Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@spotify
Wyjaśniłeś jedynie, co dla Ciebie ma znaczenie, tylko tyle :D Ludzie są różni, mają różne preferencje - i w zakresie treści ale też podejścia do życia, pieniędzy, itp. Nie można oceniać przez pryzmat siebie tego, czy dla kogoś jakieś wybory są sensowne czy też nie. I nie mam tu na myśli tylko tego, czy ktoś woli Disneya, Netflixa czy Apple'a ale też tego czy ktoś płaci za 1 usługę, 3, 5 czy 10. Czyjeś życie - czyjeś wybory, po co mielić, czy moje jest bardziej mojsze niż Twoje.

 

Jedni wolą być może tak jak Ty, zastanawiać się i analizować czy coś jest warte 10 zł czy jednak 20; włączać i wyłączać i mieć subiektywne poczucie, że wydają pieniądze "świadomie", a dla innych to nie ma znaczenia. Mają lub nie mają, opłacają lub nie opłacają, korzystają lub nie korzystają. Co z tego? ;) Nikt tu po lekturze Twoich postów swojego życia i przyzwyczajeń nie zmieni, a zakładam że każdy jest na tyle dorosły żeby podejmować takie decyzje samodzielnie, nie trzeba nikogo w tym zakresie uświadamiać.

Serio, jak miałbym 100 razy klikać w ciągu roku, włączać/wyłączać co chwilę jakąś usługę, planować czy mogę coś obejrzeć teraz czy jednak za kwartał, bo w tym miesiącu mam włączone coś innego to naprawdę by mi się nie chciało ;)I  nie ma dla mnie znaczenia, czy bym te 500 czy 700 zł rocznie miał więcej czy nie. Mój czas, który musiałbym poświęcić na planowanie tego jest dla mnie więcej warty j niż te pieniądze. Streaming to zwykła rozrywka i tak do tego podchodzę, a jest na tyle tania że nie wymaga specjalnego zastanawiania się. I od razu dodam dla jasności, że za usługi płacę sam (nie jestem w żadnych rodzinkach, itp.) ;)

Więc o ile dla mnie Twoje podejście nie ma większego sensu, tak w pełni przyjmuję, że dla Ciebie ma. Po prostu jesteśmy różni i tyle, nie ma co się nawzajem przekonywać. Mi zupełnie obojętnie co robisz i jak wydajesz swoje pieniądze :D

Edytowane przez Splawik
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ludzie narzekają na konieczność wiązania się umową na tv, a dokładnie to samo robią w streamingu. Ja świadomie płacę grosze za Sky, troszkę więcej za HBO(19,99) czy grosze za Amazona albo 15 zł za Disneya w Netii na 2 lata, bo i tak wychodzi mi taniej niż jeden Netflix. Tak naprawdę jak Max przesadzi z ceną, to będę miał go dwa razy w roku. Jedyne co muszę mieć na stałe to C+ i Eleven ze względu na Legię i Barcę. :) A na Sky przestałem narzekać, bo po pierwsze obejrzałem tu kilka świetnych filmów i kilka bardzo dobrych seriali za stosunkowo niewielkie pieniądze. A jeszcze zapomniałem o Apple, za które jeszcze nie zapłaciłem ani grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie podejście - pójście do kina w dwie osoby to minimum stówka. Nie liczę tu jakiś promocji w środku tygodnia. Dwa razy w miesiącu to już dwie stówki. 

Za takie kwoty można mieć naprawdę sporo serwisów streamingowych i treści od wyboru do koloru o dowolnej godzinie. Tym bardziej, że ostatnio nowości filmowe po kinie pojawiają się naprawdę szybko ("Fuks 2" czy "Piep*zyć Mickiewicza" już 3 miesiące po premierze kinowej). A w sumie i tak ciągle jestem z tyłu. 

 

Na stałe mam C+, HBO MAX, Player bez reklam, Polsat Box z Disney+, TVP VOD, Amazona oraz Skyshowtime. 

Okazjonalnie Netflix, Viaplay i Apple TV+. 

 

Z tych wszystkich opcji najbardziej rozczarował mnie Disney+. Mam wrażenie, że po przejęciu Foxa ta marka zeszła na drugi (jak nie na trzeci) plan. Nie wiem jeszcze czy tez nie będę z Disney+ rezygnował. Tym bardziej, że po stracie przez Polsat - 1. Ligi i Pucharu Polski - nic mnie już przy Polsacie nie trzyma. 

