Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Nie ma płatności przez Vectrę. A dopiero co dostałam od Vectry spam zachęcający do płacenia za Playera.

Co masz na myśli?

Nie wyłączono dostępu na chwile obecną. Nie wiem czy to standard jak w C+, że usługa potrafi tygodniami działać mimo teoretycznej dealktywacji czy przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiawiałem z chatem na Facebooku i napisali mi, że jeśli mam podpiętą kartę i płacę 50 zł na rok to automatycznie ta opcja mi się przedłuży na kolejny okres rozliczeniowy.

W dniu 4.07.2023 o 18:58, zerojedynkaX napisał(a):

No nie jest to normalne że jeden płaci 50 zł/rok a inny 159 zł/rok  dokładnie za to samo.

Oczywiście, że jest normalne, bo ja płacę od 2018 roku nieprzerwanie albo 4 miesięczne pakiety albo później roczne. Za lojalność się zyskuje. 

W dniu 19.05.2023 o 01:19, bredny napisał(a):

 

 

W dniu 7.06.2023 o 17:05, swordfish napisał(a):

Wyniki oglądalności Pati - 1,3 mln godz.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pati-player-serial-hit-wyniki

 

Serial składa się z 6 odcinków po 40 minut, czyli całość trwa 240 minut, tj 4h. Dzieląc 1,3 mln przez 4 daje przypuszczalny wynik, że serial w całości mogło obejrzeć 325 tys. osób. Ale nie wiadomo w ilu gospodarstwach było wspólnych, rodzinnych seansów. Jeśli przykładowo oglądało średnio 2 osoby przy jednym odbiorniku, to rzeczywistych widzów mogło być 650-700 tys. zaraz po premierze.

Podają od lat wyniki w telewizji a nie podobają w VOD, gdzie łatwiej to zmierzyć. Tak samo z ich programami typu Wojewódzki czy serialem Na Wspólnej. Ciekawi mnie jak duża jest realna oglądalność w Player. Kilka osób z rodziny i znajomych nie oglądają już w telewizji, tylko właśnie w Player. Myślę, że spokojnie tyle samo co w telewizji ogląda Player. 

Edytowane przez bredny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bredny napisał(a):

...

Oczywiście, że jest normalne, bo ja płacę od 2018 roku nieprzerwanie albo 4 miesięczne pakiety albo później roczne. Za lojalność się zyskuje. ...

To nie jest żadna lojalność tylko czysty przypadek, że płatności kartą odnawiają w dotychczasowej cenie.  Ja po niemal trzech latach rozstałem się z serwisem, bo płaciłem blikiem i dla mnie nie było możliwości zachowania ceny. Nie ma więc czegoś takiego jak lojalność w Playerze. Jak wolą nie mieć nic niż 50 zeta to ich sprawa :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przedłużeniu subskrypcji na kolejny rok od razu anulowałem.

Potem nie było powrotu do 50 zł nawet po wycofaniu rezygnacji.

Nie chcą 50 zł , ani grosza nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebranie nic już nie da więc możesz sobie odpuścić. Pisałem tam ze 3 razy w różnych odstępach czasowych i najpierw mówiono że tańszych pakietów specjalnych już nie ma, a teraz już piszą że nie ma rocznych w ogóle i polecają wykupić subskrypcję 30-dniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że cena którą oferują bez reklam za subskrypcję nie jest adekwanta do proponowanych treści.

Poza tym chytry 2 z traci. Przeskok z ceny 50 zł ..na 179 zł uznałem za kiepski żart.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zaczęli blokować, bo to przedłużanie na kolejny rok nie jest im na rękę. Będą przenosić konta z HBO Max do Max, a konta z Player już nie, bo będą się dublować adresy email. W ten sposób szybciej wycofają Player z obiegu jak ludzie nie będą przedłużać na kolejne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...