Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy nie przedłużyłem pakietu za 159 zł bo tyle zaproponowali, zasypują mnie mailami z ofertą 79 zł tyle, że z reklamami.

Może jest jakaś dobra opcja, taniej niż u nich na stronie, Canal+, Play..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lakiman napisał(a):

Od kiedy nie przedłużyłem pakietu za 159 zł bo tyle zaproponowali, zasypują mnie mailami z ofertą 79 zł tyle, że z reklamami.

Może jest jakaś dobra opcja, taniej niż u nich na stronie, Canal+, Play..?

W Canal+ jest jeszcze drożej. 16 zeta pakiet bez reklam.Z reklamami 10 zł z czego za pierwsze dwa nie płacisz ale to i tak wychodzi lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach abonamentu pojawiła się zwariowana komedia kostiumowa z naszymi Narodowymi Bohaterami - Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad, Bronisław Malinowski, Karol Szymanowski, Marszałek Piłsudski, Artur Rubinstein, a jako czarny charakter Lenin. "Niebezpieczni dżentelmeni" zabierają nas w podróż w czasie do Zakopanego sprzed stu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też Wam nie działa dźwięk na Playerze?

W dniu 4.04.2023 o 17:40, lakiman napisał(a):

Jeśli chodzi o pakiet z reklamami. Jak bardzo są uciążliwe, w  jakiej częstotliwości  występują, są w środku odtwarzanych treści?

Na początku są i w programach z TV, to tak jak jest w TV przerwa. Ok. 2 minuty trwa każdy blok reklamowy. W reszcie nie sprawdzałem.

 

W Viaplay szybko chociaż konsultant pomógłby, a w Player czekać trzeba na odpowiedź.

EDIT: Jednak działa dźwięk, miałem problemy z przeglądarką.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc serialu o Komendzie i Pułapki, to chyba pierwszy raz klasa robotnicza małomiasteczkowa jest na pierwszym planie. TVN mnie przyzwyczaił, że zawsze bohaterkami były osoby z wyższych sfer i wykonujące szanowane zawody - lekarze, adwokaci, sędziowie. Smutki wypłakiwane nad drogą butelką whisky w luksusowych apartamentach na strzeżonych osiedlach w dużych miastach. Tym razem sytuacja bliższa dla zwykłych Polek. Komornik na karku, długi w rachunkach, tanie wino, zdarte ciuchy, podrabiane kosmetyki, głodne dzieciaki. Czyżby nowe otwarcie TVNu i przestaną nas karmić cukierkowymi kryminałkami?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał(a):

Czyżby nowe otwarcie TVNu i przestaną nas karmić cukierkowymi kryminałkami?

Popieram i to niesamowite, że 90% widzów Skazanej to kobiety (wg obserwacji w social mediach). Kobiety ogólnie kręcą wątki kryminalne. Mam kilka koleżanek, które słuchają podczasów Kryminatorium i innych tego typu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie typowego laika :)

W Player pl można oglądać jednocześnie 2 streamy , a zalogowanych może być 5 urządzeń.

Czy jeśli internet pochodzi z tego samego źródła (np z Wifi UPC) Można odpalić np 3 streamy jednocześnie?

Dałem swój login i hasło znajomemu podczas GP na żużlu, który zalogował się na tel komórkowy, ja oglądałem na TV, a później on wpadł na pomysł, żeby przerzucić transmisję na swój TV. I wtedy mnie wywaliło. Tyle tylko, że internet pochodził z trzech źródeł. Czy gdybym ja zalogował się na 3 urządzenia z  internetu z tego samego źródła, to też by mnie  wywaliło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby on przerzucał w swojej sieci TV to by nie wywaliło transmisji, policzyłoby jako dwa urządzenia, przesyłanie na TV liczy jako jedno urządzenie. Co do Twojego pytania, to wywaliłoby, możesz castować z telefonu na TV, jak się zalogujesz z telefonu i z TV to policzy jako dwa urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2023 o 13:56, tyrla napisał(a):

Jeden poniedziałkowy mecz o 20:30.

niby reklamuja, ze tak ale w tym sezonie chyba jeszcze nic nie było ?? rozumiem , ze poniedzialkowy mecz mozna pozniej ogladac z biblioteki ale widze tam mecze tylko z ubieglego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat nie korzystałem z tv w Playerze, więc nie zauważyłem wcześniej, podobnie jak wyszukiwarka forumowa nie wypluła mi takiej informacji - więc się podzieliłem :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Player.pl nabył prawa do ekranizacji książek Izabeli Kuny z serii o Klarze. Wkrótce mają ruszyć zdjęcia do serialu, w roli głównej wystąpi autorka powieści. Kuna będzie także producentem kreatywnym projektu.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-klara-player-pl-izabela-kuna-obsada-kiedy-premiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Player.pl zakończył zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Skazana”. Produkcja Player Original z Agatą Kuleszą powróci na platformę z nowymi odcinkami jeszcze w tym roku. Do obsady nowych odcinków dołączyli m.in.: Gabriela Muskała, Leszek Lichota, Marek Kalita i Monika Obara - wynika z informacji portalu wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/serial-skazana-3-sezon-player-pl-premiera-obsada-opinie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...