 

Skyshowtime jest ok. Jedyne co mi się nie podoba to seriale poucinane. Na przykład "Will i Grace" - wrzucone pięć sezonów. A gdzie pozostałe? To w Canal+Online było ich więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Ponownie dodane na SKYSHOWTIME POLSKA (01.05.24 r. [upflix.pl]):

"48 godzin", 
"A Snow White Christmas", 
"Amerykańska opowieść. Feiwel rusza na Zachód",
"Anastazja: Dawno, dawno temu",
"Angielski pacjent",
"Assassination Nation", 
"Beethoven - Świąteczna przygoda",
"Beethoven 2",
"Beethoven 3", 
"Beethoven 4", 
"Beethoven 5", 
"Beethoven 6 - Wielka ucieczka",
"Beethoven na tropie skarbu",
"Beethoven",
"Białe Boże Narodzenie",
"Bitwa na śnieżki!",
"Blok 99",
"Być jak John Malkovich",
"Christmas at the Riviera",
"Ciekawski George 2",
"Ciekawski George 3: Powrót do dżungli",
"Ciekawski George",
"Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka",
"Co wiecie o swoich dziadkach?",
"Coś nowego",
"Czego pragną mężczyźni",
"Damulka",
"Dolina przemocy", 
"Duma, uprzedzenie i jemioła",
"Dzielny Despero",
"Dziewczyna moich koszmarów",
"Dziewczyna w różowej sukience",
"E.T.",
"Eagle Eye",
"Ex Machina",
"Fatalne zauroczenie",
"Flipper",
"Gliniarz w przedszkolu",
"Grinch", (2018 r.)
"Grinch: świąt nie będzie", (2000 r.)
"Gwiazdka reporterki",
"Gwiazdka w Grand Valley",
"Gwiazdka w Pałacu",
"Gwiazdka w domu",
"Gwiazdkowa miłość",
"Haker",
"Holiday",
"Hollywoodland",
"Igraszki losu",
"Jak w niebie",
"Jane Eyre", (2011 r.)
"Kacper",
"Kapitan Ameryka II", (1979 r.)
"Kapitan Ameryka", (1979 r.)
"Kick-Ass 2",
"Kosmiczna załoga",
"Kot Feliks ratuje Święta",
"Kroniki Riddicka",
"Królewna Śnieżka i Łowca",
"Książę w Nowym Jorku",
"Kto ją zabił",
"Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń", (2004 r.)
"Les Misérables: Nędznicy", (2012 r.)
"Lowriders",
"Mandy", (2018 r.)
"Mariah Carey. Świąteczne życzenie",
"Meru: dokonać niemożliwego",
"Mikołaj mimo woli",
"Monachium",
"Na pokuszenie",
"Na zawsze",
"Narwaniec",
"Niebezpieczny umysł",
"Nieustraszeni bracia Grimm", (2005 r.)
"Noc żywych trupów", (1968 r.)
"Nocny jastrząb", 
"Oficer i dżentelmen", (1982 r.)
"Ojciec chrzestny II",
"Ojciec chrzestny III",
"Ojciec chrzestny",
"Orbitowanie bez cukru", 
"Ostatni Rycerze",
"Ostatni Smok 4: Bitwa o Ogień Smoczego Serca",
"Pan Peabody i Sherman",
"Paul",
"Pitch Perfect 2", 
"Pitch Perfect 3", 
"Pola Londynu",
"Powiernik królowej",
"Powieść Henry'ego", 
"Powrót do Christmas Creek", 
"Poznaj moich rodziców",
"Poznaj mojego tatę",
"Poznaj naszą rodzinkę", 
"Prawie święta",
"Przepiórki w płatkach róży",
"Przepraszam, że przeszkadzam", 
"Przetrwać święta",
"Przygody psa Balto", 
"R.I.P.D. Agenci z zaświatów", 
"Rango",
"Robinson Crusoe", (1997 r.)
"Sherpa", 
"Siostry", 
"Siódmy syn", 
"Skradzione święta", 
"Starsky i Hutch", 
"Steve Jobs", 
"Straight Outta Compton", 
"Straszne małe święta Munsterów", 
"Stój, bo mamuśka strzela", 
"Szkoła rocka", 
"Tata kontra tata", 
"Tea with Mussolini", 
"Terminal", 
"Terminator Genisys",
"Uziemieni na Gwiazdkę", 
"W pogoni za Amy", 
"Wesołe Kurcze Święta",
"Wieczorówka",
"Wielka heca Bowfingera",
"Wigilijny show",
"Witajcie w Marwen", 
"Więzienny eksperyment", 
"Zagraj dla mnie Misty",
"Zakochany bez pamięci",
"Zaułek raju",
"Ziemia żywych trupów",
"Złodziej tożsamości",
"Zły Mikołaj 2",
"Zły Mikołaj",
"xXx: Reaktywacja",
"Łowca i Królowa Lodu", 
"Święta w Rzymie",

