Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Losowość działania kanałów w tej ułudze jest zdumiewająca.  Uprawnienia działają każdemu bez ładu ani składu. Fajnie , że komuś coś działa choć nie powinno jednak, słabo to świadczy o platformie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EVENT3 WTA 500 QATAR, 1080@50fps/8Mb/s. Mecz na żywo. Frech (Polska) - Ferro (Francja).

 

P.S.

Porwnanie tego samego meczu, który leci również na Canal+ Sport2 z parametrami 1080@25fps/6Mb/s do transmisji na EVENT3, to jak porównanie g.. do sera.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Fajnie, fajnie..za H2 extra płacę,  nie  mam w usłudze a lubię ten kanał.

Na Sportclub nawet bym nie spojrzał,  a tymczasem jest gratisowo.

Tylko się cieszyć,  wszak usługa jest za DARMO.

 

 

 

 

 

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Losowość działania kanałów w tej ułudze jest zdumiewająca.  Uprawnienia działają każdemu bez ładu ani składu. Fajnie , że komuś coś działa choć nie powinno jednak, słabo to świadczy o platformie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce włączyć ten darmowy super prezent od PC+ na Mi Box S, Play Now Box TV, S10+/S10 , no ale niestety nie mogę obejrzeć kanału EVENT3 WTA 500 , bo technik nie przewidział , że będę to chciał zobaczyć i nie wyszukuje mi się.

No super , no ale jest za darmo , nie będę narzekał i wyjdę z psem na spacer. Po co mam siedzieć przed 55 calowym TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 15:49, WebMat napisał:

Czy też nie możecie wejść na "Moje konto" w C+ TPI na komputerze? U mnie jak próbuję wejść, to za każdym razem następuje automatyczne wylogowanie.

  

W dniu 28.02.2021 o 07:18, dido7721 napisał:

Witam czy też nie możecie wejść na "Moje konto" w C+  na komputerze? U mnie jak próbuję wejść, to za każdym razem następuje automatyczne wylogowanie.

 

Niby społeczeństwo podzielone, a jednak potrafi mówić jednym głosem. I to prawie słowo i słowo. :P

 

  

5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Abonent PC+ nie ma możliwości wejsć na konto OTT Canal+.

To tylko działa osobom nie będącym abonentem tej platformy.

Po wejściu w zakładkę "Moje konto" u nas takie coś się wyświetla :

 

1.jpg

 

Tak było od początku, gdy dostaliśmy dostęp do usługi w ramach abonamentu.

Możemy odpalić aplikację lub wejść w konto ICA PC+

 

Mowa jest właśnie o koncie OTT. Mam obecnie obie wersje zarówno w abonamencie PC+, jak i subskrypcję OTT (z racji zakupu boxa). Na koncie abonenta PC+ jest to, co na screenie, zaś na koncie z subskrypcją OTT następuje automatycznie wylogowanie przy próbie wejścia na "Moje konto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa na Androida wersja 4.10.0 .

 

Telewizja na żywo-nie mogę przewinąć obrazu ani wybrac opcji obejrzyj ponownie wogóle nie wchodzi w tą opcje. Jak odinstaluje apke i zainstaluję ją ponownie jest ok ale po chwili znowu jest to samo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WebMat napisał:

  

 

Niby społeczeństwo podzielone, a jednak potrafi mówić jednym głosem. I to prawie słowo i słowo. :P

 

  

 

Mowa jest właśnie o koncie OTT. Mam obecnie obie wersje zarówno w abonamencie PC+, jak i subskrypcję OTT (z racji zakupu boxa). Na koncie abonenta PC+ jest to, co na screenie, zaś na koncie z subskrypcją OTT następuje automatycznie wylogowanie przy próbie wejścia na "Moje konto".

Hmm u mnie nie ma takiego problemu. Bez problemu loguję się zamiennie na konto w ramach abonamentu jak i kilka innych OTT. Tylko za każdym razem wylogowuję się z konta zanim się zaloguję nowymi danymi.Sprawdzałeś na innej przeglądarce ?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Hmm u mnie nie ma takiego problemu. Bez problemu loguję się zamiennie na konto w ramach abonamentu jak i kilka innych OTT. Tylko za każdym razem wylogowuję się z konta zanim się zaloguję nowymi danymi.Sprawdzałeś na innej przeglądarce ?

 

Wcześniej sprawdzałem na Chrome oraz Firefox i było to samo. Teraz wszedłem jeszcze przez Edge i chyba coś się odblokowało albo naprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 12:01, stanley840 napisał:

Dziwna sprawa bo w Hiszpanii powinno śmigać wszystko bez VPN. Może postaraj się nie używać VPN do tej aplikacji przez jakiś czas i zobaczyć czy kanały będą znikać raczej nie powinny. VPN może tez namieszać żeby coś przestało działać. Więc zrobić pierwsze testy bez VPN jak nie pomoże to są dwa które napewno zadziała sam mam takie wytestowane😉 oraz można na polskiej sieci komórkowej zobaczyć jak masz taką opcje to kanały są odrazu dostępne.

Na początku nie używałem VPN. Potem próbowałem z VPN, bez zmian. Teraz zrobiłem reinstalację aplikacji, przełączyłem na dawne komórkowe (polska sieć czyli polskie IP) i mam informację "Materiał wideo o tej tematyce nie jest teraz dostępny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba jakaś wina po ich stronie bo ja miałem sytuacje że czasami nie działo na VPN ale na polskiej sieci komórkowej zawsze kanały się pojawiały. Jeszce zobacz jak włącza się aplikacjach na kanałach na żywo to czasami też kanały są niedostępne ale trzeba wejść w inna zakładkę pózniej wrócić do kanałów i wtedy się pojawiają z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mara68 napisał:

U mnie w sony tv. oraz na MiBox brak. Natomiast w Kodi jest Event 1-4 ale w jakości 1280x720p.

U mnie na Fire TV Stick 4K też brak. Apk Canal+ 4.10.0

P.S.

Ustaw dodatek InputStream Adaptive w Kodi zgodnie z tym co opisałem na githubie w tym wątku:

Brak 1080p · Issue #443 · mbebe/blomqvist

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...