Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że temat już tutaj krążył kilka razy, ale nie mogłem doszukać się odpowiedzi. Ma ktoś jakiś dobry, sprawdzony i działający niemal na stałe sposób na przycinający się obraz i dźwięk w aplikacji na telefon z Androidem (mój sprzęt to Motorola Moto e7 Plus)? Chciałem się wreszcie przesiąść z nc+ GO, ale z powodu wątpliwej stabilności Appki nie jestem tego w stanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 23:19, rosol1993 napisał:

Wiem, że temat już tutaj krążył kilka razy, ale nie mogłem doszukać się odpowiedzi. Ma ktoś jakiś dobry, sprawdzony i działający niemal na stałe sposób na przycinający się obraz i dźwięk w aplikacji na telefon z Androidem (mój sprzęt to Motorola Moto e7 Plus)? Chciałem się wreszcie przesiąść z nc+ GO, ale z powodu wątpliwej stabilności Appki nie jestem tego w stanie zrobić.

Moto G9 Play, kosztuje teraz 599 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 13:11, WebMat napisał:

Aktualizacja przypiętego wykazu. Uwzględniono przejście Elevenów do 1080p @ 50fps (8 Mb/s) oraz szereg wcześniejszych "nieprzypiętych" poprawek.

 

 

@WebMat chyba w ramach oszczędności zmienili na Eleven Sports 4 z 1080p @ 50fps (8 Mb/s) na 1080p @ 25fps (8 Mb/s) 😞

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może kiedy udostępnią aplikację na LG Webos? W listopadzie 2020 zapowiadali na marzec, później na czerwiec, kolejno na lipiec/ sierpień a teraz odpisują tylko, że pracują nad aplikacją. Ja rozumiem 2-3 miesiące obsuwy, ale to już prawie pół roku... We Francji aplikację udostępniono finalnie na początku maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez przeglądarkę na Windows, Eleven 4 jest w 50 fps.

8 minut temu, leszek1976 napisał:

Wcześniej w kolekcjach w aplikacji miałem wszędzie jakość FullHD, tylko w pozycjach z HBO było 720p. Teraz już wszędzie dają 720p z wyjątkiem kanałów na żywo, na których dalej jest FullHD. Czy u wszystkich jest taka nędza? Za co Canal+ bierze pieniądze?

Kliknąłem na pierwszy z brzegu film Imprezowi Rodzice i jest 1080p 6Mb/s.

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, leszek1976 napisał:

Wcześniej w kolekcjach w aplikacji miałem wszędzie jakość FullHD, tylko w pozycjach z HBO było 720p. Teraz już wszędzie dają 720p z wyjątkiem kanałów na żywo, na których dalej jest FullHD. Czy u wszystkich jest taka nędza? Za co Canal+ bierze pieniądze?

Na czym korzystasz  z apki, że masz taką nędzną jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lakiman napisał:

Na czym korzystasz  z apki, że masz taką nędzną jakość?

W aplikacji Canal+ na Chromecascie 4. Wczoraj na przykład skończyłem oglądać "Zasadę przyjemności". Wszystkie odcinki były w rozdzielczości 720 (około 2,5 mbps). W aplikacji na telefonie czy tablecie z Androidem mam tak samo.

34 minuty temu, salva napisał:

U mnie przez przeglądarkę na Windows, Eleven 4 jest w 50 fps.

Kliknąłem na pierwszy z brzegu film Imprezowi Rodzice i jest 1080p 6Mb/s.

 

Ten film u mnie też jest w 1080p 6 mbps. Jednak większość materiałów jest tylko w 720.

Edytowane przez leszek1976
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, salva napisał:

U mnie przez przeglądarkę na Windows, Eleven 4 jest w 50 fps.

@salvaNa jakiej przeglądarce i jakim systemie? Na Win7 64bit Pro i Microsoft Edge v 92.0.902.78, DRM Security Level: L3 widać to co poniżej. Na Android TV 7 i 9, DRM Security Level: L1 (apk Canal+ 5.1.0) Eleven jest w 25fps.

 

Debug information

Packages

OnePlayer UI (v6.61.1)

rx-player Core (git://github.com/canalplus/rx-player.git#custom_build/v3.26.0+parsererror+reqInfos+fixed_ttml_subs)

hls Core (^7.9.0)

OnePlayer P2P (1.0.61)

Core

Environment : mycanal-prod

State : PLAYING

Streaming type : smooth

Key system : com.widevine.alpha

Security level : L3

Live : true

Downloading bitrate (Kbit/s) : 2500.000 / 128.000

Estimated bandwidth (Kbit/s) : 8201.326 /-

CDN Location : https://opl-n01.cdn-ncplus.pl/live/store01/11Sports4/hd2-hssdrm02.isml/manifest?token={0}

Language : pol

Volume : 1

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...