Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzia
23 godziny temu, swordfish napisał(a):

Rotacja jest w starociach. Może mają ograniczenie na serwerach. Np. nie mogą mieć w tym samym czasie więcej niż tysiąc tytułów, dlatego regularnie 100-200 wymieniają co miesiąc.

 

23 godziny temu, white snake napisał(a):

Sugerujesz, że np CDA ma więcej miejsca na serwerach niż taki międzynarodowy serwis.🤔

Jak jakaś firma-krzak :)

A przecież za SkyShowtime stoją konkretne, wielkie marki.

5 godzin temu, spotify napisał(a):

Premiery na maj 2024

UaB3I3AqTIi3qd4dwgyD_96f7f74dc5d2261e.pn

 

To są jakieś jaja :) W kwietniu było niewiele lepiej.....

Starociami żonglują, żeby się kręciło jak w kalejdoskopie, a nowości tyle co kot napłakał.

13 godzin temu, aandin napisał(a):

Za 12,49 miesięcznie to nawet szkoda czasu żeby w tym temacie pianę bić.

Nie ma już takiej ceny, to była promocja na start. Teraz serwis swoje kosztuje, 24,99 zł (bez reklam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lipca Peacock - Those About To Die. W Polsce wielki znak zapytania kiedy, jak to zwykle w przypadku seriali tej platformy.

Wg Universala, to ma być ich serial z największym rozmachem, jaki kiedykolwiek zrobili (tak samo zapowiadał FX serial Shogun)

 

 

 

A ten serial czyli The Tattooist of Auschwitz miał premierę dzisiaj. Muzyka Hans Zimmer. I kiedy u Nas, też oficjalnie nie wiadomo.....

 

 

2 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Starociami żonglują, żeby się kręciło jak w kalejdoskopie, a nowości tyle co kot napłakał.

Nie ma już takiej ceny, to była promocja na start. Teraz serwis swoje kosztuje, 24,99 zł (bez reklam).

Chociaż ktoś rozumie ;) 

Ta platforma jest słaba. W ilości ciekawych premier jest lepiej jak na D+ ale D+ się ratuje takimi Shogunem czy The Bear. 
W cenie normalnej w porównaniu do konkurencji, która jest w podobnej cenie - nieopłacalne. A Disney+ w swojej cenie tak samo. Powtarzam po raz ostatni - wg mnie, to dwie najsłabsze platformy i gdybym miał wybrać, to już bym wolał regularnie płacić (ponoć znienawidzonego) za Netflix. Netflix chociaż ratuje się tytułami na licencji

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ja tu dobrych filmów to widziałem chyba tyle że starczyło by na nie palców u jednej ręki😂 Juz lepiej jest z serialami. Serwis robiony na siłę by tylko wyciągnąć dodatkową kasę.

W sumie zastanawiam się czemu nie podjęli jakiejś współpracy z którymś operatorem. W Hiszpanii podobno udało im się dogadać z Movistar+. A u nas cisza. Tym bardziej, że patrząc na wyniki panelu VOD - plasują się na końcu zestawienia. Taka wspolpraca też mogłaby pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawop napisał(a):

Those About To Die u nas będzie w PV
 

Jeszcze lepiej :D Premier od/na Peacock tyle co kot napłakał (już nie piszę tylko o jakościowych) i do tego z opóźnieniem (przynajmniej w Polsce), to jeszcze na koniec serial Peacock w Polsce na Amazon lub  na HBO (ostatnio np Twisted Metal ale pewnie dlatego, że prawa ma Sony) :D

Dramat.....I jak taką platformę brać na poważnie, przynajmniej dzisiaj? (za rok czy dwa może to będzie inaczej wyglądać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

 Jest to zrozumiałe, bo poza Stanami praktycznie nie istnieją, a tak jest taniej.

No jasne, że jest.

W Europie nie mamy tylko platformy Paramount+ a dwie w jednym - Peacock oraz Paramount+ jako Skyshowtime. To wspólne dzieło Universalu i Paramount. Wspólne, zeby mieć mniejsze koszty.

