bo mimo wszystko wolę duży monitor komputer stacjonarny i korzystanie w ten sposób z forum, stron, artykułów itd. Oczywiście doceniam możliwości telefonu ale tradycyjnego dostępu do treści jeszcze nie jest mi wstanie zastąpić. 

 

3 okres testowy właśnie aktywowany. Aktywny do 22 sierpnia. Bez odpinania karty jedynie anulowana wcześniej subskrypcja. 

Edytowane przez FazaFm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, xMaraSSx napisał:

Dziś wypowiedziałem umowę na SAT (była już na czas nieokreślony). Jeśli chcą dalej przytulać moje pieniądze, niech  szybciutko dokładają C+4K do OTT.

Rozumiem, że jak dołożą C+ 4k z bitrate 6mbps to bierzesz, bo przecież będzie znaczek 4k? ;)

Realnie dla 4k musi być >15mbps (netflix ma np. około 16mbps), to chyba nie do ogarnięcia dla platformy C+. Na razie testują 10mbps i pewnie chwilę im jeszcze zejdzie ;)

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, drq napisał:

 

Realnie dla 4k musi być >15mbps (netflix ma np. około 16mbps), to chyba nie do ogarnięcia dla platformy C+. Na razie testują 10mbps i pewnie chwilę im jeszcze zejdzie ;)

Wszystko ładnie pieknie , ale ogarnac sport na zywo w Natywnyn 4K HDR to wyzsza technika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, robert451 napisał:

kiepsko jednak apka byłaby dużo lepsza , jeden pilot brak dodatkowych pudełek

ani na samsunga nie ani na philipsa w ogóle na jakiegos smarta tv jest ?

 

Tylko na TV z Androidem.. ja uruchamiam na Apple TV... ale wątpię że nawet będą blisko tego co oferuje satelita: https://pl.kingofsat.net/ultrahd.php

 

Dobry streaming tez zaczyna się dopiero powyżej 20Mbps - 15 co oferuje Netflix to absolutne minimum.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...