Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzia
17 godzin temu, Marek99 napisał(a):

Żeby ta promocji od @Zuzia była widoczna faktycznie dla każdego posiadacza aktywnej subskrypcji w playerze, a nie jest tylko dla wybranych.

Niestety, czasy, kiedy dało się korzystać na każdym koncie, odeszły bezpowrotnie. Kto skorzystał, niech da znać jak @Pawel i poda jaką wcześniej miał subskrypcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2024 o 11:18, Zuzia napisał(a):

Na niektórych kontach jest możliwość skorzystania z oferty 20 zł na 90 dni bez reklam:  https://sklep.player.pl/playerplus/platnosci/wybor?offerId=13161&offerForYou=1

U mnie zadziałało. Ostatnia subskrypcja (Player bez reklam, 2 miesiące w cenie 1) wygasła w styczniu br.
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam, kanał trafił do oferty bezpłatnej oraz do płatnej części serwisu.

Funkcjonalność umożliwiająca oglądanie audycji wstecz jest dla tego kanału niedostępna.

Brak kanału "Puls 2" w ofercie.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, michael112 napisał(a):

Podobno w Playerze włączyli TV Puls, tak piszą na Media2.

Mówiło się że Player ma być zwijany, a tu co? :P

W Polsat Box Go też miał się pojawić, więc pewnie to bardziej inicjatywa stacji Puls niż playera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny kanał "Puls" jest od wczoraj również w Polsat Box Go.

Z pewnością za darmo jego nie umieścili do swoich ofert, ewentualnie w ramach umowy barterowej, skoro główne kanały typu tvn czy polsat są w ofercie "WP Pilota".

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, swordfish napisał(a):

Zasada "must carry must offer". Czekamy na uzupełnienie o TVP1, TVP2, TVP3, Polsat i TV4.

zasada obowiązuje od zarania dziejów , więc czemu by teraz mogli zacząć ją respektować jak wcześniej ją " lekceważyli " i omijali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Telewizja Urbanski napisał(a):

Dzisiaj pojawił się 17. kanał FAST w ofercie Playera - TVN Pora Na Show z archiwalnymi odcinkami programów rozrywkowych jak np. Mam Talent.

Mnie to by bardziej interesował serial W-11 ale pierwsze kilkaset odcinków a nie te po 900 dostępne na Playerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zaczął się French Open. Pokazują wszystkie mecze, wszystkie bez reklam i wszystkie bez komentarza. Jeśli gdzieś jest komentarz w jakimś języku, to wystarczy przełączyć język na „oryginalny” i nie ma komentarza. Brakuje tylko multicam i multiview.

Tak to właśnie powinno wyglądać, bo po co słuchać farmazonów komentatorów.

Przełączanie języków działa globalnie. Jak się ustawi bez komentarza na jakimś meczu, to na wszystkich transmisjach tak jest.

@aandin dobrze by było żeby Eurosport kiedyś przejął ATP, WTA i Wimbledon 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Możliwość wyboru z komentarzem lub bez, to przydatna rzecz, bo też nie lubię słuchać tej gadaniny, ale strasznie mi skacze jakość przy wybraniu na sztywno 1080p. W KODI mogę sobie ustawić na sztywno i jest OK, ale tam z kolei nie mam wyboru ścieżek dźwiękowych więc to nie rozwiązanie.

 

RG1.jpg

 

RG2.jpg

 

RG3.jpg

 

Update.

A jednak myliłam się, bo jest ścieżka z samymi odgłosami z kortu tylko trzeba wejść przez Eurosport Extra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

@aandin dobrze by było żeby Eurosport kiedyś przejął ATP, WTA i Wimbledon 😀

Nie mam nic przeciwko temu. Plus resztę Szlema. Mogę sobie obejrzeć mecz kiedy zechcę i jaki zechcę. To lubię w streamingu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis player.pl będzie po 11 czerwca nadal funkcjonował.

Poprawili liczne błędy zgłoszone przeze mnie w ostatnim czasie, które zauważyłem na ich stronie.

Do serwisu będą nadal dodawać filmy, seriale, programy Discovery+

Szkoda, że nie odpowiedzieli na nurtujące pytania odnośnie oferty pakietów dodatkowych, które są udostępniane w ich serwisie, czy będą podwyżki pakietów itp. m.in. dotyczyło to pakietu HBO, Kanałów TV, Eurosport Extra czy CANAL+.

Mam u nich pakiet za 50zł/mies. w którym posiadam player (bez reklam), HBO (w tym jego serwis), CANAL+ (w tym serwis CANAL+ online) oraz Kanały TV. Potwierdzili tylko to, że jak będę nadal ten pakiet opłacał, i miał podpiętą kartę w ich serwisie to będę go nadal posiadał, do momentu jak nie zniknie któraś oferta składowa.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek99 napisał(a):

Mam u nich pakiet za 50zł/mies. w którym posiadam player (bez reklam), HBO (w tym jego serwis), CANAL+ (w tym serwis CANAL+ online) oraz Kanały TV. Potwierdzili tylko to, że jak będę nadal ten pakiet opłacał, i miał podpiętą kartę w ich serwisie to będę go nadal posiadał, do momentu jak nie zniknie któraś oferta składowa.

 

Jak Ty dostałeś taką ofertę za tę cenę??? Pamiętam że kiedyś było taniej, ale pamiętam też że w pełnym momencie wyłączyli ludziom m.in. pakiet "Unlimited" z pełną ofertą który kosztował 70 czy 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michael112 napisał(a):

 

Jak Ty dostałeś taką ofertę za tę cenę??? Pamiętam że kiedyś było taniej, ale pamiętam też że w pełnym momencie wyłączyli ludziom m.in. pakiet "Unlimited" z pełną ofertą który kosztował 70 czy 80 zł.

Po prostu natrafiłem na fajną okazję, którą posiadam od kilku lat. Kiedyś player oferował wachlarz różnych ofert, pakietów i promocji, teraz to bardziej uprościli, cenowo było i jest różnie, raz jest taniej, raz jest drożej. Jestem ciekaw co zrobią z ofertą HBO czy CANAL+ po 11 czerwca, czy zostawią tak jak jest, czy podwyższą ceny lub zlikwidują całkowicie dodatkowe opcje.

 

Posiadam ten pakiet gdzieś mniej więcej od tego momentu jak sprzedawali swoje małe dekodery player+ box za 100zł

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...