Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie główny link z okazji tez nie działał. Kolejny z komentarzy już wchodził ale nie było informacji, że pakiet zostanie włączony po wygaśnięciu obecnego dlatego wolałem nie klikać, bo już miałem raz sytuację, że kupiony pakiet skrócił mi aktywny pakiet. W końcu zadziałał tak jak trzeba ten sklep.player.pl/playerplus/platnosci/wybor?offerId=11035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pawel napisał:

U mnie główny link z okazji tez nie działał. Kolejny z komentarzy już wchodził ale nie było informacji, że pakiet zostanie włączony po wygaśnięciu obecnego dlatego wolałem nie klikać, bo już miałem raz sytuację, że kupiony pakiet skrócił mi aktywny pakiet. W końcu zadziałał tak jak trzeba ten sklep.player.pl/playerplus/platnosci/wybor?offerId=11035

U Mnie link zadziałał a miałem 6 miesięcy do końca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem aktywowany pakiet roczny za 50zł - w tym samym okresie co wszyscy. Wtedy miałem jeszcze aktywny inny pakiet, bodajże na 4 miesiące w innej cenie. Co ciekawe, po aktywacji pakietu rocznego, to właśnie on mi się rozliczał,  a pakiet 4-miesieczny przeszedł do oczekujących. Teraz to właśnie z niego mi schodzą dni do końca subskrypcji. 

 

Ale przy poprzednim pakiecie rocznym mam możliwość przedłużenia, w starej cenie - 50zł na rok. Do wyboru różne metody płatności. 

 

@_Artek_ może spróbuj w powyższy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa.

Ja miałem aktywowany pakiet roczny za 50zł - w tym samym okresie co wszyscy. Wtedy miałem jeszcze aktywny inny pakiet, bodajże na 4 miesiące w innej cenie. Co ciekawe, po aktywacji pakietu rocznego, to właśnie on mi się rozliczał,  a pakiet 4-miesieczny przeszedł do oczekujących. Teraz to właśnie z niego mi schodzą dni do końca subskrypcji. 
 
Ale przy poprzednim pakiecie rocznym mam możliwość przedłużenia, w starej cenie - 50zł na rok. Do wyboru różne metody płatności. 
 
@_Artek_ może spróbuj w powyższy sposób?

W ten czyli w jaki bo nie bardzo rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player rozsyła mailem zaproszenie do ankiety:

 

Cytat

 

chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w krótkim badaniu na temat pakietów długoterminowych w Playerze. Twoja opinia będzie miała wpływ na to, jak w przyszłości będziemy rozwijać ofertę płatną serwisu.

 

Za udział w badaniu i rzetelne wypełnienie ankiety otrzymasz od nas po jego zakończeniu (4.04), Voucher na pakiet Player (bez reklam) na 30 dni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale player robi sobie dziwne wydzielanie kanałów. Wybierzesz pakiet z C+ i HBO to w zestawie kanałów masz jeszcze Ale Kino+.

Wybierzesz C+ z ES to już AK+ nie uświadczysz. Ciekawe czy po zmianie nSport na C+S5 ten odświeżony wejdzie do pakietu C+... Zobaczymy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam taki problem dostałem voucher na przedłużenie umowy ale warunkiem skorzystania z promocji jest podpięcie karty za po przednią ofertę płaciłem blikiem .Ale nie przechodzi mi weryfikacja karty w banku i w przelewy mówią że jest ok . Próbowałem kilka razy i nic nie chce mi podpiąć karty .Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam

już nie aktualne  pojawiła mi się oferta na stronce z płatnością blikiem i poszło  

Edytowane przez Em99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...