 

Dodane tytuły:

"Moje wielkie greckie wesele 3", 
 

Nowe odcinki:

"Niedaleko pada jabłko", [S01E02]
"Rubble i jego Ekipa", [3 odcinki] 

 

Uzupełnione tłumaczenia:

"Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan", [+ audio]    
 

Usunięto:

"13 Godzin: Tajna misja w Bengazi",
"47 roninów",
"8 Mila",   
"Agent i pół",  
"Akcja na Eigerze",    
"American Pie 2",
"American Pie: Bractwo Beta",
"American Pie: Naga mila",
"American Pie: Wakacje",
"American Pie: Wesele",
"American Pie: Zjazd absolwentów",
"Amistad",
"Ave, Cezar!",
"Aż poleje się krew",
"Battleship: Bitwa o Ziemię",
"Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę",
"Bejsbolo-kosz",
"Big Lebowski",
"Bilet do raju",
"Bliscy nieznajomi",
"Boyhood",
"Buntownik z wyboru",
"Bękarty wojny",
"Chicago",    
"Chinatown",
"Chłopaki też płaczą",
"Chłód w lipcu",  
"Co z oczu, to z serca",
"Czarny kot",
"Czas mroku",
"Czas na miłość",
"Czas na przyjaźń",    
"Czekolada",
"Czy leci z nami pilot?",
"Człowiek ciemności",    
"Człowiek za sześć milionów dolarów",    
"Córka górnika",
"Death Race 2. Wyścig śmierci 2",
"Death Race 3: Piekło",
"Death Race: Anarchia",
"Death Race: Wyścig śmierci",
"Detoks",
"Dom",
"Doomsday",
"Dora i Miasto Złota",
"Druhny",    
"Drużba",
"Duchy kanionu",
"Dziennik Anne Frank",
"Dziewczyna z portretu",   
"Dzień zagłady",
"Dzikość serca",
"Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami ",
"Eskorta porucznika",
"Fletch",
"Forrest Gump",
"Frankenstein", (1931 r.)
"Ghost in the Shell", (2017 r.)
"Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów",
"Gruby i chudszy",
"Hellboy: Złota armia",(2008 r.)
"Honey",
"Igrając z ogniem",
"Jak wytresować smoka 2",
"Jak wytresować smoka",
"Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm",    
"Jeszcze dłuższe zaręczyny",
"Jimmy Neutron: Mały geniusz",
"Junior",
"Kandydat",
"Klan urwisów", (1994 r.)
"Klub winowajców",
"Kot", 
"Kraina cudów",
"Królestwo",
"Kręglogłowi",
"Książę Dracula", (1931 r.)
"Kung Fu Panda",
"Laski na gigancie",
"Laurel Canyon: mekka muzyków lat 60.",
"Lucy",
"Mama do wynajęcia",
"Maria, królowa Szkotów",   (2018 r.)
"Mariaż ze sztuką",
"Marzyciel",
"Megamocny",
"Menażeria",
"Mexican",    
"Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie", (2014 r.)
"Między słowami",
"Mrówka Z",
"Mumia", (1932 r.)
"Nagła śmierć", (1995 r.)
"Najlepszy mały [beep]ik w Teksasie",
"Napoleon Wybuchowiec",
"Narzeczona Draculi", (1960 r. )
"Narzeczona Frankensteina", (1935 r.)
"Niepokój",
"Nietykalni",
"Niezłomny",
"Notting Hill",
"Okrucieństwo nie do przyjęcia",
"Ostatni dom po lewej", (2009 r.)
"Pierwszy reformowany",
"Piękny umysł",
"Plan doskonały",
"Portret damy",
"Potwór z Czarnej Laguny",
"Prosty plan",
"Raj dla par",
"Ray",
"Red Rock West",
"Robin Hood", (2010 r.)
"Rozgrywka",
"Rób, co należy",
"Safe House",
"Sekrety i grzeszki",
"Szczęki 2",
"Szczęki 3",
"Szczęki 4: Zemsta",
"Szczęki",
"Sztuka zrywania",
"Słodkie zmartwienia",
"Ted 2",
"Ted",
"Test na miłość",
"To skomplikowane",
"Tunel",
"Uciekinier",
"Uwierz w ducha",
"W doborowym towarzystwie",
"Wierny ogrodnik",
"Wpuszczony w kanał",
"Wredne dziewczyny",
"Wróg u bram",
"Wstrząsy",
"Wszystko stracone",
"Wybór Zofii",
"Wymazać siebie",
"Wzgórze nadziei",
"Ze śmiercią jej do twarzy",
"Zielona mila",
"Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety", 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Do usunięcia w maju oznaczone kolejne 144 tytuły.  Tak niestabilnej oferty nie ma chyba żaden serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta oferta jest stabilna. zobacz rotację tytułów. Jedne znikają na miesiąc, jedne co kilka, ale zasadniczo filmy nie znikają na zawsze. Może to wynikać z licencji dla innych serwisów. Może taką mają taktykę. Ważne, że to co mają tylko oni nie znika (seriale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, swordfish napisał(a):