Jak widać, tylko w teorii, bo Universal leje na nas ciepłym moczem. Skyshowtime to tak naprawdę "tylko" Paramount+, co też widać gołym okiem po premierach. Paramount+ jest koniem pociągowym tej platformy 

 

No i jeszcze na Skyshowtime od Paramount+ i Sheridana 6 czerwca - Mayor of Kingstown :)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia
3 godziny temu, swordfish napisał(a):

"Tatuażysta z Auschwitz" ma na razie w zapowiedzi datę premiery 7.06. Znając politykę publikowania spodziewajmy się po odcinku co tydzień.

Tymczasem w Peacock jest cały sezon, w 4K. W australijskim Stan też cały sezon. Zobaczymy, czy w SkyShowtime będą sączyć po odcinku, czy zrobią podobnie jak w tych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 21:20, czerstwy napisał(a):

Jak dla mnie to kilka bardzo dobrych seriali to za mało tym bardziej że je już dawno zobaczyłem. A z filmami to chyba jeszcze gorzej niż z serialami.

Ale oprócz nowości jest też dużo starszych filmów, które można nadrobić, bo nie wierzę, że obejrzało się wszystkie jakie się chciało. Są te najgłośniejsze tytuły jak i mniej popularne, a fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dane na swoje teorie? Ja mam do oglądania znajomi też tam nic nie zamawiają. A według  ciebie wszyscy tylko tam kupują.
Ja akurat dość często robię zakupy na Amazonie. Jak nie kupuje to przynajmniej porównuje ceny. Bo specyfika Amazona jest taka, że mają bardzo często produkty znacznie drożej niż u konkurencji, ale bywają świetne okazje. Jak jest cena porównywalna Amazon i inny sklep to biorę w Amazonie ze względu na doskonale wsparcie po sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (04.05.24 r. [upflix.pl]):

 

"Egzorcysta: Wyznawca", 

 

Nowe odcinki:

 

"Dżentelmen w Moskwie", [S01E05] 

"Nadmorskie opowieści", [S01E06] 

"Star Trek: Discovery", [S05E06] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

 

"Przepiórki w płatkach róży", [+ audio]

 

Usunięto:

 

"Film o pszczołach",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2024 o 18:28, ronnie84 napisał(a):

Tyle tych serwisów, a i tak jest pełno filmów, których nie ma w żadnym z nich. Taki przykład chciałem obejrzeć film ,, 1984" I okazuje się że jest do wypożyczenia ale bez polskich napisów czy nawet lektora. 

Mnóstwo jest tytułów, których przy tej ilości platform nie możesz obejrzeć nawet na kasę za wypożyczenie. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

160 filmów oznaczonych do usunięcia, ciekawe, czy kiedyś przystopują z tą chorą praktyką, czy wręcz przeciwnie, zwiększą ilość i tempo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zuzia napisał(a):

160 filmów oznaczonych do usunięcia, ciekawe, czy kiedyś przystopują z tą chorą praktyką, czy wręcz przeciwnie, zwiększą ilość i tempo...

Jedyne co można ich pochwalić, to to, że gdy dodasz do swojej listy a dany tytuł wyleci a później wróci - dalej w tej liście jest. Inaczej bym się pogubił co miałem tam obejrzeć, jak co chwile rotacja po setki tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Idę nawet krok dalej, bo sobie filtruję w zewnętrznej aplikacji więc znana mi jest ilość, data usunięcia, tytuły. Ale chyba nie o to chodzi, żeby śledzić non stop szalone rotacje i próbować się wstrzelić w czas, kiedy akurat coś nie jest na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki będzie czerwiec, może coś jeszcze dojdzie

 

Air Force One Down - 1 czer.
Milli Vanilli - 1 czer.
Mayor of Kingstown sezon 3 - 6 czer.
Tatuażysta z Auschwitz - 7 czer.
Psi Patrol sezon 10B - 14 czer.
Miłe towarzystwo - 28 czer.
Trolle 3 - 29 czer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Idę nawet krok dalej, bo sobie filtruję w zewnętrznej aplikacji więc znana mi jest ilość, data usunięcia, tytuły. Ale chyba nie o to chodzi, żeby śledzić non stop szalone rotacje i próbować się wstrzelić w czas, kiedy akurat coś nie jest na wylocie.

W większości przypadków jak nie obejrzysz teraz to obejrzysz za 3 miesiące jak dany tytuł powróci ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...