Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymaj promocję 50 zł na rok jako aktywną. Jeśli zrezygnujesz, zostaną Tobie do wyboru wyższe ceny. Ta usługa jest autodnawialna.

Wejście Max do Polski i już teraz zapowiedzi Kasi Kieli sugerują, że Player zostanie wygaszony. Player stanie się pakietem w ramach Max. Czekają nas nowe oferty i nowe ceny. Tanio już było.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-max-koniec-hbo-max-player-pl-cena

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób najtaniej kupić Eurosport Extra? Nigdy nie skorzystam z niczego innego w playerze poza Eurosportem, więc dlaczego muszę płacić 100% więcej niż wskazano za usługę w cenniku. Czy w ogóle taka sprzedaż wiązana jest zgodna z prawem? Usługa za 10 zł może być kupiona wyłącznie ze zbędną mi, inną (całkowicie odrębną), usługą za kolejne 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 16:56, Mruczek napisał(a):

W jaki sposób najtaniej kupić Eurosport Extra? Nigdy nie skorzystam z niczego innego w playerze poza Eurosportem, więc dlaczego muszę płacić 100% więcej niż wskazano za usługę w cenniku. Czy w ogóle taka sprzedaż wiązana jest zgodna z prawem? Usługa za 10 zł może być kupiona wyłącznie ze zbędną mi, inną (całkowicie odrębną), usługą za kolejne 10 zł.

Najtaniej to tylko i wyłącznie można zakupić ten pakiet za 20,00zł EUROSPORT Extra + PLAYER (z reklamami)

Nie ma innej, tańszej oferty, i raczej nie będzie. Nie pamiętam aby player.pl udostępniał pakiet Eurosport poza pakietami. Musi być główna podstawa oferty czyli pakiet player z reklamami lub bez.

Kiedyś był oddzielny serwis Eurosport z własną stroną oraz aplikacją, ale to wszystko przeszło do playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 16:56, Mruczek napisał(a):

W jaki sposób najtaniej kupić Eurosport Extra? Nigdy nie skorzystam z niczego innego w playerze poza Eurosportem, więc dlaczego muszę płacić 100% więcej niż wskazano za usługę w cenniku. Czy w ogóle taka sprzedaż wiązana jest zgodna z prawem? Usługa za 10 zł może być kupiona wyłącznie ze zbędną mi, inną (całkowicie odrębną), usługą za kolejne 10 zł.

Ja raz kupiłam, a potem zrezygnowałam z Playera jednak pakiet Eurosport Extra został za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już możliwości płacenia blikiem ? Chciałem przedłużyć pakiet 3miesiące w cenie 2 i wychodzi tylko płatność kartą mimo że od początku subskrypcji tj. od 2020 roku płaciłem zawsze blikiem (miałem różne pakiety). Nie chcę i nie będę podawał danych karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, G2000 napisał(a):

Na Allegro można było kupić kod na Eurosport Extra w Playerze za bodajże 159 zł na rok. Teraz chciałem sobie zrobić prezent na święta i już tej oferty nie ma. Może ktoś wie kiedy się skończyła i dlaczego?

Taka oferta zakończyła się pół roku temu, przy okazji jak zmieniali cennik pakietów na ten aktualny.

Aktualne karty podarunkowe są w takich cenach jak zwykłe pakiety na stronie https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/rekomendowane

 

Edytowane przez Marek99
1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...