Rotacja jest w starociach. Może mają ograniczenie na serwerach. Np. nie mogą mieć w tym samym czasie więcej niż tysiąc tytułów, dlatego regularnie 100-200 wymieniają co miesiąc.

Bzdura, to kilka GB na dysku na film, a starocie nie są licznie oglądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w tej cenie treści które wrzucają swoje i na licencjach były w 4K z Dolby Atmos to dla mnie ten serwis byłby rewelacyjny..  szczególnie że sporo nowości w nim szybko ląduję.. niestety wszystko w HD wiec i tak nic z tego nie obejrzę u nich a muszę kupić gdzie indziej..  :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2024 o 16:07, Splawik napisał(a):

@spotify
Wyjaśniłeś jedynie, co dla Ciebie ma znaczenie, tylko tyle :D Ludzie są różni, mają różne preferencje - i w zakresie treści ale też podejścia do życia, pieniędzy, itp. Nie można oceniać przez pryzmat siebie tego, czy dla kogoś jakieś wybory są sensowne czy też nie. I nie mam tu na myśli tylko tego, czy ktoś woli Disneya, Netflixa czy Apple'a ale też tego czy ktoś płaci za 1 usługę, 3, 5 czy 10. Czyjeś życie - czyjeś wybory, po co mielić, czy moje jest bardziej mojsze niż Twoje.

Uzupełnię krótko, bo się @Kiler zdenerwuje ;)

Napisałem chyba z 10 razy - kwestia indywidualna. Nie napisałem też o sobie, tylko dałem hipotetyczne przykłady rozwiązań. Są tacy co połykają ogromne ilości tytułów, bo mają na to czas albo to główne ich hobby. A są tacy, co mają wszystkie platformy i nawet nie zrobili sobie jakiegoś rachunku, na której dużo oglądają a na której prawie wcale.

Nie chodzi o płacenie za rozrywkę. Można również wydawać codziennie kawę na stacji benzynowej, zamiast kupić sobie express do domu i zabierać kawę w kubku termicznym. I wiele innych przykladów, gdzie nikt sobie nie kalkuje, na jakie pierdoły wydaje i ile to jest tysiaków w rocznie, ponieważ eee to tylko 15zł, a tu tylko 25zł. To się tyczy wszelkich wydatków a nie tylko streaming

 

Już pomijam fakt, że takich jak Wy na forum jest tylko garstka. Większość Kowalskich czy Iksińskich nie posiada wszystkich platform. A jeśli tak, to dzielą ze wszystkimi nawet z psem, dopóki mogą z kimś się złożyć albo dana platforma nie zacznie walczyć z takim precedensem.

 

W dniu 30.04.2024 o 17:49, k05 napisał(a):

Ja mam takie podejście - pójście do kina w dwie osoby to minimum stówka. Nie liczę tu jakiś promocji w środku tygodnia. Dwa razy w miesiącu to już dwie stówki. 

Za takie kwoty można mieć naprawdę sporo serwisów streamingowych i treści od wyboru do koloru o dowolnej godzinie. Tym bardziej, że ostatnio nowości filmowe po kinie pojawiają się naprawdę szybko ("Fuks 2" czy "Piep*zyć Mickiewicza" już 3 miesiące po premierze kinowej). A w sumie i tak ciągle jestem z tyłu.

