Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubyBubu

Na FireTv mam też większość po francusku, kupić trzeba przez VPN bądź ktoś będący w Polsce, kanały live działają na zasadzie Disney'a, puścić na chwilę przez VPN bądź z neta telefonowego i po "pobraniu" kanałów można wrócić na swój net...co do Revoluta jeżeli będziesz oglądał w Polsce to zapewne będzie działało, potwierdzenie potrzebne jest jedynie do oglądania za granicą, 1pln zapłaciłem główną i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usługa aktywowana w Polsce na polskiej karcie.W UK to nie ruszy ..

 

Ruszyło na Mac ale na tv ślepa uliczka.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Revolut na razie w usłudze działa bez problemu. Ale jak będa chcieli to zablokują prepaid cards, robi tak wiele firm.
Jakich firm i jaki prepaid że z ciekawości zapytam?, bo jeszcze nie trafiłem na taką przygodę.
@Umek
W przeglądarce też nie działa czy na ogryzku męczysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, GrubyBubu napisał:

Jakich firm i jaki prepaid że z ciekawości zapytam?, bo jeszcze nie trafiłem na taką przygodę.

Np. Google Cloud nie akceptuje kart prepaid.

Obojętnie czy Revolut czy Dipocket czy jakakolwiek.

Azure podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, umek napisał:

W tv niestety w UK nie da sie zalogować...nadal po francusku pisze..

Wystarczy przeczytać regulamin. "który ma miejsce stałego pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,? - To jak chcecie się zarejestrować w Uk,czy innym kraju.

 

"Dostępność Usług dla Klienta przebywającego poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej może zostać ograniczona w całości lub w części, chyba że Usługi zostaną udostępnione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Klientowi, który ma miejsce stałego pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, ale korzysta z Usług na terytorium innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, zgodnie z przepisami Rozporządzenia online portability"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...