Takie produkcje jak Mickiewicz omijam szerokim łukiem (obejrzałem na NF - szkoda czasu)

Nie mniej - oglądanie w kinie to inna para kaloszy. Np taki Dune 2. Pomimo 65 cali, kina domowego 7.1.4 nie obejrzę tak tego filmu jak w kinie. Gdybym odpalił przez prawie 3h muzykę w tym filmie, jak w kinie, to zaraz miałbym Policję albo wku..nych sąsiadów.

I nawet pójście do kina 5-7 razy w roku na wielkie blokbustery i wydać na to 300zł w dwie osoby i tak mniej niż np na Disney+ w roku, gdzie obejrzysz raptem....no właśnie. Szkoda gadać.

Ponadto - kino to ograniczony czas wyświetlania. Streaming i Originals nie. Więc nie trzeba bulić co miesiąc przez rok, żeby na danej platformie obejrzeć raptem 5 filmów przez rok. To jeden weekend wystarczy ;]

A na koncert też ludzie nie pójdą, tylko będą czekać aż się pojawi w streaminu albo na nośniku?

 

Tyle jako uzupełnienie

 

21 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Do usunięcia w maju oznaczone kolejne 144 tytuły.  Tak niestabilnej oferty nie ma chyba żaden serwis.

Bo jest bieda. Filmy rotują ciągle te same od samego początku. Raz na jakiś czas czymś nowym starym uzupełnią (nowa premiera ale stary tytuł). Z nowości nie za wiele. Z seriali dobrych - również słabo na tle wszystkich wkoło.

Premiery na maj 2024

UaB3I3AqTIi3qd4dwgyD_96f7f74dc5d2261e.pn

 

To są jakieś jaja :) W kwietniu było niewiele lepiej.....

 

A czego to wynika? Ponieważ - mają tylko Originalse. Ponieważ filmy Universala i Paramount (poza I oknem, może II) latają po wszystkich platformach (te starocie na Skyshow to większość jest/było/będzie na HBO, Netflix czy Amazon). Oraz najważniejszy powód. Tą platformę ciągnie tylko jedna wytwórnia - Paramount (która obecnie ma kiepską sytuację i biją się o nią co najmniej dwa podmioty). Universal - raz, że premier serialowych dotąd mizeria (jedynie Dr.Death). Może serial o Gladiatorach z Hopkinsem albo The Tattooist of Auschwitz (dzisiaj była premiera) coś zmienią. Które i tak dokładnie nie wiadomo kiedy wpadną do Polski (za 2-3 miesiące, później od premiery?) 

Jak ktoś to weźmie na rok, obejrzy zaległe tytuły (głownie starocie w filmach) i jakieś kilka seriali, to po roku - na tle innych platform, Skyshowtime to bieda z nędzą.

To moje zdanie. 12,49zł do przymknięcia.  24,99zł to.....szkoda siana.

Jeśli ktoś jest z tej platformy zadowolony, ma do tego prawo ;)

 

Udanej majówki!

 

Edytowane przez spotify
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał(a):

Serwis jest dobry albo słaby, bez względu na cenę

Pozwolę się nie zgodzić- tyle samo oczekujesz od tv za 2 tys. i 10 tys.? Tyle samo od samochodu za 20 tys. i 100 tys.? Really!? Oczywistym jest, że serwisów za 4 zł, 12, 20 czy 60 oczekujesz czego innego. Sky za 12 zł jest spoko, nawet bez 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aandin napisał(a):

Za 12,49 miesięcznie to nawet szkoda czasu żeby w tym temacie pianę bić.

Inni potrafią dać lepszy serwis za ok. 50 zł  na rok😂

40 minut temu, Arkon napisał(a):

Pozwolę się nie zgodzić- tyle samo oczekujesz od tv za 2 tys. i 10 tys.? Tyle samo od samochodu za 20 tys. i 100 tys.? Really!? Oczywistym jest, że serwisów za 4 zł, 12, 20 czy 60 oczekujesz czego innego. Sky za 12 zł jest spoko, nawet bez 4K.

Oczekiwał bym oferty nie gorszej niż inny serwis za  49 zeta za rok😂

38 minut temu, Pawop napisał(a):

SkySho za 25 też jest dobrym wyborem

Badziew taki sam jak HBO raz na jakiś czas cos wartego uwagi😂 trzyma się z racji tylko ceny i nie chce mi sie bawić za jakiś czas na tworzenie nowych kont itp. Lepiej płacić nie oglądać niż zawracać sobie głowę zakładaniem nowych kont itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...